Розумний підхід до створення сайтів!
» »

Огляд конструктора сайтів Wix

2017-04-25 5603 4.2

Wix – це один із найавторитетніших сайтбілдерів у світі, який користується популярністю у більшості країн. З найпершого ж дня роботи над сервісом, розробники настільки завзято та динамічно почали над ним працювати, що не можуть зупинитися й по сьогоднішній день. Саме тому, апдейти Wix пропонуються майже кожного місяця, додаючи до системи нові можливості та функції. Спочатку, сервіс позиціонувався як зручний інструмент для створення сайтів новачками.

З плином часу, невеликий гарний конструктор перетворився майже на універсальну платформу, хоча й без можливості правки коду. А все завдяки багаточисленним оновленням та різноманітним сучасним опціям. Але чи насправді так далеко пішов конструктор від початкової ідеї? І так, і ні. Звісно, аналізуючи систему, ми не брали до уваги лише позитивні відгуки. Навпаки, будемо детально розбирати нюанси та дамо комплексний висновок  щодо усіх аспектів сервісу. Ну що ж, почнемо.

Дизайни та робота з шаблонами

Якщо б конструктор оцінювався виключно з точки зору якості шаблонів, то Wix, безсумнівно, був би лідером. Так, існують й інші платформи з великою кількістю якісних та привабливих тем для оформлення. Однак, у Wix їх більше. І усі вони, в  середньому, зроблені краще за інші. Це не реклама. Так воно і є на справді. Конкретно по цьому параметру, у проекту, мабуть, конкурентів немає. Готові шаблони вражають користувачів своєю різноманітністю та якістю виконання. Дивлячись на них, виникає бажання їх роздивлятися й надалі, що, погодьтеся, стається досить не часто.

Wix шаблони сайтів

Окрім цього, вони чудово структуровані за категоріями. До того ж, вони розподілені не тільки за нішами, для яких призначені, але й за типами сайтів, де вони можуть бути використані. Окремо виділені нові та популярні шаблони. Пропонуються й просто пусті заготовки структур, якщо у когось виникне бажання розробляти дизайн з нуля.

Приклад сайту Wix

Варто зазначити і регулярні оновлення тем. Усі вони мають адаптивний дизайн та є безкоштовними у використанні. Єдиний недолік – ви не зможете змінити шаблон, який обрали з самого початку. Тому, робити свій вибір слід уважно та роздумливо. Перевагою системи є можливість попереднього перегляду, що дасть вам змогу подивитися на остаточний варіант та зробити свій вибір.

У цілому, зовнішній вигляд сайтів, зроблених на Wix, у значній мірі залежить від налаштування та розташування віджетів. Скажімо, галереї тут організовані нетривіально. Wix Gallery Pro – безкоштовний додаток, що є однією з беззаперечних переваг системи. Ви зможете створювати колажі будь-якого формату з фото та відео, використовувати ефекти, публікувати фото з сайту у популярних соціальних мережах та багато іншого. Значна роль у Wix відводиться роботі з графікою. Ви зможете оформити свій сайт найбільш вражаючим чином. Значна роль у цьому процесі належить паралакс ефекту. Окрім звичайної його варіації (коли передній та задній фони рухаються з різною швидкістю під час прокрутки), можна використовувати й інші ефекти: збільшення, розкриття та проявлення. Звичайно,  краще не використовувати усе й відразу – просто оберіть щось одне. Схожі один на одного сайти мало кому приходяться до вподоби, але сама можливість скористатися такою можливістю – просто супер!

Користувачі мають змогу окремо працювати над мобільним шаблоном сайту. Так, більшість дизайнів тут адаптивні. Одна, якщо гарно подумати, то краще особисто проконтролювати формат відображення ресурсу на різноманітних девайсах.

Wix мобільний редактор

У майбутньому у вас буде можливість у значній мірі змінити стоковий шаблон, спираючись на власні потреби. Таким чином, з індивідуальністю у вашого сайту проблем не виникне. У цьому плані, Wix здатний запропонувати набагато більше у порівнянні з будь-яким іншим конструктором, що має візуальний редактор.

Функціональні можливості

Останні оновлення вивели систему на якісно новий рівень. Локальний редактор має досить багатий вигляд. Він чистий, приємний та дружній. Він дозволяє редагувати звичайну та мобільну версії сайту окремо. Візуальний редактор, що використовується на платформі, досить привабливий та функціональний, але він дещо гальмується у процесі роботи. До того ж, до нього слід звикнути. Назвати його складним не можна. З іншого боку, він і не простий. Він дещо перевантажений можливостями та опціями. Для точної реалізації ідеї доведеться попрактикуватися. Особливо це стосується новачків. У цілому ж, адмінка достатньо зручна та досить гарна.  Працювати у ній приємно.

Wix редактор

Кожен блок або віджет має багато налаштувань. Сітку можна розташовувати будь-яким чином, але це досить часто заважає. Особливо, якщо працювати з різними шарами сайту. Дуже важливо бути акуратним та уважним, щоб не заплутатися з різноманітними стилями та не отримати сайт незрозумілого вигляду наприкінці. Система не може корегувати помилки користувача. Тут немає функції автоматичного налаштування. Тому доведеться розраховувати на лінійку та на власний погляд. До речі, початкове компонування блоків у шаблонах змінювати не можна. Можна лише розтягувати їх межі.

Основне меню, яке ви будете використовувати для виконання більшості маніпуляцій, складається з наступних розділів:

1. Фон

Тут можна обирати фон для сайту у вигляді картинки (завантаженої або ж стокової від Wix), кольору або навіть відео. За допомогою останнього, можна зробити ваш сайт досить яскравим та вражаючим – таким, що обов’язково приверне увагу користувача.

Wix фон

Ви можете завантажити будь-яке відео для відеофону.  До того ж, можна активувати паралакс ефект, що надасть візуальної глибини сайту за рахунок різної швидкості та руху об’єктів, які розташовані на різній відстані, в процесі прокрутки.

2. Додати

Wix Додати елементи

Широкий вибір елементів, які можна додати до сторінки. До нього включені:

 • Текст – вибір готових стилів тексту/заголовків, робота з текстовим редактором;
 • Фото – завантаження власних фото та використання колекцій зображень від Wix (стокові фото, кліп-арт) або ж експорт з соціальних мереж;
 • Галерея – додавання галерей різноманітних стилів, панорам, слайдерів та добірок із фото з 3D ефектом;
 • Кнопка – гідний набір різноманітних за формою та стилем кнопок та іконок;
 • Бокс – набір контейнерів, у яких можна розміщувати інший контент (фото, тексти і т.д.). Непоганий вибір для створення банерів та для усього, до чого хочеться привернути увагу відвідувача;
 • Смуги – цікава та проста за своїм змістом опція: ви можете додавати горизонтальні широкоформатні смуги, на кшталт лендінгу, з метою розподілення блоків контенту. Фоном для цих смуг також може бути графіка, відео або ж колір;
 • Форма – додайте на сторінку різноманітні геометричні фігури, які допоможуть прикрасити зміст блоків;
 • Відео – завантажте на сторінку відео з ПК, Youtube, Vimeo або інших відеохостінгів;
 • Музика – додайте плеєр, оформіть його зовнішній вигляд, оберіть джерело відтворення  композицій;
 • Соціальні мережі – інтеграція з популярними соціальними сервісами;
 • Контакти – організуйте форми зворотного зв’язку, підписки, додайте карту проїзду;
 • Меню – можливість оформити та додати на сторінку звичайне та якірне меню. Останнє є досить корисним для сайтів з довгими сторінками (як, наприклад, лендінгів), воно дає змогу залишати посилання на конкретний блок, при цьому, меню «плаває» під час прокрутки. Це досить зручно;
 • Список – оформлення стилів списків на будь-який смак;
 • Мій блог – додавання блогу на сайт. Є можливість обирати та налаштовувати один із готових макетів;
 • Магазин – тут ви можете оформити вітрину товарів. У вас є можливість налаштовувати колекції, продивлятися замовлення, додавати купони на знижки, підключати онлайн-оплату, налаштовувати параметри для доставки та проценту оподаткування в процесі відправлення товару за кордон. Присутні тут й інші налаштування: назва магазину, валюта, мова, контактні дані і т.д.
 • Додатково – можливість інкорпорування HTML коду, Flash-роліків або ж цілого сайту на сторінку. Окрім цього, можна налаштувати вхід для адміністратора та відвідувачів, кнопки платіжних систем,  іконки для документів, вид якірних посилань та ін.

3. App Market

Фірмовий магазин додатків, які можна інкорпорувати на сайт. Це – гордість Wix, також, як і якісні шаблони, які пропонує система. Використання цього розділу суттєво розширює функціонал платформи. Тут міститься велика кількість (більше 150) віджетів різної спрямованості  - як платних, так і безкоштовних: форми, робота з соціальними мережами, галереї, додатки для магазину та маркетингу.

Wix App Market

Можна додати, наприклад, інтерактивний календар, інструменти для e-mail-маркетингу, опитування, dropbox, flash-елементи, здатні значно прикрасити сайт, та багато іншого. Усі додатки відсортовані. Є навіть віджет форуму, що виглядає досить незвично.

4. Мої завантаження

Завантажте на хостінг власні фото, документи та аудіо файли. Це буде ваша бібліотека, звідки ви зможете обирати файли та розміщувати їх на сторінках вашого сайту. Окрім додавання та попереднього налаштування елементів, ви зможете редагувати кожен блок та віджет після його розміщення. Можливостей справді немало: ви можете переміщувати блоки з віджетами як завгодно відносно один одного, змінювати їх фони, макети контенту, розміри, рамки, додавати анімації появи та багато іншого. У цілому,  з кастомізацією у Wix усе гаразд – так само, як і з набором інших можливостей.

Wix - мої завантаження

Ви зможете додавати роліки на сайт з популярних відео-хостінгів, створювати плейлисти SoundCloud, підключати коментарі через різноманітні соціальні мережі, створювати привабливі галереї, зображення в яких можна одразу ж відкоригувати в умовах, схожих на можливості Photoshop. У цілому, Wix пропонує вражаючий потенціал для реалізації креативного підходу до процесу створення сайтів. У цього відношенні, суперничати з ним може небагато систем.

За бажанням,можна захистити сторінки паролем або сховати їх взагалі, надавши доступ обраним заздалегідь категоріям користувачів або ж надавши посилання на ту ж сторінку. Окрім цього, тут є проста, але досить зручно реалізована можливість додавання співавторів: усього за декілька кліків можна додати на сайт редакторів, які зможуть вносити другорядні зміни, але які, в той же час, не зможуть нічого там зламати, навіть, маючи подібні наміри. Це означає, що набрати команду для наповнення сайту на Wix дуже просто. Більше того, це зручно та безпечно.

Редагувати текст у Wix також дуже зручно: локальний редактор дозволяє гарно форматувати статті, додаючи до них будь-які елементи: анімації, графіки, діаграми, відео, фони, списки та ін.

Можливості редактора Wix

Платформа створює враження потужного та досить простого сервісу, що може використовуватися для гри. Безумовно, створення сайту у Wix нагадує яскраву та захоплюючу гру. Дуже позитивною є наявність магазинної вітрини, що має гарний вигляд. Складається враження, що Wix тепер готовий до того, щоб за його допомогою можна було щось продавати. Створити на платформі велику торгівельну площадку вам навряд чи вдасться, але для створення малого/середнього магазину конструктор є більш, ніж вдалим вибором.

Безумовно, тут можна налаштувати SEO, параметри границь сайту, додати фавікон, зробити переадресацію сторінок. Майже над кожним блоком ви можете побачити іконку «?» - швидкий доступ  до розділу  FAQ стосовно обраного елементу. Це дуже зручно, а тому, ви, навряд чи, заплутаєтеся.

Wix - пошукова оптимізація

Обравши безкоштовний тариф, ви автоматично отримаєте домен, що виглядає, як username.wix.com/ваш_сайт. Зрозуміло, що такий домен нікому не потрібен більш, ніж на тиждень. Тут і виявляється нюанс, що характеризує Wix як виключно платний конструктор. Для підключення нормального домену, вам доведеться обрати та оплатити тарифний план.

Використання системи безкоштовно є можливим, але за умови суттєвих обмежень. Основне с них – неможливість підключення власного домену. Саме ця риса цілком та повністю руйнує привабливість та функціональність Free-акаунта Wix. Для того, щоб ознайомитися з платформою, можна скористатися безкоштовним планом, але для реалізації серйозного і масштабного сайту доведеться надати перевагу преміум-тарифам. Або ж обрати інший конструктор – вибір за вами.

Функціоналом платформи може скористатися практично будь-який користувач. Жодних навичок тут не потрібно, окрім наявності хоча б деякого терпіння та відуття смаку. Використовувати інструментарій цікаво та приємно, тут є, на що звернути увагу. Результат також є досить вражаючим, але за умови уважного та виваженого підходу. Так, редагувати код не можна, але система має велику кільість гарних та функціональних можливостей. Однак, у них необхідно гарно розібратися, що може бути досить складно через кількість наявних опцій, але не через складність використання системи або ж інтерфейсу.

З метою отримання набільш повного розуміння можливостей сервісу, рекомендуємо ознайомитися з блогом системи, FAQ та розділом, що присвячений створенню окремих видів сайтів. Саме тут ви знайдете багато нового та цікавого.

На Wix ви зможете створити чудову візитку, привабливий лендінг, відмінний блог, приємний магазин або непоганий форум. Чудові показники для сервісу, в основі якого - візуальний редактор

Тарифи Wix 

Wix пропонує широкий вибір платних тарифних планів:

Wix тарифи

 1. Connect Domain ($54/рік) – дозволяє підключити сторонній домен, отримати технічну підтримку, пропонує 500 Мб місця на диску, але не прибирає рекламу Wix;
 2. Combo ($102/рік) – пропонує 2 Гб вільного місця на диску, безкоштовний домен, ваучер на $75 для AdWords;
 3. Unlimited ($150/рік) – збільшення дискового пространства до 10 Гб;
 4. eCommerce ($198/рік) - 20 Гб вільного місця, можливість активувати корзину. Тариф для створення магазину.

На усіх тарифах, окрім Unlimited, наявна обмежена пропускна здатність. Це означає, що за умови великої кількості медіа контенту та відвідувачів, сайт може «зависати» та можуть спостерігатися затримки під час його завантаження. Це не досить приємний момент. З іншого боку, розкрутити сайт до такого ступеню досить нелегко. Тому далеко не кожному користувачеві доведеться стикнутися з пропускною здатністю сайту.

Як бачите, перший тариф існує номінально. За можливість підключення власного домену вам доведеться заплатити $50 – дещо дорого для такої простої функції. Другий тариф виглядає досить оптимальним. Створювати магазин на Wix дуже дорого. Сьогодні, є багато платформ, де зробити це можна набагато дешевше, а результат, при цьому, буде більш якісним.

У цілому, можна вважати, що у Wix є 2 основні тарифи - Combo та Unlimited. Перший досить стриманий та невигідний, а останній, навпаки, дорогий та не досить часто задіяний та потрібний.

Якщо ж платформа прийшлася вам до вподоби, а сумніви викликає лише її вартість, є чудовий варіант отримати знижку – дочекатися офіційної акції, що може запропонувати знажки до 50%. Схема проста: зареєструйтеся, ознайомтеся з системою, почніть створювати сайт та наповнювати його контентом. Досить скоро ви отримаєте від Wix листа електронною поштою щодо наступного розпродажу тарифів. Тоді й вирішуйте питання щодо оплати. Ці акції пропонуються системою мало не щомісяця майже з будь-якої нагоди: свято, літо, весна, вихідні дні або ж просто гарний день. Це означає, що отримати знижку від Wix досить просто – знадобиться лише трохи терпіння.

Оптимізація (SEO) та просування

SEO-оптимизація має на меті використання ключових слів у текстах та заповнення мета-тегів для усього сайту в цілому та окремих сторінок: заголовок, опис, ключові слова. Безсумнівно, Wix надає можливість реалізації цих простих, але надзвичайно важливих підходів до просування сайту. У цьому відношенні, важко виділитися на фоні інших систем – бути кращою чи гіршою платформою. Єдине, що можна покращити, - створити комфортні умови для роботи з SEO-налаштуваннями. У розробників Вікс це вдалося якнайкраще.

Можливосты SEO-налаштувань Wix

З метою гарного ранжування сторінок у пошукових системах, вам, перш за все, необхідно наповнити їх унікальним тематичним контентом. Без цього далеко не підеш. Як, в принципі, й у інших системах.

Складіть списки ключових запитів під кожну сторінку та впишіть їх у статті, рівномірно та без переспаму. Потім заповніть мета-теги для кожної сторінки власноруч. Це можна зробити у відповідній категорії меню в розділі SEO. Заплутатися тут  вкрай важко: під кожним пунктом є підказки, причому ви можете додатково переглянути те, який саме вигляд матиме ваш сайт у пошуковій видачі. Це – дуже практично та зручно.

Wix також пропонує цікавий інструмент, який не може не сподобатися новачкам. Мова йде про SEO-майстра (знайти його можна у розділі «Управління»). Тут ви зможете, крок за кроком, налаштувати параметри SEO, нічого не оминувши. На додачу до штатного функціоналу, можливе встановлення додатків з AppMarket для відстежування статистики та різних супутніх інструментів:  маркетингових, для інтеграції с соціальними мережами, налаштування поштових розсилок, кнопок замовлення зворотного дзвінку, різноманітних форм, спливаючих вікон та онлайн-консультантів. Рекомендуємо використовувати увесь цей арсенал по мірі необхідності та доречності.

У цілому, Wix, як і усі інші сайтбілдери, надає можливість редагування SEO-налаштувань. Різниця лише у тому, що тут увесь процес організований досить зручно. Ви матимете  змогу закласти фундамент успішності вашого проекту майже в ігровій формі та за допомогою привабливого інтерфейсу. Не забудьте також додати сайт після публікації до панелі Яндекса та Гуглу. Це прискорить його індексацію.

Переваги та недоліки

Тепер час підвести підсумки щодо основних якостей Wix. Це, без перебільшення, відмінний сайтбілдер з великою кількістю суттєвих переваг:

 • Функціональний та гарний інтерфейс;
 • Відмінний набір вбудованих шаблонів, що постійно оновлюється;
 • Велика кількість віджетів та налаштувань;
 • Магазин додатків AppMarket з вражаючим асортиментом позицій
 • Потужний візуальний редактор, що дозволяє змінювати дизайн сайту значною мірою
 • Відносно широка спеціалізація платформи
 • Зручне налаштування SEO-параметрів
 • Велика кількість FAQ та підказок на панелі управління
 • Висока частотність виходу оновлень
 • Можливість роздільного редагування мобільного та десктопного шаблонів
 • Велика кількість цікавих та навчальних матеріалів, що частково розміщені у блозі Wix.

Окрім цього, варто відмітити наявність рідкісних функцій та інструментів (ефекти, анімації, окремий інструмент для оптимізації готельного бізнесу і т.д.). Wix дуже швидко розвивається, перетворюючись з гарного конструктора на потужний сервіс. Однак, є в системі й моменти, які нам дещо не сподобались, а саме:

 • Нарощування функціоналу за рахунок додавання віджетів, що поступово перевантажує адміністративну панель  та робить її більш структурно заплутаною;
 • Візуальний редактор надає надмірну свободу дій, що може призвести до жахливих результатів, особливо серед новачків;
 • Тариф «Connect Domain» виглядає зайвим;
 • Обмеження пропускної здатності сайту дещо пригнічує користувачів;
 • У AppMarket є не тільки гарні додатки, але й екземпляри сумнівної якості та користі;
 • Вартість тарифів досить висока.
Щодо інших рис та характеристик, у Wix, в принципі, все нормально. Це, безумовно, один із найкращих конструкторів сайтів за будь-якими критеріями та порівняннями. Багато недоліків досить легко нівелювати: звикнути до структури адмінки, підібрати гідні додатки з часом, дочекатися суттєвих знижок на тарифи та навчитися грамотно використовувати широкі можливості редактору. Однак, ви точно не зможете підвищити пропускну здатність сайту. Тут існує тільки один вихід: обрати дорожчий тариф. Це – на наш погляд, основний недолік. Решту можна виправити досвідом та навичками роботи з системою.

Альтернативи Wix

Оскільки Wix – це, насамперед, конструктор для гарних візиток, що базується на візуальному редакторі, то конкурентні платформи мають бути з цієї ж категорії. Головним конкурентом Wix є uKit. У сервісів досить багато спільного, але процес створення сайту в них відчувається по-різному.

Редактор uKit

В uKit ставлення до користувача більш дружнє. Це виражається у тому, що велику кількість недоліків система майстерно нівелює або ж просто приховує. Ще до входу на панель управління, ви заповнюєте усі контактні дані.  Блоки автоматично вирівнюються. Ви не зможете зробити напис, скажімо, зеленим шрифтом на жовтому або ж червоному фоні. Маленькі літери стануть більшими там, де це можливо. Таких прикладів досить багато. Така непомітна, на перший погляд, підтримка користувача, що, однак, присутня у сервісі, дозволяє перестрахуватися від суттєвих помилок та зайвих дій.

У цілому ж, Wix потужніший та складніший за рахунок розширених можливостей та наявності магазину додатків. Останній, до речі, містить чималу кількість неякісних/непотрібних зразків, які частково нівелюють переваги західного сервісу у цьому плані. Шаблони цікавіші та більш різноманітні  у західному сервісі.

uKit – гарна альтернатива Wix для тих, хто має бажання створити бізнес-візитку, невеликий магазинчик, лендінг або ж односторінковий сайт. Вам знадобиться менше грошей та часу на роботу. Якщо ж ви готові витратити певну суму, то Wix повністю виправдає ваші очікування. Фактор вартості очевидно на боці uKit.

Порівняння Wix та uCoz

Wix не є прямим конкурентом uCoz. Це ж твердження стосується й uCoz. Обидві платформи розраховані на кардинально різну аудиторію. Wix подобається новачкам, uCoz оцінять більш досвідчені користувачі. Звісно, в обох випадках знайдуться ті люди, хто захоче скористуватися перевагами іншої платформи – простотою та привабливістю Wix або ж потужністю та глибиною uCoz.

Насправді ж, переваги Вікс не обмежуються простотою чи високою якістю шаблонів. Юкоз, у свою чергу, не настільки складний для новачків, як прийнято вважати. Перший конструктор, по мірі розвитку можливостей, може претендувати на універсальність. Другий, завдяки новій адмінпанелі, став більш зручним для користувачів.  Чому ж надати перевагу?

Редактор uCoz

uCoz вже став зручнішим та гарнішим, але, при цьому, зберіг можливість редагування. Wix, що спочатку вирізнявся привабливістю, сьогодні нарощує потенціал та пропонує нові функції. Чи означає це, що платформи зрівнялися за своїми параметрами та характеристиками? Ні.

У них є одна фундаментальна відмінність: Юкоз надає можливість ефективно працювати з кодом. Скільки б функціоналу не додавали у Вікс, користувач не зможе використовувати елементи, не передбачені системою. Щодо можливостей налаштування дизайну, в Юкоз стоковий функціонал набагато простіший, але будь-хто, кому хоча б знайомі терміни  HTML5/CSS3, зможе додати відео на фон та полоси а-ля лендінг (чи важко поставити фон у div-блок, задавши необхідні параметри ширини/висоти, наприклад?), якірні посилання (теги на кшталт area href, shape та coords) та багато з того, що Wix може запропонувати сьогодні своїм користувачам. Так, для цього знадобляться певні знання. Але вони дозволять зробити набагато більше, ніж те, що пропонує платформа, про яку ми говоримо сьогодні.

Існує ще один нюанс - AppMarket Wix містить велику кількість додатків від сторонніх розробників. Функціонал платформи частково залежить від зовнішніх джерел. Якщо щось десь піде не так стосовно відносин з правовласниками, на сайтах користувачів можуть виникнути проблеми з модулями. Ймовірність цього досить мала, але теоретично вона існує. uCoz повністю автономний. Усі модулі, що він пропонує, належать сервісу та нікуди не подінуться, що додає платформі надійності.

Отже, Wix пропонує більше вбудованих шаблонів, він виглядає краще, має більш гнучкі налаштування дизайну шаблонів та сторінок. uCoz практичніший, функціональніший та більш серйозний. Нічим з того, що пропонує Wix, користувачів вітчизняного сайтбілдеру не здивуєш. Новачкам ці пропозиції, безсумнівно, сподобаються. Вони будуть вражені виглядом та функціональністю платформи. Досвідчені ж користувачі поставляться до цих нововведень більш, ніж спокійно, та все-одно зроблять так, як вважатимуть за краще.

В результаті, ми повернулися до того, з чого почали. uCoz та Wix - не конкуренти і бути ними не можуть. Бажаєте потужності – надайте перевагу першому варіанту, шукаєте простоти та краси – обирайте другий.

Висновки та рекомендації

Вікс – якісний конструктор сайтів. Комфортний редактор, гідний та оригінальний функціонал, велика кількість відмінних шаблонів. Wix бажає «зламати» імідж простої платформи, додаючи до магазину нові сторонні додатки та оновлюючи функціонал загального характеру. Що ж ми маємо на сьогоднішній день? Конструктор, що колись був досить непоганим, дещо втратив свій баланс. Багаточисленні апдейти зробили платформу потужнішою та гарнішою, але й користуватися ним стало дещо складніше. Wix переріс аудиторію новачків, але він ще не достатньо серйозний для справжніх профі. Незважаючи на  довгий шлях еволюції, користувачі все ще продовжують використовувати Вікс для створення простих візиток. Напевно, звичний імідж сервісу дає про себе знати. В цілому, він є відмінним вибором для лендінгів чи ведення блогу. Так, магазин досить специфічний, але що стосується інших параметрів – тут все добре.

За допомогою використання усіх додатків AppMarket, платформа дозволяє створювати сайти практично усіх типів. Подивімось хоча б на форуми, що є досить екзотичною можливістю для конструктора сайтів (цікаво, хтось ще робить їх на Вікс?). Просто для отримання справді суттєвого та гідного результату доведеться попрацювати дещо довше у порівнянні з аналогічним процесом, що відбувається у західних колег. Однак, їх сайти достатньо слабкуваті. Ми робимо їх значно кращими. Ви також зможете впоратися з цим завданням краще.

Додатки Wix

Wix надає величезний плацдарм для гарного оформлення сайтів. Ефекти, анімації, шаблони альбомів, слайдерів, унікальні елементи оформлення, потужний редактор зображень, можливість завантаження власних шрифтів – все це свідчить про одне: на  Wix необхідно робити вражаючі візитки та лендінги, зовсім не такі, які ми продемонстрували у прикладах. Вони досить непогані, однак, можна з упевненістю сказати, що розробники не використали й половини очевидних можливостей конструктора.

Промо-коди для Wix також втратили актуальність – їх важко знайти, майже всюди пропонуються фейки, пошук яких займає немало часу. Але не варто забувати й про регулярні знижки, які зазвичай пов’язані з будь-якими святами чи подіями. Ви інвестуєте гроші у комфорт, що забезпечується кропіткою працею досвідчених розробників. З урахуванням 50% акційної знижки, Wix стає досить гідним конкурентом. За вартість, яку можна порівняти з більшістю конструкторів середньої якості, ви отримаєте сучасний та якісний сайтбілдер з візуальним редактором.

Знижки Wix

Вікс просто необхідно рекомендувати для ознайомлення, оскільки він найкращий у своєму класі за сукупністю характеристик. Це – не найпростіший конструктор з візуальним редактором, однак, він точно найпотужніший та найкрасивіший у плані інтерфейсу. Однак, якщо у вас є бажання, ви можете підшукати йому непогану альтернативу. uKit дешевший і чудово використовується для створення візиток. Працювати з ним також набагато простіше. На uCoz ви зможете зробити більш функціональний магазин або блог. Питання у тому, що потрібно саме вам? Навіть вартість не є проблемою, беручи до уваги знижки, - можна без особливих проблем обрати необхідний конструктор та вдвічі дешевший тариф.  

Wix, безумовно, вселяє довіру та симпатію. Якщо вас влаштовують функціонал та вартість, можете без жодних сумнівів використовувати цю платформу. Усі проблеми та недоліки Віксу можна за бажанням легко вирішити. Він здатен вражати та виправдовувати найсміливіші сподівання. Саме тому ми з упевненістю рекомендуємо вам цей гідний конструктор сайтів!


Рейтинг:

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
Створення сайту в конструкторі uKit - покрокова інструкція
Заробіток в інтернеті без вкладень - міф чи реальність?
Як вибрати хороший хостинг для свого сайту
Приклади сайтів фотографа, створених в uKit
Треба зробити сайт для фірми?
Огляд конструктора сайтів uCoz
avatar