Розумний підхід до створення сайтів!
» »

Приклади сайтів фотографа, створених в uKit

2017-04-25 1785 5.0

В наш швидкоплинний час, здається, не має вже бути сумнівів у тому, що кожному професіному фотографу потрібен власний сайт. І справа навіть не у тому, що портфоліо фотографа може загубитись серед численних конкурентів на фотопорталах. Власний сайт - він, як візитівка в реальному світі - must have для кожного фотомитця. Тож давайте подивимося на цікаві приклади сайтів-портфоліо фотографів, створених у конструкторі сайтів uKit.

 

#1 Сайт фотографа Михайла Ковальова

 

MishaKovalev.com - весільний фотограф-професіонал, який до того ж має власний сайт, обов’язково матиме успіх. Свідченням цього є портфоліо Михайла Ковальова - відомого фотографа Дніпропетровська. Його сайт створено за допомогою одного з шаблонів конструктора сайтів uKit за тематикою “Фотограф”. Цей шаблон ідеально підходить для фотографів-професіоналів, оскільки вже містить в собі всі необхідні елементи - портфоліо, прайс на послуги тощо. Залишається лише наповнити його власними фото та контентом

 

#2 Сайт фотографа Ігора Коновченко

 

IgorFoto.com.ua - сайт цього фотографа відрізняється з поміж інших використанням інтерактивних віджетів. так, за допомогою віджету “Зворотній зв’язок”, користувач може залишити свій контактиний номер телефону, щоб фотограф міг з ним зв’язатися. Віджет соціальних кнопок дозволяє поділитися інформаціює про цей сайт серед друзів Facebook, Вконтакте та безлічі інших соціальних мереж та спільнот.

 

#3 PHOTOGRAPHER OLEH VRAHOV

 

VragovMedia.udo.photo - cтильний сайт-портфоліо відомого харківського фотохудожника. Сучасний дизайн та мінімалізм у оформленні дозволяють сконцентрувати увагу відвідувачів сайту саме на роботи фотографа. Стильний слайдер на головній сторінці мість вбудовані кнопки швидкого переходу, так що користувач з легкістю може знайти потрібний йому розділ цього сайту-портфоліо.

 

#4 The Best Moment

 

 

TBMStudio.com.ua - сайт фотографа Ірини Фролкової виконаний згідно усіх канонів сучасного сайту фотохудожника. Наявність на головній сторінці слайдеру, переліку основних послуг, невеликого портфоліо та контактної інформації із доповненням від Google Maps створюють позитивне враження у відвідувачів, які без зайвого блукання по сайту можуть отримати всю необхідну інформацію вже з однієї сторінки.

 

#5 Flashback Art Studio

 

FlashBackArtStudio.com - з першого погляду на сайт цієї фотостудії можна зрозуміти, що маєш справу з професіоналами. В головне меню винесені пункти “Головна”, “Послуги” та “Портфоліо”. А де ж контактна інформація, спитаєте ви? Тут контакти не винечені в окремий розділ, а розташовані внизу сайту. І це логічно - відвідувач, який зацікавився послугами цієї студії, обов‘язково дійде до кінця сторінки.

 

#6 EvikArt - портреты на заказ

 

EvikArt.com.ua - хоч це і не зовсім сайт фотографа, але у якості прикладу портфоліо він підходить якнайкраще. Студія “Портреты на заказ” вже на головній сторінці демонструє якість свої робіт та можливі варіанти виготовлення портретів. Цей сайт ще раз демонструє той факт, що вкрай важливо зацікавити відвідувача ще на першому екрані. На сайті також міститься вбудований віджет від jivosite, за допомогою якого можна в один клік задати питання чи уточнити будь-які нюанси у власників проекту.

Як бачите, за допомогою вбудованих шаблонів uKit можна створити безліч різних за дизайном сайтів фотографа чи художника. У всих цих сайтів є особливість, що на головній сторінці відображені приклади робіт майстрів. І це правильно - відвідувач має одразу побачити, яким буде кінцевий результат.

Для більш детальної інформації можете прочитати огляд конструктора сайтів uKit або одазу ж перейти до створення власного сайту.


Рейтинг:

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
Як відкрити свій інтернет-магазин?
Заробіток в інтернеті без вкладень - міф чи реальність?
Робота на дому в інтернеті
Що таке доменне ім'я: види та рекомендації
Як зробити веб-сторінку привабливою
Приклади сайтів, створених у Jimdo
avatar