Розумний підхід до створення сайтів!
» »

Як заробити гроші підлітку

2018-02-11 2529 4.2

Інтернет – це місце не тільки для того, щоб спілкуватися у соцмережах, добувати інформацію або дивитися фільми онлайн. Нам цікавий інший бік Мережі – можливість пристойно заробляти з його допомогою всюди, де є під рукою ПК або ноутбук.

Це реально. Все більше людей починають відноситися до Інтернету як до середовища для заробітку, а не просто як до розважальної мережі з невичерпною кількістю контенту.

Чи замислювалися ви над тим, навіщо люди створюють всі ці сайти, вкладають у них гроші, час, зусилля на постійні оновлення та покращення? Так, це все для користувачів, але в основі мотивації лежить не стільки прагнення допомогти людям, скільки практичний підхід.

Будь-який більш-менш популярний сайт – це, перш за все, чудовий інструмент для заробітку. Способів для цього існує чимало.

Це ціла індустрія, що базується на продажу послуг кваліфікованими спеціалістами у тій чи іншій частині процесу розробки та розвитку сайтів.

Як почати заробляти у Інтернеті?

Якщо ви підліток, який вже починає замислюватись над можливістю отримання власного доходу та своїм майбутнім узагалі, для вас є чудова новина – Інтернет дає заробляти усім, незалежно від віку та наявності дипломів.

На звичайну роботу потрапити у такому віці важко. Вас ніхто серйозно не буде сприймати.

А кишенькові гроші ще нікому не заважали. Купити омріяну річ, яку не отримати від батьків, пригостити дівчину морозивом та просто спокійно себе почувати, не залежачи матеріально від рідних. Хіба ж це погано?

Чим раніше ви почнете свою кар´єру в Інтернеті, тим швидше вийдете на гідний рівень доходу.

Після отримання освіти у вас буде вибір: спробувати працювати на себе, або ж піти до офісу, на будівельний майданчик або, наприклад, у салон з продажу мобільних телефонів, отримуючи надійні 5,000 - 10,000 гривень у місяць.

Якщо вас це приваблює, питань немає. Але, якщо ви бажаєте чогось більшого, прагнете заробляти своїм розумом пристойну платню, рекомендуємо вже зараз обрати напрям діяльності у Інтернеті.

Головне у цій справі – постійно отримувати досвід, вам потрібне портфоліо робіт, що вичерпним чином зможе продемонструвати рівень навичок. Чим він вищий, тим краще зможете заробляти.

Проблема тут одна: хто дасть отримувати досвід початківцю, ще й приплачуючи за це? Можливо, спочатку вам прийдеться попрацювати майже або взагалі безкоштовно, щоб отримати навички роботи у вибраному напрямку та перший список робіт для показу майбутнім замовникам. Це нормально.

Так чим же конкретно можна займатися? Ми розглянемо деякі найбільш оптимальні напрямки для початку діяльності.

 • Копірайтинг – написання статей по заданим параметрам за платню. Тут вам знадобиться грамотність, уява та правильний підхід до роботи.

  Починати слід на біржах контенту із рерайту, тобто переписування чужих текстів своїми словами з деякими додатками від себе. Так простіше за все можна навчитися.

  Просто робите текст технічно унікальним, зберігаючи зміст, а вам за це платять. По мірі розвитку навичок будуть зростати і прибутки.

  Якщо вам подобалось писати твори у школі, цей напрямок вам точно прийдеться до снаги.

 • Створення сайтів. Розробка ведеться за допомогою конструкторів сайтів (uCoz, uKit, Wix і т. д.) або CMS (Joomla, Drupal, WordPress, DLE та ін.).

  Перший варіант більш доступний технічно, але вам, як майбутньому спеціалісту, потрібно орієнтуватись в обох напрямках. Так ви зможете заробляти на установці/налаштуванні систем та більш чітко розуміти принципи роботи з різноманітними платформами.

 • Контент-менеджмент. Ви можете обслуговувати клієнтські сайти, наповнюючи їх контентом. Для цього необхідно вміти користуватись адміністративними панелями різних систем, знати основи HTML та ще деякі супроводжуючи процес речі.

  Ніколи не завадить вміння користуватися графічним редактором (хоча б стандартним Paint), воно завжди приносить користь, чим би ви не займалися у Мережі. Ну і, само собою, текстовий редактор – без нього нікуди.

 • Веб-дизайн. Якщо у вас є зачатки смаку, вмієте малювати або ж бажаєте навчитись, цей напрямок для вас. В Мережі безліч курсів по темі, маючи бажання, зможете освоїтись за рік-два непогано.

  Тут теж не завадять навички роботи з платформами для створення сайтів. Так ви зможете тестувати/демонструвати свої перші макети на живих прикладах.

Обирати треба, зважаючи на свої здібності та симпатії. Всюди потрібні терпіння, практика, робота з великою кількістю теоретичного матеріалу.

Що б ви не обрали, в Мережі з легкістю зможете знайти детальні дані по кожному напрямку. Проблем з теорією не буде. Просто почніть. Результат залежить майже повністю від вас.

Висновки

Починайте з одноразових робіт. Практикуйтеся для себе, можете навіть безкоштовно виконувати роботу на першому етапі.

Вам потрібен досвід, просто так замовники не стануть платити. Їм байдуже, скільки вам років, якого кольору очі та хто ваші батьки, потрібен завжди тільки результат, який їх задовольнить.

Досягти гідного рівня допоможе постійна практика і наполегливість. Приблизно вже через рік-півтора після початку опанування діяльності в Інтернеті людина вже має достатню кількість разових замовлень, або навіть постійного замовника. Це так, середня цифра.

Основний зміст такий: чим раніше ви почнете, тим буде краще для вас. Підлітковий вік – ідеальний час, щоб почати робити перші кроки до фінансової самостійністі.

Тим більше, всі перелічені види діяльності досить цікаві. Випробуйте себе. До того часу, як ваші друзі тільки почнуть думати, як і чим заробити, у вас вже буде постійне джерело доходів.


Рейтинг:

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
Як створити власний блог в інтернеті? Самостійно!
Як створити сайт без навичок програмування?
Як вибрати хороший хостинг для свого сайту
Створити сайт самостійно — скільки це коштує?
Огляд конструктора сайтів uCoz
Приклади українських бізнес-сайтів, створених в uKit
Коментарів: 0
avatar