Знаємо про створення сайтів майже все!
» »

Огляд конструктора сайтів Wix

2016-10-03 67 3.7

Wix - один з найбільш популярних сучасних конструкторів, який надає користувачам широкі можливості для створення сайтів різних типів. Відрізняється простотою і функціональністю, що укупі з привабливим зовнішнім виглядом робить Вікс одним з лідерів ринку.

Переваги

Конструктор дозволяє використовувати функціональність HTML5, без наявності практичного досвіду в програмуванні. Не потрібно навіть особливих теоретичних знань - практично всі дії виконуються за модною нині технології «натиснути і перемістити».

Це основна перевага, але є й інші позитивні чинники:

  • Величезна база безкоштовних шаблонів.
  • Русифікований редактор з дружнім для новачків інтерфейсом.
  • Можливість додавання зовнішнього HTML-коду.
  • Автоматична оптимізація під екрани мобільних пристроїв.

Шаблонів дійсно багато, і розділяються вони не тільки за категоріями, а й за типом сайтів, що додає зручності при виборі свого майбутнього проекту. Відразу після реєстрації (можна швидко авторизуватися через Google+ або Facebook) Wix запропонує вказати, сайт якої категорії ви хочете створити. Кожна категорія містить в собі кілька підкатегорій: наприклад, інтернет-магазин одягу, побутової електроніки або товарів для здоров'я та краси.

Такий фільтр дозволяє швидше зорієнтуватися в масиві шаблонів. Вибір же конкретного оформлення може затягнутися: використовуючи функцію попереднього перегляду, можна приміряти на майбутній сайт усі представлені варіанти. Стосовно функціональності, то в магазині додатків Wix App Market можна знайти більше сотні сервісів і віджетів, що створюють нові можливості для сайту. Як зазначено у огляді Wix на uGuide.ru, cтворити невеликий-інтернет магазин на Wix не є проблемним завданням, однак для повноцінної роботи знадобиться платний акаунт.

Недоліки

Згадавши платні акаунти, ми поступово переходимо до недоліків Вікс. Назвати цей сайтбілдер безкоштовним можна лише з великим гандикапом. причинами тому слугують:

  • У безкоштовної версії адреса сайту має вигляд: username.wix.com/templatename.
  • Дивний асортимент тарифних планів.
  • Відверто слабкий розділ «Допомога» в редакторі веб-сторінки.

З адресою все зрозуміло - зараз багато конструкторів пропонують придбати преміум-пакет, щоб отримати можливість задати сайту нормальну адресу. Але вибирати найдешевший тариф немає сенсу - ви отримаєте можливість підключити домен, і при цьому не позбудетеся від реклами Wix на сайті. Залишається три преміум-пакету:

  • eCommerce.
  • Combo.
  • Unlimited.

Для створення інтернет-магазину підійде перший тариф, оскільки тільки у нього є кошик покупок. Але його вартість така, що набагато вигідніше побудувати онлайн-майданчик для продажу на uCoz.

Що стосується розділу «Допомога», то його інформаційна насиченість є недостатньою для повного розуміння суті представлених в редакторі інструментів. Тому веб-майстрам початківцям, щоб дізнатись, як створити свій сайт, доведеться провести якийсь час, вивчаючи можливості конструктора дослідним шляхом. Хоча Wix і відрізняється своєю простотою, але більш докладні уроки йому явно б не завадили.

Висновок

Wix не пропонує нічого кардинального нового - при бажанні ви можете виконати ті ж завдання на uKit. Якщо потрібен функціональний магазин або блог, то більше можливостей дає uCoz. Головна перевага Wix - з ним приємно працювати (з цим твердженням також погоджуються Site-builders.ru у своєму огляді Wix). Все, що стосується зовнішнього оформлення, тут на висоті - інтерфейс конструктора, вікно редактора, шаблони для сайтів.

Соціальну мережу на Wix створити точно не вдасться. Але, якщо вам потрібен невеликий інтернет-магазин, сайт-візитка, сторінка-портфоліо або персональний блог, то всі необхідні для його створення інструменти ви без зусиль знайдете в цьому конструкторі. Хоча відразу приготуйтеся придбавати преміум-план, тому що без нього вся робота буде марною.


Рейтинг:

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
Заробіток на кліках: Що? Де? Як?
Приклади українських бізнес-сайтів, створених в uKit
Що таке біткоіни (Bitcoin)?
Огляд конструктора сайтів Wix
Як створити сайт школи безкоштовно? Разом з uCoz це цілком реально!
Пошукові системи України
avatar