Знаємо про створення сайтів майже все!
» »

Огляд конструктора сайтів uKit

2016-10-06 481 5.0

Конструктор сайтів для бізнесу uKit створений розробниками, які раніше працювали над платформою uCoz. За своєю суттю, uKit - це спроба представити функціональні можливості uCoz в більш простій формі, де всі дії виконуються шляхом перетягування блоків і редагування їх вмісту.

Переваги

Робота над створенням сайту починається після простої реєстрації, вибору дизайну та створення тимчасового імені (останній крок можна пропустити). Після виконання цих нескладних дій відкривається вікно редактора, в якому і буде відбуватися основний етап - формування майбутнього сайту для ведення бізнесу.

Навіть швидкого погляду на конструктор досить, щоб зрозуміти достоїнства uKit:

  • Простий, інтуїтивно зрозумілий інтерфейс редактора, у вікні якого відразу відображуються всі внесені зміни.
  • Вбудовані можливості для SEO-налаштування сторінок (введення ЧПУ, тайтл, короткий опис, ключові слова).
  • Адаптивні шаблони (верстка автоматично змінюється в залежності від розміру екрана).
  • Знижки при купівлі підписки на тривалий період.
  • Хмарний хостинг, який надає безперебійний доступ до створеного сайту.

Редактор має три режими роботи: «Дизайн», «Конструктор» і «Сторінки». У кожного режиму є окремий розділ, тому ви нізащо не заплутаєтеся, де тут налаштувати колір сайту, а де - додати або видалити сторінку.

Окремим рядком відзначимо інтеграцію з цілим рядом корисних сервісів, без взаємодії з якими важко вести бізнес в інтернеті: Інтернет магазини Ecwid, онлайн-консультант Live Chat, Яндекс. Карти тощо. За інформацією з огляду uKit на uGuide.ru, їх список постійно оновлюється.

Недоліки

Незважаючи на велику кількість переваг, у конструктора uKit існує декілька моментів, які потребують доробки, і через них, цей інструмент не можна назвати ідеальним поєднанням функціональності uCoz і простоти інших сучасних конструкторів:

  • Скромний вибір дизайну для сайту.
  • Невеликі недоробки в інтерфейсі, які поступово усуваються розробниками.
  • Тільки один тариф, на який потрібно переходити після закінчення 14-денного тестового періоду. Якщо ж ви цього не бажаєте робити, то ваш сайт і надалі буде працювати, але вже з рекламним блоком від uKit.

З іншого боку, ці недопрацювання можна пояснити. Досить скромні можливості зміни зовнішнього вигляду запобігають появі строкатих сайтів, де через надмірно яскравий фон неможливо прочитати текст. Тариф «Преміум», хоч і не має альтернативи, але надає доступ до всіх необхідних інструментів за розумну ціну (від 4 до 5 у.о. в залежності від частоти оплати). А за наявності спеціального промо-коду, можна отримати ще більші знижки (25 % та більше).

Висновок

Якщо uCoz часто хаять за недоброзичливість по відношенню до новачків, які нічого не знають про мови програмування, то uKit якраз створений для веб-майстрів початківців, які бажають створити сайти для бізнесу в Інтернет.

Тому якщо ви хочете отримати повнофункціональний ресурс, на якому можна просувати свої послуги, але не знаєте жодного HTML-тега, то за допомогою uKit ваше бажання може швидко втілитися в життя. Дізнатися більше про цей конструктор ви зможете з інформації про uKit на Site-builders.ru.


Рейтинг:

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
Огляд конструктора сайтів uCoz
Приклади сайтів, створених в uCoz
Оптимізація сайту - поради новачкам
Огляд конструктора сайтів Nethouse
Як створити сайт вчителя?
Правильні налаштування індексації інтернет-магазинів
avatar