Розумний підхід до створення сайтів!

Як створити Лендінг самому - покрокова інструкція

2017-04-25 13831 5.0

Лендінг - прекрасний інструмент для просування товарів і послуг в Інтернет. Хороша цільова сторінка спонукає відвідувача до конкретної дії - реєстрації, попереднього замовлення, встановленню додатка, купівлі. Але як створити Лендінг самостійно? Які інструменти можна використовувати, щоб цільова сторінка працювала і виглядала не як дешева реклама?

Робимо Лендінг власноруч

Найшвидший спосіб отримати цільову сторінку - замовити її в веб-студії, заплативши фахівцям за розробку. Але якщо ви тільки починаєте бізнес в Інтернеті, то цей варіант навряд чи буде визнано вами оптимальним. Спробуйте обійтися своїми силами: на уроках праці не вчать, як робити Лендінги, але це не таке вже й складне завдання, особливо з урахуванням сучасних інструментів.

Варіант з розробленням шаблону цільової сторінки в Photoshop розглядати не будемо. Якщо ви ніколи раніше не працювали в графічному редакторі, то досягти гарного результату буде складно. Набагато зручніше використовувати різні конструктори сайтів, які можуть бути як універсальними, так і спеціалізованими. З універсальних конструкторів можна виділити uKit (наш огляд uKit) та Setup.

Порядок створення Лендінгу на них приблизно однаковий:

  1. Зареєструйтесь на сервісі для створення сайтів і цільових сторінок.
  2. Виберіть такий шаблон, який хочете використовувати для посадкової сторінки.
  3. Відредагуйте сторінку на свій розсуд, замінивши текст, фонові зображення, розташування блоків тощо.

Працювати ви будете зі стандартним шаблоном, але завдяки інструментам кастомізації зможете швидко індивідуалізувати його під свій бренд. Потрібні лише якісні фотографії, які ви будете завантажувати на цільову сторінку, замінюючи базові зображення.

Створити Лендінг можна безкоштовно, але тоді доведеться змиритися з рекламою конструктора на сторінці, тому краще перейти на преміум-аккаунт. У будь-якому випадку, ви заощадите час, який можна витратити на роботу над ефективністю заголовків і привабливістю пропозиції.

Що має бути на цільовій сторінці?

З інструментами ви познайомилися, з їх допомогою можна створити Лендінг за кілька годин. Але що має бути на цільовій сторінці, щоб вона «спрацювала»?

  • Елементи брендування, якщо мова йде про відому торгову марку або компанії.
  • Оригінальний заклик, інтригуючий заголовок, який приверне увагу і змусить потенційного клієнта прочитати пропозицію до кінця.
  • Чітка рекламна пропозиція, не переобтяжена деталями, але з виділенням всіх переваг перед конкурентами.
  • Заклик до дії. Виділений елемент (кнопка) з конкретною дією. Ніяких «ОК» або «Готово»; людина повинна розуміти, що станеться після натискання кнопка - «Підписатися», «Встановити», «Купити».
  • Позитивні відгуки. Ідеально, якщо це будуть відгуки реальних людей, які вже брали вашу пропозицію. Не вважайте відвідувачів за неосвічених людей: більшість легко відрізняє замовні відгуки від реальних.

Щоб зібрати різні позитивні відгуки, встановлюйте зворотний зв'язок з клієнтами. Задавайте їм конкретні питання: наприклад, якщо ви продаєте енергоощадливі вікна, уточніть, чи стало тепліше після їх установки. Вігдук людини можна перетворити в відмінний огляд, що не буде виглядати як замовний коментар.

Посилання на авторитетну думку, відповіді на питання, що виникають найчастіше, гарантії безпеки платежів - все це додасть відвідувачу впевненості в тому, що тут немає ніякого обману. Пам'ятайте, що людина прийшла до вас з конкретною проблемою; ваш товар / послуга цю проблему має вирішити.

Елементів перераховано багато, але пам'ятайте, що всі вони мають виконувати головну мету - спонукати людину до дії. Елементи, які не підвищують конверсію (чи не підштовхують відвідувача до клацання по потрібній кнопці), можна сміливо прибирати.

Не забувайте про верстку, сторінка повинна легко читатися: списки, короткі абзаци, відступи, інфографіка замість довгого тексту. Якщо потрібна реєстрація, робіть її максимально простою, наприклад, у вигляді авторизації через соціальні мережі. І не бійтеся експериментувати і виділятися - часом це призводить до більшого успіху, ніж проходження схемами і правилами.


Рейтинг:
avatar