Розумний підхід до створення сайтів!

Як заробити гроші підлітку в інтернеті

2023-03-15 1408 3.7

Якщо раніше можливості заробітку грошей підлітками обмежувались миттям машин та допомогою сусідській бабусі, то сьогодні варіантів значно більше.

Ще б пак, розвиток інтернету та цифрових технологій вражає, адже заробити в мережі може не тільки дорослий, але й підліток.

Звісно, на це потрібно буде витратити чимало часу та здобути певні вміння та навички. Розглянемо варіанти заробітку в інтернеті саме для підлітків.

Перед тим, як шукати роботу

Варто одразу сказати, що підлітка не можуть найняти на роботу офіційно, тому будь-який варіант заробітку не буде підпадати під норми трудового кодексу.

Ще одна пересторога – в інтернеті багато шахраїв, що заробляють на довірливих шукачах роботи, тому перш за все потрібно навчитись розрізняти подібні схеми.

Насправді це нескладно. Основні моменти:

 • Великого та легкого заробітку, для отримання якого нічого не потрібно робити, не існує, що б не розповідала реклама. Не варто довіряти подібним оголошенням.
 • Якщо просять заплатити гроші, хай навіть 50-100 гривень – це шахраї, від них не вдасться отримати жодних посилань чи матеріалів для роботи і тим паче почати заробляти тисячі доларів не вдасться.
 • Про пошук заробітку варто проконсультуватись з батьками. У них, як мінімум, більший життєвий досвід і там, де наївна дитина (підліток) не побачить «нічого такого», дорослий здатний розгледіти підводні камені.
 • Не розголошуйте персональної інформації про себе – де працюють батьки та хто вони такі, де живете, в якій школі навчаєтесь, тощо. Тобто будь-які дані, що можуть бути цікавими для шахраїв.

Зауважимо, що більшість шахраїв чудово розуміють підліткову психологію та часто давлять на емоції. Простять терміново перерахувати кошти, інакше місце буде зайняте. Такі та безліч інших схем щодня дають їм можливість виманювати чимало грошей не лише у підлітків, але й в дорослих. Тому завжди варто добре все заважити і лише після цього приймати рішення.

Важлива порада для шукачів роботи підліткового віку: не варто приховувати таке своє прагнення від батьків. Вони цілком можуть допомогти з пошуком, підказати цікаві ідеї.

Варіанти заробітку для підлітків в інтернеті

Способів заробітку в мережі чимало. У багатьох випадках вік не запитують, а навіть якщо ним цікавляться, то він не буде проблемою. Отже, стартуємо.

Проходження опитувань

Потрібно відповідати на прості питання, які допомагають сформувати певну думку щодо того чи іншого явища, продукту, послуги, тощо. Такі опитування замовляють компанії, а спеціальні сервіси розміщують їх та надають можливість всім охочим взяти в них участь. Для того, щоб мати доступ до них, варто пройти реєстрацію та вказати свої персональні дані.

Моменти, які потрібно враховувати:

 • більшість опитувань орієнтовані на людей дещо старшого віку, зазвичай на тих, у кого є необхідний рівень купівельної спроможності;
 • виводити можна кошти від певної суми, наприклад від 100-200 гривень;
 • для виведення потрібно вказувати платіжні реквізити;
 • опитування поводяться з різною періодичністю, тому на стабільні надходження розраховувати не варто.

Багато сервісів опитувань пропонують залучати друзів, що також дає можливість отримувати додаткові кошти.

Серфінг та читання листів

Досить прості варіанти заробітку саме для підлітків. Отже, серфінг – це заробіток на кліках. Суть роботи в тому, щоб дивитися рекламу на сайтах і тим самим підвищувати його рейтинг. Варто звертати увагу на вартість кліку та мінімальну суму виводу.

Читання листів має приблизно ту ж саму суть. Потрібно зареєструватися на сайті та читати листи. Після цього з’являтиметься перевірочне питання, що стосується змісту. Якщо відповідаєте на нього правильно, то отримаєте кошти на баланс.

Написання відгуків та коментарів на замовлення

Потрібно писати відгук, який стосується того чи іншого товару. При цьому він повинен відповідати певним критеріям. Звісно, щоб писати відгуки варто розуміти, що це за товар та для чого він потрібен. На початку можуть бути складнощі, але коли навчитесь, проблем з написанням не виникатиме. По мірі отримання досвіду вже зможете виконувати більше таких задач, а отже і підвищувати свій заробіток.

Обробка зображень

Сучасні підлітки на «ти» з багатьма програмами. Освоєння ще однієї, наприклад Photoshop, дасть змогу заробляти в мережі. Потрібно створити профіль на біржі фрілансу і там пропонувати свої послуги. Звісно, щоб за це були готові платити замовники, необхідно продемонструвати свою майстерність, мати портфоліо. Важливо розуміти, що конкуренція дуже велика, адже майстрів цієї справи багато, тому варто розвиватись і постійно вдосконалюватись. Є безліч майстер-класів та безкоштовних відеоуроків у мережі.

Переклади текстів

Цілком реально, знаючи англійську чи інші мови, знайти собі заробіток на перекладах. Відповідно рівень знання мови повинен бути середнім чи високим. Переклади на іноземну мову більше ціняться, аніж переклади на українську. Проте в будь-якому разі можна заробити. Шукати вакансії можна на тематичних сайтах, у соціальних мережах, на дошках оголошень тощо.

Онлайн репетиторство

Непогане рішення, якщо ви впевнені у своїх силах. Надавати послуги онлайн можна молодшим школярам. Це зручно, адже зможете пропонувати послуги не лише у своєму місті, але і для школярів інших населених пунктів країни. Звісно, це непросто, адже потрібно розуміти, як саме пояснювати матеріал, та переконати батьків свого «учня» у тому, що він все ж отримає якісні знання. Для цього можна, наприклад, запропонувати тестове заняття. Дуже популярні репетитори з англійської мови, математики та інших наук.

Модератор

Можна працювати в соціальних мережах та на каналах відеосервісів. Для модерування потрібно мати певні адміністративні навички, вміти керувати, стежити, чи виконуються правила спільноти тощо. Модерація можлива і на сайтах, для цього потрібно мати певний досвід, а його напрацювання займає деякий час.

Блогерство

Один з топових напрямків заробітку. Є безліч соціальних мереж, наприклад, Tik-Tok чи Instagram, а також YouTube, які монетизують профілі популярних користувачів. Це означає, якщо ваш блог чи профіль в соцмережі матиме багато підписників, прийде реклама. Звісно, незважаючи на простоту, створювати цікаві відео, що будуть привабливими для користувачів, не так і легко. Але це цілком можливо. Щоб почати заробляти на блогерстві, потрібно:

 • Обрати влучну тему та формат. Варто зупинитись на тому напрямку, який не досить заповнений. Це нелегко. Але також варто зупинитись на тематиці, яка вам близька. Це можуть бути комп’ютерні ігри, подорожі, просто демонстрація власного життя. Можна показувати танці, вражати іншими здібностями.
 • Вибір майданчика для створення блогу. Можна використовувати соціальні мережі, відеосервіси. Крім того, можна створити навіть власний сайт – для цього зараз є безліч можливостей, причому безкоштовних.
 • Оформлення блогу та підготовка якісного контенту. Варто потурбуватись про матеріали для блогу. Вони повинні бути якісними. Наприклад, для відео знадобиться хороша камера, освітлення тощо. Буде не лишньою підтримка друзів та/або батьків.
 • Залучення відвідувачів. Починати варто з друзів, далі підписники приходитимуть вас самі.

Варто врахувати, що швидко досягти монетизації та почати отримувати дохід від блогерства непросто. Може трапитись і таке, що зовсім нічого не отримаєте. Однак спробувати однозначно варто.

Заробіток на додатках

В Google Play існують додатки, де можна отримувати заробіток на перегляді реклами. На сьогодні таких застосунків не так багато, але знайти їх можна. Щоб почати заробляти кошти, підлітку достатньо мати смартфон та встановити на нього програму.

Прокачування та продаж ігрових персонажів, профілів, зброї

Є безліч комп’ютерних ігор, від яких фанатіють дорослі люди. Підлітки при цьому, граючи практично в своє задоволення, зможуть вдосконалювати ігрового персонажа, надавати йому особливих скілів, створювати зброю та заробляти інші бонуси. Надалі подібні прокачані персонажі продаються на спеціальних майданчиках. Охочих придбати буде досить багато. Звісно на отримання необхідних скілів потрібно виратити чимало часу, але воно того варте.

Одні з найпопулярніших комп’ютерних ігор – Dota, CS:GO, WoT та інші. Варто відслідковувати тренди та йти за ними.

Створення фото та їх продаж

Не обов'язково мати професійний фотоапарат чи спеціальну освіту. Навіть маючи середньостатистичний гаджет, можна робити цікаві та привабливі знімки та розміщувати їх на спеціальних фотобанках. Виставляючи такі світлини на продаж, можна отримувати стабільний дохід, звісно, якщо знімки хорошої якості та цікаві в плані ідеї та реалізації.

Є багато сервісів, на яких можна створювати знімки на замовлення чи робити довільні та розміщати їх як на вітрині магазину. Потенційно це може приносити пасивний дохід, адже на певних умовах за використання фото будуть регулярно сплачуватись невеликі суми.

Висновок: чи реально підлітку заробляти в інтернеті

Знайти варіант заробітку в інтернеті тим, хто ще не досягнув повноліття, цілком реально. З 16 років на це навіть не потрібний дозвіл батьків. Варіантів, як видно, багато, але варто зрозуміти головне – отримувати оплату на тому ж рівні, що і дорослі, не вдасться. Більш того, вам, юним шукачам роботи, потрібно бути дуже обережними та ретельно обирати майданчик і роботодавця. Також не потрібно забувати, що на даному етапі вашого дорослішання дуже важливо навчатись, а попрацювати ще встигнете.


Рейтинг:
avatar