Розумний підхід до створення сайтів!
» »

Заробіток в інтернеті без вкладень - міф чи реальність?

2017-04-24 2292 4.1

Сама ідея про можливість заробляти гроші в Інтернеті завжди приваблювала багатьох людей у нашій країні. Ні для кого не є секретом економічна ситуація в Україні, кількість робочих місць досить обмежена. Альтернативних способів заробітку не так вже й багато. Інтернет – сприятливий з багатьох кутів погляду простір для розгортання комерційної діяльності.

Але не всі знають, як заробляти у Мережі і чи можливо це робити ефективно. Багато хто вважає цю нішу зайнятою або невигідною. Інші починають, щось роблять, але уявлення про отримання швидких грошей у непристойних об´ємах швидко розбивається об сувору дійсність. Виявляється, що для отримання стабільного прибутку тут теж треба працювати не менше, а частіше і більше, ніж на традиційній роботі з 8 до 17-18 години. Отже, спробуємо дати відповідь на питання, чи може віддалена робота в Інтернеті стати достойною альтернативою звичайній роботі?

Гроші з Інтернету – чи можливо це?

Більшість українців активно користуються Мережею для пошуку інформації, спілкування з друзями, розваг і т. п. Немає нічого дивного у тому, що згодом людина, бачачи розмах діяльності на його просторах, починає замислюватися над тим, яку б вона могла зайняти нішу для отримання підробітку або й єдиного джерела доходів. Починає читати блоги та форуми і знаходить масу варіантів для реалізації задуманого. Але більшість описаних способів, як правило, є фікцією. Ви просто змарнуєте час з ними. Всілякі оголошення про 500$ за день або навіть за годину – це нісенітниці. Варіанти, де вас прохають вкласти хоча б гривню, а потім отримати мільйони, теж не варті уваги. Замислитесь: чи буде той, хто дійсно готовий заплатити пристойні гроші, прохати вас вкласти якісь там копійки? Все це розраховано на жадібність користувача. Без реальної корисної роботи вам ніхто і 10 копійок просто так не дасть. Як і в реальному житті поза межами Інтернету. Так що першою установкою стане відсутність халяви у будь-який формі. Не розраховуйте на неї, хто б і що вам не говорив.

Заробляти в Інтернеті цілком реально. Існує багато перевірених часом способів (реклама, створення та просування сайтів, копірайтинг та ін.). Але серед них немає тих, що дозволять швидко отримати великі прибутки. Всюди потрібен досвід: чим кращим спеціалістом ви станете, тим більш солідні гонорари зможете отримувати за свою роботу. При цьому вам не обов´язково мати диплом та притримуватись якогось чіткого графіку. Перевага та одночасно складність роботи в Інтернеті у тому, що ви самі будете вирішувати, скільки часу виділити на роботу. Не кожна людина може дисциплінувати себе. Комусь обов´язково потрібен наглядач, що стоятиме за плечима, аби створювати стимул для праці. Не всі мають терплячість просиджувати за ПК по декілька годин в день, щоб досягати поставлених цілей. 

Через все перелічене не такий вже й великий відсоток починаючих досягають успіху. Незважаючи на загальну привабливість, така форма роботи не далеко не всім підійде. Потрібне бажання та прагнення отримувати досвід, за яким вас і будуть оцінювати майбутні роботодавці. Не вміючи якісно виконувати хоч щось, ви не зможете заробити в Інтернеті. Все як у звичайному житті. 

За успіх ви заплатите часом, витраченим на розвиток навичок, або грошима на інвестування, скажімо, у розвиток сайту для подальшого отримання пасивного доходу. Наш шлях, скоріше, веде до першого варіанту. Тому знайте: заробляти пристойні гроші у Мережі реально, але прийдеться наполегливо працювати. Особливо на початкових етапах.

Висновки

Інтернет – дуже сприятливе середовище для розвитку та отримання доходів без вкладань. Реальних можливостей досягнення мети маса. Але реалізація більшості із них потребує значних витрат часу на отримання навичок необхідного рівня та формування портфоліо для презентацію своїх можливостей замовникам послуг. Більшість людей відступають саме на початковому етапі. Тут потрібна наполегливість та бажання досягти поставлених цілей. Або повна відсутність інших варіантів – через безвихідь. Останній варіант досить поширений, до речі. 

В наступних публікаціях ми докладно поговоримо про різновиди способів заробітку в Інтернеті. Підпишіться на оновлення, щоб не пропустити нічого цікавого.


Рейтинг:

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
Як створити Лендінг самому - покрокова інструкція
Огляд конструктора сайтів uKit
Треба зробити сайт для фірми?
Як зробити веб-сторінку привабливою
Технічна оптимізація сайту
Приклади сайтів, створених у Webnode
Коментарів: 1
avatar
1
Своїм розумом і без вкладень можна заробити на біржах копірайтингу. Пишіть статті або коментарі і отримуєте гроші. Заробляти можна до 300 гривень в день. Все залежить тільки від Вас.
avatar