Розумний підхід до створення сайтів!
» »

Треба зробити сайт для фірми?

2017-04-23 550 5.0

Якщо ви ніколи не займалися створенням сайтів, то задача начальства побудувати фірмову візитку може обернутися повним кошмаром. «Ну як, як це можна створити? Я ж не вмію, знову я, навіщо воно мені потрібно?» - приблизно такі думки можуть почати бігати у вашій голові. Але панікувати рано, не такий вже й страшний вовк, як його малюють.

Якщо відкинути паніку та підійти до вирішення питання конструктивно, то ви дізнаєтесь, що існує два реальних шляхи – використати одну з CMS або ж конструктор сайтів. Перший підхід відрізняється від другого наступним:

 • Необхідність самостійно підібрати, налаштувати та слідкувати за роботою хостингу;
 • Треба навчитись встановлювати та налаштовувати обрану платформу;
 • Знадобляться хоча б базові навички програмування на HTML/CSS і, можливо, PHP;
 • Купити або створити власними руками шаблон оформлення.

Все це забере у вас чималу кількість сил та часу. Якщо бажання глибоко вивчати будівництво сайтів не має, а треба лише виконати разову роботу, то на поміч приходять конструктори сайтів. Вони позбавлять вас необхідності отримувати зайві знання. Нічого з переліченого вище не знадобиться. Ви дійсно зможете швидко побудувати пристойний сайт, що від вас і вимагають.

Залишилося одне питання – а на чому робити? Сайтбілдерів же десятки, який обрати, щоб не втрапити у халепу? Вам потрібна візитка. Для її створення чудово підійде одна з платформ, які зараз у загальних рисах опишу нижче.

uKit

Дана платформа ідеально підійде для реалізації вашої задачі. Вона позиціонується розробниками саме як конструктор сайтів малого та середнього бізнесу. Це спеціалізоване під конкретну задачу рішення. Основними перевагами Юкіт є зручність та доступність. Лише за 48$/рік ви отримаєте у своє розпорядження комфортний інструмент для створення та просування солідного фірмового сайту.

Вбудовані шаблони радують своїм виглядом. Вони стильні, сучасні та легко піддаються перебудові структури за допомогою лише однієї мишки. Так, тут використовується підхід WYSIWYG – в реальному часі ви будете будувати сайт і бачити результат. Проект виглядатиме після публікації саме таким, яким ви його бачили, вносячи зміни під час будівництва. У вас не вийде помилитися. 

Весь процес організований дуже грамотно. Вас за руку проведуть через усі етапи роботи. Можете навіть не запам´ятовувати, що і за чим треба робити – підказок тут вдосталь. Це платформа для новачків, а не для гіків. На створення сайту у вас піде кілька годин, якщо старатися. Якщо не дуже старатися, то години вистачить. Основні етапи будівництва сайту у Юкіт такі ж, як і у більшості подібних систем:

 • Реєстрація;
 • Вибір шаблону;
 • Прикріплення домену;
 • Створення структури меню (головна, історія компанії, контакти, послуги тощо);
 • Формування структури сторінок та їх наповнення (галереї, статті, бокси, слайдери, графіки, відео і т. д.);
 • Налаштування SEO;
 • Публікація сайту.

Нічого складного, усі складні моменти залишаються за кадром. Ваш шеф залишиться задоволений результатом, а ви отримаєте премію, зароблену за кілька годин роботи. Ну і цікавий та приємний досвід, звісно. Можливо, після створення фірмового сайту захочете розробити щось для власних потреб, адже це доволі прибуткова справа.

Wix

Платформа західного походження, чудово пристосована для створення красивих візиток. До творчого підходу підштовхують чудово виконані шаблони, яких тут неймовірно багато. Ви зможете вибрати ідеальний під свою тематику. Зауважу, що після підтвердження вибору, ви більше не зможете змінювати оформлення під час розробки. Будьте уважні. Вікс коштує 99$ на рік.

Процес будівництва сайту схожий з таким на uKit, але є і суттєві відхилення. По-перше, тут ми маємо справу із системою віджетів, за допомогою яких можна прикріпити до сторінок додатковий функціонал (калькулятори, форми, кошик магазину, плеєр, клієнти соцмереж, статистику тощо). Віджетів багато. Впевнений, ви зможете знайти серед них потрібні. По-друге, тут ви не зможете перебудувати структуру блоків сторінок. Можна ростягувати, але видалити чи додати нові не вдасться. Це є ще одним приводом для поміркованого вибору шаблону.

Адміністративна панель Вікс виглядає дуже привабливою. Елементи в ній логічно розташовані, дизайн знаходиться на високому рівні. Ви отримаєте під час розробки естетичне задоволення. Усі технічно складні дії опиняться за бортом – вам не треба буде вивчати принцип роботи доданих елементів, програмування та інше. Ви просто будете створювати сайт. Рекомендую користуватися якісною графікою та професійно складеними статтями. Краще замовити контент (логотип, графіку, тексти) у спеціалістів, ніж наповнювати сайт без навичок. У майбутньому це принесе свої дивіденти у вигляді трафіку відвідувачів.

Висновки

Завдяки існуванню якісних конструкторів для візиток створення сайту фірми виявиться на диво простою в реалізації задачею. Ви отримаєте все необхідне вже з коробки, обминаючи необхідність встановлювати додаткові модулі, шаблони і т. д. Вам дадуть все і одразу за невелику вартість.

Вам знадобиться трохи часу на розробку системи меню, правки дизайну (кольори, структура, фон, логотип тощо) і на заповнення отриманого каркасу контентом. Зможете здивувати шефа швидкістю та якістю виконання поставленої задачі. Він навіть не зрозуміє, наскільки це було просто зробити. А ви отримаєте прихильність начальства і цінний досвід, що зможе допомогти у майбутньому. Не відмовляйтесь від пропозиції створити сайт. Це простіше, ніж здається. Від вас знадобляться лише навички більш-менш досвідченого користувача ПК.


Рейтинг:

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
Як створити блог
Приклади сайтів, створених у Jimdo
Вебмані (Webmoney) - електронна система онлайн-розрахунків
Що таке біткоіни (Bitcoin)?
Створення сайту візитки за допомогою uKit
Приклади сайтів, створених у Wix
avatar