Розумний підхід до створення сайтів!
» »

Приклади сайтів, створених у Wix

2017-04-23 1718 5.0

Конструктор сайтів Wix було створено у далекому 2006 році. З того часу його прихильниками стали десятки мільйонів користувачів і багато українців також входять до їх числа. Давайте поглянемо на приклади діючих українських веб-сайтів, створених за допомогою Wix.

#1 Альтечо - побачення на даху

Altecho.club - непоганий приклад односторінкового сайту. Не будемо занурюватися в особливості дизайну цього сайту, але якщо поглянути на картину в цілому, то задумка є непоганою. Шкода лише, що підібране фонове зображення дещо не відповідає концепції landing-page. Позитивним, однак, є той факт, що найбільш необхідні користувачеві пункти «Головна», «Послуги», «Фото», «Замовити» та «Контакти» винесені в головне меню, що дозволяє суттєво зекономити час на пошуки необхідної інформації.

# 2 Service PitStop

ServicePitStop.com.ua - далеко не кожна станція обслуговування автівок може похизуватися власним веб-сайтом. А якісно зробленим вебсайтом - взагалі, одиниці. Це якраз один із таких випадків. Сайт оформлено у чорно-жовтих тонах. Проте така кольорова схема не робить сторінки сайту похмурими, навпаки - все по-діловому зрозуміло. Клієнт одразу може перейти до потрібного йому розділу, ознайомитись з переліком послуг сервісу та подивитись на вже виконані роботи компанії. Контакти ж, які можна знайти на головній сторінці, дозволять швидко отримати кваліфіковану консультацію та послуги професіоналів.   

# 3 І-Пак

I-pack.com.ua - приклад сайту-візитівки з вбудованим відео – досить непоганий варіант для презентації власного бізнесу. Головна сторінка містить декілька розділів, що  дозволяють отримати швидкий доступ до переліку продукції компанії та інформації про неї. Окремо варто відзначити наявність відео-презентації, яка містить усю необхідну інформацію та контакти компанії. А це означає, що вам достатньо буде лише декілька хвилин для того, щоб мати уявлення про її спеціалізацію та продукцію. Погодьтеся, це досить важливий аргумент у процесі вибору сайту сьогодні.  

# 4 UkrWoodWork

UkrWoodWork.wix.com/shop - сучасний та стильний сайт, дизайн якого виконаний у кращих традиціях сайтобудування. Оформлення сайту пов’язане з його головною тематикою – індивідуальними виробами з дерева  - та дозволяє відчути його атмосферу одразу ж після того, як користувач потрапить на головну сторінку. Наявність на ній слайдеру, що ефектно презентує продукцію компанії, а також переліку виробів, розцінок та умов придбання й доставки товарів, контактів виробника створюють позитивне враження і дозволяють отримати усю інформацію, не витрачаючи часу на пошуки.

# 5 Кухні TOSCANI

Kuhnjakh.wix.com/toscani - стильний та практичний сайт-візитівка якнайкраще підходить для презентації власної компанії. Одного лише погляду на нього достатньо для того, щоб зрозуміти, наскільки продукція компанії відповідає потребам замовника. Стильний слайдер та каталог фотографій дозволяють ознайомитися з реальними прикладами продукції компанії та обрати той варіант, що подобається користувачу найбільше. Зробивши свій вибір, ви зможете швидко зв’язатися з представниками компанії, скориставшись контактами, які, для вашої ж зручності, можна знайти як угорі, так і внизу головної сторінки.  До уваги користувача також пропонується додаток від Google Maps, завдяки якому з легкістю можна знайти місце розташування компанії.

Висновки 

Наведені вище приклади сайтів дозволяють зробити висновок щодо того, чому саме конструктор сайтів Wix є одним з найбільш зручних та простих у використанні. За його допомогою, кожен має змогу зробити практичний, зручний та зрозумілий користувачеві сайт, який якнайкраще підійде для презентації власного бізнесу. Отже, якщо вам потрібен функціональний та зручний сайт, Wix цілком задовольнить ваші потреби.


Рейтинг:

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
Пошукові системи України
Як вибрати хороший хостинг для свого сайту
Як створити сайт без використання WordPress
Як перенести сайт на інший хостинг
Огляд конструктора сайтів Ucraft
Огляд конструктора сайтів Setup
avatar