Розумний підхід до створення сайтів!

Приклади сайтів-візиток, створених в uKit

2017-07-19 13642 3.0

Унікальний дизайн, великий обсяг важливої інформації, яку ви зможете оновлювати власноруч  саме тоді, коли вам це необхідно, зручність використання, максимально ефективний результат за умови мінімальних інвестицій - ось лише декілька переваг наявності у вас такого сайту. То ж, якщо ви хочете, щоб про вашу компанію знали якомога більше людей, а кількість клієнтів невпинно збільшувалася, створення сайту-візитки - це саме те, що вам потрібно.

uKit (детальний огляд) - це конструктор сайтів, який максимально відповідає потребам малого та середнього бізнесу. За допомогою цього ресурсу, ви зможете швидко та ефективно створити якісний сайт-візитку, що стане перепусткою до процвітання вашого бізнесу. Давайте розглянемо декілька прикладів успішних сайтів-візиток, щоб зрозуміти, як саме може виглядати сайт вашої компанії.

Приклад 1. Сайт готелю “Home Hotel Lemon”

Hotel Lemon - приклад сайту-візитки

Сайт lemonhotels.com.ua привертає увагу з першого погляду завдяки яскравим та якісним фото, розміщеним на головній сторінці. Це - сайт приватного готелю для сімейного літнього відпочинку на Чорному морі. Він виконаний у приємній теплій кольоровій гамі, що лише підкреслює привабливість дизайну та спонукає до подальшого перегляду.  

Сайт пропонує користувачеві максимально корисну інформацію стосовно переваг готелю та його характеристик. Тут є все, що може знадобитися людині, яка обирає найкращий варіант для літнього відпочинку, а саме: фото номерів, прайс, детальний опис готелю та правила відпочинку у ньому, наявність бокової панелі з доступом до кнопок соціальних мереж та форми зворотного зв’язку, фотогалерея та, звісно, контактні дані. Останні можна знайти як на окремій сторінці, так і у хедері інших сторінок. Це досить зручно та економить час пошуку. Наявність у контактах великого додатку від Google Maps значно полегшує пошук місця розташування готелю для туристів.

Приклад 2. Сайт компанії з виробництва гіпсових 3D панелей “BlackStone”

Black Stone - приклад сайту-візитки

Сайт b-stone.ukit.me має сучасний та стильний вигляд. Він належить компанії, що займається виготовленням 3D панелей з гіпсу. Сайт вирізняється контрастним поєднанням чорного та червоного кольорів, що повністю відповідають назві компанії.

Дизайн сайту привертає увагу з перших хвилин перебування на ньому. Об’ємний слайдер із якісними фотографіями інтер’єрів, де використовуються гіпсові панелі, галерея продукції компанії із зазначенням цін, контактні дані - все це можна знайти на головній сторінці. Якщо ж вам цікаво дізнатися детальну інформацію про продукцію компанії, до вашої уваги пропонуються окремі розділи сайту. Є тут і окрема сторінка контактів, де, зокрема, можна побачити додаток від Google Maps,  що допоможе швидше знати місце розташування компанії. В цілому, це досить якісний та змістовний приклад сайту-візитки.

Приклад 3. Сайт компанії з виготовлення корпусних меблів “LAV Design”

 

Mebel-Lavdesign - приклад сайту-візиткиСайт mebel-lavdesign.com - вдалий приклад сайту-візитки. Сайт компанії, що займається виготовленням корпусних меблів, пропонує цікаву та корисну інформацію кожному користувачу, який має намір замовити меблі для дому або офісу.

Дизайн сайту має сучасний та стильний вигляд, що поєднується з функіональністю та інформативністю ресурсу. Сайт, насамперед, розроблений з урахуванням потреб потенційних замовників. Особливої уваги заслуговує об’ємний слайдер, розміщений на головній сторінці, який пропонує до уваги користувача найбільш якісні та вдалі варіанти проектів компанії. Портфоліо також вражає своїм обсягом та різноманітністю.

Кожен розділ сайту пропонує не тільки фотографії меблів, але й їх детальний опис та характеристики. Це допомагає користувачу зробити правильний вибір. Зручне випадаюче меню, наявність контактів у хедері та футері кожної сторінки не тільки економлять місце на сайті, але й сприяють ефективному пошуку. Якісний та інформативний сайт-візитка!

Приклад 4. Сайт туристичного агентства “Cultural Kiev”

Cultural Kiev - приклад сайту-візитки

Сайт туристичного агентства culturalkiev.com вирізняється з-поміж багатьох інших своєю автентичністю та колоритністю. Уся інформація, що міститься на ньому, пропонується англійською мовою, що свідчить про орієнтацію сайту на туристів з інших країн світу.

Сайт вражає великою кількістю яскравих та якісних фото Києва. Великий слайдер на головний сторінці, перелік популярних турів для туристів та подій, які відбуваються у столиці, інформація про команду агентства та додаткові послуги, якими може скористатися кожен клієнт… Ось лише декілька переваг цього сайту-візитки!

Замовити тур можна прямо на сайті - у розділі контактів, заповнивши онлайн-форму. Тут також можна знайти контактні дані агентства, кнопки сторінок компанії у соціальних мережах та форму зворотного зв‘язку. Інформативно, лаконічно, промовисто та  професійно!

№5. Сайт кузні “Данило майстер”

Kovka-Svarka - приклад сайту-візитки

Сайт kovka-svarka.od.ua - непоганий приклад візитки. Його дизайн вирізняється стриманістю та простотою, що, однак, не поступаються функціональності та інформативності контенту.

Кольорова гама сайту є поєднанням білого, сірого та чорного кольорів, які вигідно акцентують увагу користувача на контенті - яскравих фотографіях продукції та переліку основних послуг кузні. На головній сторінці знаходиться логотип кузні, зображення робіт, представлених на великому слайдері, та контактні дані.

Якщо ж вам необхідно дізнатися детальнішу інформацію про вироби кузні та переглянути галерею продукції, обов’язково скористайтеся випадаючим меню, завдяки якому ви знайдете усю необхідну інформацію. Контакти кузні із зручним додатком від Google Maps та кнопкою замовлення зворотного дзвінку зроблять ваш пошук зручнішим та ефективнішим. Це - саме те, що потрібно більшості користувачів.

Приклад 6. Сайт компанії з розробки квестів “Legendary Quests”

Legendary Quests - приклад сайту-візитки

Сайт uk.legendary-quests.com занурить вас у атмосферу розробки сценаріїв популярних квестів. Специфіка діяльності компанії відображається у дизайні сайту, який є досить неординарним та  привертає увагу кожного, хто сюди потрапляє.

Компанія пропонує різноманітні послуги із написання сценаріїв квестів на замовлення та  їх подальшого продажу. Відповідну інформацію можна знайти у розділах сайту Портфоліо, Сценарії, Продукція, Квести під ключ. Тут пропонується велика кількість фотографій та детальний опис квестів і послуг компанії. Контакти (адреса офісу, додаток від Google Maps, кнопки соціальних мереж) також знаходяться у окремому розділі сайту.

Сайт пропонується у трьох мовних варіантах - російському, англійському та українському, що значно розширює коло потенційних партнерів та замовників. Це - цікавий приклад сайту-візитки, розробленому з uKit.

Підсумки

Приклади сайтів, створених з uKit, дають змогу навіть недосвідченому користувачеві оцінити їх викосу якість та професійний вигляд. Цей сервіс пропонує широкі можливості для створення та кастомізації сайтів-візиток для малого та середнього бізнесу. Це, в свою чергу, сприяє досягненню мети користувача та просування його бізнесу в мережі.

Створювати сайти на uKit швидко, зручно та легко. Весь процес не займає багато часу, а результат відповідає високим вимогам сучасного сайтобудування. Використовувати uKit можуть як початківці, так і досвідчені веб-майстри, що займаються розробкою клієнтських сайтів  на замовлення.


Рейтинг:
avatar