Розумний підхід до створення сайтів!

Як зробити сайт для дитячого садочка безкоштовно

2017-06-30 17016 4.6

Молоді батьки, які нещодавно навчалися у школах та університетах, - представники нового покоління, яке користується Інтернетом для повсякденних потреб. Дитячим садочкам дуже важливо відповідати сучасним стандартам - виглядати в очах клієнтів (батьків) прогресивно.

Ймовірність того, що діти потраплять до садочку, який має власний сайт, сьогодні досить велика тільки тому, що батьки знайдуть його набагато швидше, особливо, якщо мова йде про велике місто з чималою кількістю дитячих садочків в районі проживання.

Ще одна причина - це імідж: якщо у вас є сайт, ви маєте більше переваг, якщо ні - значить, керівництво закладу не відповідає сучасним вимогам.

Звісно, наявність сайту аж ніяк не гарантує повну комплектацію груп. Дитячий садочок повинен мати класичні переваги: кваліфікованих педагогів, відремонтовані приміщення, якісні іграшки, інвентар, кухню та ін. Це поза сумнівом. Наявність сайту аж ніяк не зможе перевершити недоліки професійної та технічної бази. Однак, гарна репутація, підсилена якісним сайтом, безсумнівно, працюватиме на користь установи.

Для чого  дитячому садочку потрібен сайт?

Для того ж, для чого він потрібен і для будь-якого іншого бізнесу, але з урахуванням специфіки організації: 

 • Заохочення нових клієнтів. Пошук в Інтернеті - найпростіший спосіб для молодих батьків знайти найкращий садочок, розташований ближче до помешкання.
 • Комунікація з батьками та колегами. Ви зможете публікувати новини, фотографії та відео, розклад подій, оголошення, методичні рекомендації, інформацію про групи, організувати форум для спілкування батьків та  обговорення нагальних питань, меню їдальні, інформацію про вихователів і т.ін.
 • Демонстрація досягнень - грамоти вихователів, нагороди, роботи талановитих дітей, випускників і т.ін.
 • Залучення спонсорів.
 • Заохочення вихователів до використання інформаційних технологій. Обмін досвідом з колегами з інших міст, інформування щодо роботи профспілкового комітету, консультування і т.ін.
 • Підвищення іміджу. Сайт продемонструє усім бажаючим рівень вашого закладу. Це виглядає сучасно та корисно в очах молодих батьків та колег.

 Зрозуміло, що грамотно структурований сайт сприятиме процвітанню вашого дитячого садочка. Але як його зробити? Якими можливостями повинна володіти платформа для створення повноцінного сайту для садочка?

 Критерії обрання сервісу для створення сайту дитячого садочка

 Зважаючи на перелік задач, які повинен вирішувати сайт дитячого садочка, стає зрозуміло, що далеко не кожен конструктор сайтів має весь функціонал, необхідний для його реалізації. Фактично,  це досить складний тип проекту, якщо братися до його розробки відповідально.

Приклад сайту дитячого садочку на uCoz

Велика кількість сторінок, складна структура, багато матеріалів різного типу, стилів оформлення, різноманітні опції на кшталт голосувань, опитувань і т.ін. Прості платформи точно не підійдуть для вирішення цих завдань. Тут потрібен потужніший сервіс. Ось приблизний перелік вимог до нього: 

 • Низька вартість або ж, взагалі,  - можливість безкоштовного використання;
 • Наявність відповідних шаблонів у системі та гнучкості функціоналу для їх редагування;
 • Потужні функціональні можливості для реалізації специфічних речей на кшталт опитувань, форуму, додаткових полів, табів, гарних таблиць та інших подібних елементів;
 • Можливість реалізації версії сайту для людей із вадами  зору - це вимога законодавства для сайтів державних установ. Обійтися без цього неможливо, оскільки вас будуть перевіряти.
 • Зручність та простота використання. Безумовно, викладачі - освічені люди, однак, скоріше за все, розробка сайтів не є їхнім хобі;
 • Система має швидко працювати, тобто, бути добре оптимізованою та знаходитися на серверах, розташованих у Росії. Велика кількість відвідувачів на сайті може впливати на швидкість його завантаження, що може дратувати навіть найбільш терплячих користувачів.

Серед усіх відомих нам веб-сервісів тільки один конструктор сайтів uCoz відповідає усім вимогам - навіть тим, які ми не перерахували. Загалом, достатньо лише однієї преваги, щоб відмовитися від усіх інших конструкторів - сервіс безкоштовний.

uCoz

Безумовно, багато кострукторів пропонують безоплатні тарифи, але вони працюють із значними функціональними обмеженнями (чого варта тільки неможливість підключення власного домена). В Юкозі можна не тільки отримати весь функціонал безкоштовно (повідомте техпідтримку сервісу - для сайтів навчальних закладів система безкоштовна, вони все розблокують та відключать рекламу), але й підключити будь-який домен без обмежень. Таких переваг ви не зустрінете в жодному іншому сервісі.

 За іншими пунктами тут також все добре: Юкоз потужний, швидко працює, має вичерпний набір модулів (форум, блог, фотогалерея, опитування, тести і т.ін.), конструктор шаблонів та непогану колекцію готових екземплярів.

За хостінг платити окремо не потрібно, немає необхідності й у його налаштуванні. Безпечність сайту гарантується системою, реклами не буде, техпідтримка працює добре - uCoz є гідним вибором для всіх, хто має намір створювати структурно складні сайти для установ. Тут є все і ви отримуєте це безкоштовно. Що потрібно від вас? Просто працювати над створенням вашого сайту.

 Процес створення сайту дитячого садочка в uCoz

 Подивимось правді в очі. Попрацювати вам доведеться немало. Звісно, такий сайт можна оформити у вигляді простої візитки на декілька сторінок. Якщо ж ви серйозно ставитеся до завдання, то вам потрібно буде чимало часу, а ще краще - помічники.

Врешті-решт, ви робите сайт не для власного користування, а для загальної користі. Загалом, процес створення сайту дитячого садочка в Юкоз виглядає приблизно таким чином: 

 • Реєстрація. Використовуйте акаунт соціальної мережі, фірмовий ідентифікатор UID або ж поштовий акаунт.
  Реєстрація
 • Далі необхідно зазначити назву сайту, обравши базовий шаблон (або ж придбати преміум-шаблон) та стартовий набір модулів (наприклад, каталог файлів, новини, форум, опитування, голосування, блог, фотоальбоми  та відео). Не хвилюйтеся, усі необхідні модулі можна видалити або додати у панелі управління.
  Назва сайту
 • Наступний крок - створення структури сайту  у розділі “Дизайн” - “Конструктор меню”. Якщо у вас виникли сумніви щодо елементів, які повинні бути на сайті дитячого садочка, подивіться приклади в Інтернеті, щоб зрозуміти, який саме контент використовують ваші колеги. Оберіть усе необхідне та створіть відповідне меню.
  Панель керування uCoz
  Далі в редакторі сторінок створіть необхідну їх кількість та приєднайте кожну з них до відповідного пункту меню. Попрацюйте над дизайном - оберіть власний фон, налаштуйте шрифти, визначтесь із зображенням для хедеру, додайте власний контент замість демо-версії. Наповніть готовий сайт матеріалами.
 • Заповніть загальні налаштування сайту (назву, регіон, параметри відображення матеріалів і т.ін.) та SEO-параметри для власного сайту та кожної окремої сторінки.
 • Після завершення робіт по створенню сайту необхідно відправити запит у техпідтримку на зняття рекламного банера системи.
 • Підключіть домен до сайту та опублікуйте його, знявши з карантину.

 Ось таким чином ви зможете створити сайт для дитячого садочка безкоштовно. Звісно, це - загальний перелік робіт. Окрім цього, вам необхідно налаштувати форум (створити розділи, теми, налаштувати доступ до них, параметри зовнішнього виду), блог, обрати місця для розміщення опитувань, календаря подій та ін. Деталей тут дуже багато, але суть процесу залишається незмінною.

Висновки

 Створювати сайти державних установ за допомогою uCoz вже стало традицією в Україні. Їх чимало. Річ у тому, що жодна інша система не пропонує такої кількості вигідних умов та не володіє специфічним функціоналом, необхідним для їх створення у повному обсязі.

Розробники сервісу пропонують таке поєднання характеристик, що з ним просто неможливо конкурувати на рівних правах. Якщо ви поцікавитесь у колег або знайомих, на якій платформі їх організація робила сайт, то з ймовірністю у 50%, цією платформою є uCoz.

 Створивши сайт дитячого садочка, ви отримаєте аудиторію з батьків, колег, освітніх служб та, можливо, потенційних спонсорів. Просувати його нескладно: після публікації ви, так чи інакше, отримаєте свіжий батьківський трафік - достатньо лише зробити відповідну об’яву. Далі справа розвиватиметься швидше. Нові відвідувачі знаходитимуть вас у пошуку. Тут все просто: сайтів дитячих садочків за регіонами менше, ніж магазинів електроніки з їх значною конкуренцією.

Головне - сайт має бути гарним. Чим більше корисної інформації та засобів зворотного зв’язку ви запропонуєте своїм відвідувачам, тим краще.  Форум допоможе підтримувати відкрите спілкування між адміністрацією сайту та батьками. Зробіть окремий розділ з екскурсією дитячим садочком для тих, хто тільки збирається зробити вибір.

Публікуйте матеріали педагогічного змісту для того, щоб батьки могли працювати  з дітьми в домашніх умовах. Загалом, це дуже змістовна тема. Варіантів чимало. Необов'язково намагатися оволодіти усім на момент публікації. Можна поступово додавати на сайт розділи та можливості.  uCoz дає змогу розширюватися з комфортом.

 Зробити гарний сайт дитячого садочка не так складно. В uCoz є все необхідне для цього і навіть більше. І все це безкоштовно. Сподіваємося, наша інформація стала вам у нагоді. Успіхів!


Рейтинг:
Коментарів: 0
avatar