Розумний підхід до створення сайтів!

Приклади сайтів, створених в uCoz

2017-04-24 13133 5.0

uCoz – це універсальний конструктор сайтів, який користується попитом серед користувачів, починаючи з самого моменту створення сервісу, а саме – з 2005 року. Ця платформа пропонує широкий вибір можливостей та інструментів для створення першокласних сайтів. Ну, а для того, щоб краще зрозуміти, як саме можна скористатися перевагами конструктора сайтів uCoz, давайте розглянемо найбільш вдалі приклади сайтів, створених за допомогою цього сервісу.

#1 Buhgalter

Buhgalter.com.ua - на перший погляд, дизайн сайту не вирізняється з багатьох інших ресурсів подібної тематики, але саме ця простота та мінімалізм є запорукою функціональності сайту та легкості його використання.

На головній сторінці можна знайти усі необхідні користувачеві категорії, а саме новини, статті, пов’язані з бухгалтерською сферою, свіжі оновлення, довідник, законодавство та навіть зразки усіх необхідних бланків, які можна завантажити на власний комп’ютер. Навігація по сайту дуже проста та зрозуміла навіть для початківця, а головне – вам не потрібно витрачати багато часу для того, щоб знайти необхідну інформацію.

#2  Світ літератури

SvitLiteraturu.ucoz.ua - сайт учителя української мови та літератури, а також зарубіжної літератури Химинець Адріани Арпадівни має яскравий, стильний та зрозумілий кожному дизайн. З першого погляду, увагу привертає слайдер, що дозволяє переглянути фотографії, які стосуються тематики сайту. Дуже зручним є меню, розташоване з лівого боку головної сторінки. Воно містить перелік усієї інформації, яка може знадобитися як учням, так і педагогам.

Вдалим є і швидкий доступ до найбільш популярних категорій, які користуються попитом серед користувачів, а саме: Візитка, Допомога учню, Українська література, Зарубіжна література, Презентації, Відео, Фото, Бібліотека та ін. Такий широкий вибір категорій сайту дозволяє значно скоротити тривалість пошуку інформації та зробити його максимально якісним та ефективним.

#3 SConference

SConference.org - «Академія наук» - сайт, дизайн якого вирізняється завдяки контрастному використанню двох основних кольорів – світло-сірого та темно-фіолетового. Така смілива комбінація дозволяє привернути увагу користувача до основного змісту сайту та його специфіки, детальний опис якої знаходиться на головній сторінці.

Меню сайту, що розташоване з правого боку сторінки, містить усі необхідні категорії, що можуть знадобитися користувачам, які збираються взяти участь у наступній науковій онлайн-конференції або ж просто переглянути необхідні матеріали. Дуже зручним є наявність повідомлення про кількість часу, що залишилася до наступної конференції. Таким чином, користувач зможе швидше прийняти рішення щодо участі у запланованій конференції.

#4 Сельскохозяйственные земли Украины

CZU.org.ua - непоганий приклад сайту-візитівки, дизайн якого одразу дає змогу зрозуміти, чим саме займається компанія та які послуги вона пропонує користувачеві.

Наявність на головній сторінці категорій, що дозволяють отримати швидкий доступ до каталогу сайту, а також інформації щодо компанії та послуг, які можуть бути необхідні користувачеві, значно полегшують пошук. Контакти компанії також розташовані на головній сторінці, що є дуже зручним та дозволяє уникнути зайвих витрат часу на їх пошуки.

#5 Baziliks

Baziliks.com.ua - стильний та яскравий персональний кулінарний сайт Ірини Рудневської, дизайн якого одразу привертає увагу своїми кольорами та функціональністю. Тут є все, що потрібно кожній людині, яка цікавиться кулінарією та шукає оригінальні рішення, а саме – детальні рецепти багатьох страв з фотографіями та інструкціями.

Пошук необхідних рецептів не займає багато часу завдяки наявності простого та зручного у використанні меню сайту та його основних категорій. Крім того, тут є можливість скористатися функцією швидкого пошуку, що також економить ваш час. Своєрідною «родзинкою» сайту є слайдер з яскравими та привабливими фотографіями найкращих авторських рецептів. А що ще необхідно для того, щоб заохотити користувача продовжити пошук на сторінках сайту?

#6 Портфель

Portfel.at.ua - дуже простий, зрозумілий та практичний у використанні сайт, дизайн якого вирізняється з-поміж інших завдяки приємному поєднанню кольорів та наявності на головній сторінці слайдеру новин. Це одразу привертає увагу користувача та сприяє легкому та доступному пошуку інформації.

Окрім інформативних статей, сайт містить найбільш необхідні пункти: «Головна», «Підручники», «Домашні завдання», «Посібники», «Новини», «Презентації», «Статті», «Бібліотека». Ці пункти винесені в головне меню, що сприяє легкому та швидкому доступу до них. У нижній частині головної сторінки є форми зворотного зв’язку та відгуків і пропозицій, якими у разі необхідності може скористатися кожен користувач.

#7 Молитва

Molytva.at.ua - сайт має приємний та простий дизайн, що повністю відповідає його основній релігійній тематиці.

Теплі кольори та влучні зображення створюють приємне та заспокійливе враження, а наявність на головній сторінці меню сайту та детального переліку молитов робить навігацію по ньому легкою, зручною та зрозумілою кожному користувачеві. Є тут і функція зворотного зв’язку, а також гостьова книга, які дають змогу залишити свої відгуки, враження та думки.

#8 Портал української мови

Pravila-uk-mova.com.ua - сайт має досить простий дизайн, що відповідає його стилю та тематиці. З першого погляду, користувач звертає увагу на перелік категорій, до яких він має швидкий доступ. Панель з переліком категорій виділена яскравим кольором, розташована у лівій частині сайту та містить усі необхідні користувачеві пункти. 

Центральним елементом головної сторінки є новини, що стосуються поліпшення функціональності сайту та його інформативності. Таким чином, ви зможете дізнатися про оновлення та нові категорії, які були додані останнім часом, та завжди залишатися у курсі актуальних новин.

#9 MedTerms

MedTerms.com.ua - для тих, хто піклується про своє здоров’я, цей сайт стане надійним помічником та порадником. До того ж, користуватися ним настільки легко, що навіть початківці зможуть без проблем з цим впоратися.

А все завдяки простому, але досить вдалому дизайну, наявності на головній сторінці основних необхідних користувачеві категорій, функції зворотнього зв’язку, швидкого пошуку необхідної інформації, медичному словнику та великій кількості статей на будь-яку медичну тему. Навігація по сайту також є досить легкою завдяки великій кількості корисних лінків.

#10 FCKarpaty

FCKarpaty.com.ua - цікавий та функціональний сайт, що є справжньою знахідкою для вболівальників і фанатів ФК «Карпати». Містить багато корисної та актуальної інформації, яка стосується життя клубу, останніх новин та спортивних досягнень.

Цю інформацію досить легко знайти завдяки вдалому дизайну сайту та наявності на головній сторінці найбільш важливих для вболівальників пунктів, а саме: «Головна», «Новини», «Команда», «Клуб», «Статистика», «Фото», «Відео», «Блоги», «Онлайн», «Про нас» та «Фан-зона». Своєрідною особливістю сайту є міні-чат, розташований на головній сторінці, де справжні фанати клубу можуть обмінюватися враженнями та думками.

#11 Хвиля Десни

Hvilya.com - вдалий приклад інтернет-видання, створений за допомогою конструктора сайтів uCoz. Сайт пропонує користувачеві велику кількість елементів, кожен з яких сприяє кращому сприйняттю інформації, що міститься на сайті.

На головній сторінці можна побачити не тільки основні категорії сайту, але й знайти цікаві відео файли та функцію швидкого пошуку інформації, що досить практично, зважаючи на велику кількість різнопланової інформації, розміщеної на сайті. Користувач також оцінить можливість приєднатися до групи сайту в соціальних мережах Facebook, Twitter та інших онлайн-спільнотах.

#12 Lobda

Lobda.at.ua - інформативний та цікавий у багатьох відношеннях сайт, створений спеціально для футбольних вболівальників та фанатів. Дизайн сайту дозволяє знайти найбільш необхідні елементи на головній сторінці. Це – інформація про закарпатські футбольні клуби, чемпіонат країни, гравців, останні новини.

Є тут і кнопки доступу до груп сайту в найбільш популярних соціальних мережах, цікавий та корисний слайдер, а також відео та фото галереї, що дають змогу вболівальникам не тільки побачити фотографії та відео файли, але й дізнатися актуальні новини та корисну інформацію.

#13 Vyshyvanka

Vyshyvanka.ucoz.ru- чудовий приклад сайту для справжніх прихильників української вишивки. Дизайн сайту виконаний у традиційних тонах, які з давніх-давен використовувались у різноманітних вишивках. Це – чорний, білий та червоний кольори. Крім того, тут є елементи декору, які також викликають у користувача асоціації з основною тематикою сайту – вишивкою.

На головній сторінці розміщені категорії, якими цікавляться фанати української вишивки. Тут можна знайти каталоги схем для вишивки, пізнавальні статті, уроки, книги та навіть форум, де користувачі можуть вільно спілкуватися та ділитися оригінальними ідеями. До речі, вас просто не можуть не зацікавити цікаві конкурси та новини зі світу української вишивки, які також можна знайти на головній сторінці сайту.

#14 Винники Plus

Plus.lviv.ua- пізнавальний та інформативний портал, створений спеціально для мешканців невеликого містечка Вінники та для тих користувачів, що цікавляться місцевими новинами та подіями у Львові, Україні та світі. Особливістю дизайну сайту є розташування на головній сторінці зручних у використанні категорій – «Головна», «Новини», «Публікації», «Цікавинки», «Відео», «Фотогалерея», «Оголошення», «Форум», «Партнери» та навіть «Зворотній зв’язок», що дозволяє кожному користувачеві залишити повідомлення для адміністрації сайту у разі необхідності.

У нижній частині сторінки ви також зможете знайти перелік основних категорій сайту, медіа файли, інформацію для користувачів, контакти та кнопки доступу до груп сайту у відомих соціальних мережах. Ці переваги значно розширюють можливості користувачів та роблять пошук інформації ефективним та швидким.

#15 Інноваційна математика

Matematichka.at.ua - вдалий приклад персонального сайту вчителя математики Пачкової Анастасії Олександрівни, що вже неодноразово ставав у нагоді учням, батькам та іншим педагогам. Дизайн сайту представляє собою гармонійне поєднання інформативності та практичності, що підтверджується великою кількістю розділів та категорій.

Основна мета створення сайту – забезпечення усіх, хто цікавиться останніми новинами з життя та успішності учнів класу, достовірними та актуальними даними. Центральним елементом дизайну є великий слайдер, що дає змогу користувачам зосередитися на специфіці сайту. У головному меню представлені найбільш необхідні та важливі пункти, що дозволяють зменшити час пошуку та зробити його максимально ефективним та комфортним.

Виновки

Як бачите, конструктор сайтів uCoz справді дає змогу створювати сайти будь-якої специфіки, тематичної спрямованості та складності. Кожен з наведених вище прикладів є індивідуальним та оригінальним. Разом з цим, є елементи, які поєднують більшість із цих ресурсів. Це – доступність на головній сторінці контактних даних, найбільш необхідних категорій, розділів та інших елементів, які користуються попитом серед користувачів та дозволяють зробити використання сайтом якісним та зручним для кожного відвідувача.


Рейтинг:
avatar