Розумний підхід до створення сайтів!
» »

Як відкрити свій інтернет-магазин?

2017-04-22 1111 4.7

Всі ми більш-менш знайомі із традиційною схемою роботи звичайних магазинів. Оренда приміщення, закупівля обладнання (меблі, холодильники, вітрини, господарське приладдя тощо), ремонт, пошук персоналу, постачальників, закупівля товарів, обладнання складу – все це та дещо інше чекає на тих, хто вирішить відкрити традиційний магазин. Погодьтеся, чимало роботи. Та і слідкувати за порядком функціонування такого бізнесу теж клопітне.

Набагато простішим виглядає відкриття онлайн-магазину. У цьому випадку у вас автоматично відпадає чимала кількість турбот. Прибуток же може навіть перевищувати той, що ви зможете отримати у звичайному магазині. Так як же відкрити торговий майданчик в Інтернеті?

Алгоритм 

Спочатку вам треба визначитися із нішею, в якій будете продавати. При виборі треба враховувати конкуренцію та попит на обрані товари. Це можна з’ясувати через Яндекс.Вордстат і Google KeywordPlanner самостійно. Якщо у вас є ідеї, то перевірити потенційну рентабельність їх реалізації можна, вбивши ключові словосполучення із назвами товарів та слова «купити» в пошук цих систем. Ви побачите, наскільки популярними є ті чи інші запити. Потім можете подивитись на конкурентів по найбільш затребуваним запитам. Так ви зрозумієте, наскільки простою чи складною може бути торгівля обраним типом товару.

В ідеалі треба обирати ту нішу, де найменша конкуренція та найбільший попит на її товари. Також бажано, щоб ви хоч якось розбиралися у предметі торгівлі. Так буде простіше замовляти, спілкуватися із клієнтами та писати описи до товарів. Це полегшить робочий процес.

Припустимо, ви вже визначилися із нішею. Тепер треба знайти постачальників продукції. Зробити це нескладно. Можете заходити на сайти магазинів цієї тематики та дивитися їх постачальників у відповідних розділах. Якщо вони є, звичайно. Або ж просто шукайте у пошуковику за назвою позиції зі словами «купити оптом», наприклад. Так ви зможете знайти контакти виробників або дилерів із вигідними роздрібними/оптовими цінами. Пізніше треба буде зв’язатися із ними доступним способом та обговорити варіанти співпраці.

Отже, ви вже знаєте, чим торгувати, як і в кого купувати продукцію. Тепер потрібен сайт. Як його зробити? Можете замовити у веб-студії разом із послугами просування. Це не завжди дешево, зате у ряді випадків надійно і просто. 

А можете зробити інтернет-магазин самостійно. Для цього треба визначитися із типом системи, в якій будете працювати – CMS або конструктор сайтів. Перший варіант точно гідний уваги, але може виявитися дещо складним для початківця. Вам знадобиться освоїти чималу кількість специфічних навичок – кодинг (хоча б на початковому рівні), робота із хостингом та доменним регістратором. Не завадять тут і дизайнерські навички – наявність смаку та вміння працювати в графічних редакторах. Якщо вас все вищеперераховане не лякає, можу порадити використовувати CMS Opencart, наприклад.

Є і більш простий технічно шлях – використати один із конструкторів сайтів, пристосованих для створення саме магазинів. Це може бути uCoz, Nethouse, Redham, Jimdo або якийсь інший на ваш розсуд. Користування ними не є темою статті, але, повірте, це досить просто. Такий шлях є ідеальним для новачків з обмеженим бюджетом.

Важливо, щоб ваш майбутній магазин був зручний для відвідувачів та більш-менш симпатичний. Якщо не знаєте, як цього добитися, подивіться уважно на магазини конкурентів. Що і як в них організовано? Які акції пропонують? Що у них із цінами? Взагалі, можете не вигадувати велосипед. Користуйтеся перевіреними шляхами досягнення цілі.

Після наповнення новоствореного магазину товарами рекомендую замислитися над шляхами просування його у пошукових системах. Обов’язково використовуйте SEO, можете замовити контекстну рекламу та почати розкручувати свій бізнес через соціальні мережі. Для початку цього буде цілком достатньо. Відчутний результат зможете отримати через кілька місяців після відкриття.

Висновки 

Ви можете відкрити магазин, сидячи удома за комп’ютером. Це справа не одного дня, але цілком можливо. Доклавши зусиль у важливих напрямках, ви зможете згодом вийти на пристойний рівень щомісячних доходів. Бажано також, щоб вам хтось допомагав. Відповіді на дзвінки, переписка з клієнтами, бухгалтерія, слідкування за станом посилок, домовленості із постачальниками та адміністрування сайту – все це потребує часу та сил. Одній людині може бути важко упоратися з усім цим. Знайдіть надійного партнера, якщо ви налаштовані на серйозну роботу.

Згодом ви можете оформити приватне підприємство і почати платити податки. Офіційна фірма – солідно і чітко. При правильному підході, організації та вибору ніші інтернет-магазин може бути дуже і дуже рентабельним. Головне – нічого не пропустити. Успіху вам!


Рейтинг:

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
Огляд конструктора сайтів Setup
Рейтинг: Найпопулярніші сайти України
Приклади сайтів фотографа, створених в uKit
Як створити сайт самостійно
Приклади сайтів, створених в uCoz
Приклади сайтів, створених у Wix
Коментарів: 0
avatar