Розумний підхід до створення сайтів!

Що таке конструктор сайтів

2017-04-23 20118 3.4

Конструктор сайтів – це зручний інструмент для простого створення та редагування вашого власного сайту.

Використовуючи його, ви отримаєте можливість швидко створити ресурс на базі готового шаблону оформлення шляхом додавання різноманітних блоків на сторінки (галерея, слайдер, новини та ін.).

Крім цього, ви зможете змінити дизайн або створити власний. Для того, щоб ефективно користуватися конструктором сайтів не треба мати якихось спеціальних знань та технічних навичок. Також у вас не буде необхідності встановлювати додаткове програмне забезпечення або обладнання.

Основний принцип роботи сайтбілдера – практично моментальне створення сайту, який пізніше можна редагувати на ваш розсуд та наповнювати контентом. Будь-який блок може буди розміщений хоч на всіх сторінках сайту, якщо це вам потрібно. Ви можете змінювати порядок блоків і налаштовувати їх різноманітним чином. Зручно, просто, ефективно.

Звичайно, вам може бути важко визначитися з вибором платформи через їх величезну кількість. Не має сенсу всліпу тестувати десятки сайтбілдерів, щоб обрати найкращий для реалізації вашої мети. Достатньо використати готову інформацію стосовно найбільш якісних у своїх нішах продуктів та вибрати один із них. Ми допоможемо визначитись. Почнемо ж.

Огляд якісних конструкторів сайтів

Ми зробили для вас підбірку систем на всі випадки життя. Серед них 3 спеціализованих рішення та одне універсальне. Який би сайт ви не задумали створити, один із наведених нижче конструкторів вам підійде для реалізації мети.

Конструктор сайтів uKit

Дуже приємний в усіх сенсах конструктор сайтів. Збалансована платформа, яка позиціонується розробниками я зручний та простий сайдбілдер для бізнес-сегменту користувачів. Насправді, з Юкіт ви зможете за якусь годину створити симпатичну та досить функціональну бізнес-візитку або навіть невеличкий магазин (вбудований інструмент Ecwid).

Сильною стороною системи є вбудовані шаблони – вони серйозно та сучасно виглядають, різноманітні за структурою. Також їх дуже легко підлаштувати під свій проект завдяки широким можливостям зміни структури, зовнішнього вигляду та використанню WYSIWYG – візуального редактору, який дає змогу здійснити більшість операцій за допомогою миші. Ви будете в реальному часі бачити зміни та корегувати розташування елементів/дизайн на власний розсуд. Дуже зручно, просто та красиво.

Функціонал досить потужний. Є все, що тільки може знадобитись при будівництві означеного типу сайту: гнучкі налаштунки SEO, можливість додавати прайси, товари, форми і т. д.

Вартість пакету, до якого включений увесь доступний функціонал, складає 4$/міс. при умові сплати за рік одразу. Якщо помісячно платити, вийде 5$. Дуже адекватна ціна для продукту високої якості. Є 15-ти денний тестовий період.

Конструктор сайтів Wix

Платформа західного походження, дуже популярна у всьому світі. Найкраще підходить для створення креативного вигляду візиток. Має дуже привабливі шаблони у великій кількості, побудовані на HTML5. Вам, як і в попередньому випадку, не знадобляться будь-які знання програмування. Тут теж панують принципи WYSIWIG та drag n drop. Редагувати сторінки сайту легко та цікаво. Основну частину аудиторії конструктору складають люди творчих професій, що мають свій бізнес: музиканти, фотографи, художники, винахідники та ін. Майте на увазі, що змінити обраний шаблон у процесі розробки сайту неможливо, тому вибирайте ретельно.

Сайти на Вікс виходять яскравими. Завдяки легкому налаштуванню візуального оформлення та оригінальності початкової структури/вигляду шаблонів ви зможете вигідно підкреслити особливості та передати атмосферу вашої справи.

Цікавим моментом є можливість додавання великої кількості віджетів, що здатні значно розширити початковий функціонал (форми, карти, кошик покупця, електронні системи оплати послуг/товарів, інтеграція із соцмережами та багато іншого). 

Найбільш цікавим тарифним планом є Unlimited за 12,42$ у місяць при умові оплати за рік та більше. Ви отримаєте у подарунок домен та кошти на рекламу в AdWords (75$).

Конструктор сайтів uCoz

Найбільш потужний серед наведених платформ конструктор. Він дозволить втілити у життя проекті будь-якого рівня складності. Звичайно, він відрізняється від попередніх платформ універсальністю. Але для повного використання його можливостей знадобляться хоча б початкові знання у HTML/CSS. Час, витрачений на освоєння цих дисциплін, буде щедро повернутий у вигляді широких можливостей по створенню будь-якого типу сайту від лендінга до багатофункціонального порталу.

Функціонал системи упорядкований шляхом впровадження продуманої модульної системи. Під кожну задачу реалізований модуль з вичерпним набором функцій по даному напрямку. Приклади назв модулів: новини, галерея, відео, магазин, статистика, голосування і т. д. Будьте впевнені, що під будь-яку задачу у uCoz знайдеться відповідний модуль.

Гнучка система налаштування дизайну дозволить обрати/редагувати стандартні шаблони (адаптивні у т. ч), завантажити або створити власний за допомогою конструктора шаблонів. Маючи деякі навички, ви зможете створити неповторний дизайн для вашого сайту. Також можна придбати преміум-шаблон у фірмовому магазині (від 5 до 40$ приблизно).

На будь-який тарифний план у перші години після реєстрації діє знижка у 50%. На практиці це означає, що ви можете оплатити, наприклад, тариф «Оптимальний» за 48$ на рік. При цьому у подарунок отримаєте безкоштовний вищеозначений преміум-шаблон та домен 2 рівня. Нащо платити більше? uCoz надає найбільш вигідні умови для створення неповторного сайту завдяки міцному набору можливостей, що легко порівняти із CMS, та доступній вартості пакетів. Ви отримаєте все, що вам може знадобитись для будівництва сайтів, раз і назавжди із коробки. Зручно. Рекомендуємо.

Конструктор сайтів Jimdo

Красивий та потужний західний конструктор, призначений, перш за все, для створення хороших магазинів. Тут є підтримка масового імпорту товарів із CSV, що значно прискорить та полегшить наповнення вітрини. Візитку Джимдо також дозволяє створити, її вартість складе 1908 грн/рік. Магазин же обійдеться в 4800 грн/рік. Немало, але якщо у вас серйозні наміри продавати велику кількість товару, то ця сума не виглядає завищеною, враховуючи зручність та широкі можливості Jimdo.

Шаблонів досить багато, вони якісні та підлягають редагуванню. Ви зможете отримати на виході індивідуальний дизайн магазину або візитки. В цілому, рекомендуємо звернути увагу на систему, якщо плануєте будувати великий магазин. З тим же Юкозом це обійдеться дешевше, але Джимдо більш простий у користуванні і добре підійде для початківця. Тут ви платите за зручність.

Висновки

Для досягнення найбільш вражаючого результату ми радимо спочатку визначитися з типом сайту, який вам потрібен, а потім ознайомитися з кожною приведеною платформою, що підходить під його реалізацію. Так ви зможете обрати оптимальне рішення під свої смаки та потреби. 

uCoz – універсальна платформа, яка задовольнить будь-яким вимогам до функціональних можливостей, але не дуже проста в опануванні порівняно з іншими системами. Wix та uKit – прекрасні рішення під створення гарних візиток у підтримку бізнесу. Jimdo краще обирати при необхідності створити магазин. Попередні дві системи більше підходять для візиток, як і uCoz.

Вибір за вами. Яким би він не був, помилитися не вийде – всі 4 конструктори дуже якісні. Якщо все ж не можете обрати, задавайте питання у коментаріях або у нашій групі ВК. Ми обов’язково допоможемо.


Рейтинг:
avatar