Розумний підхід до створення сайтів!

Заробіток в інтернеті без вкладень - міф чи реальність?

2023-03-17 2586 2.9

Заробляти в інтернеті – можливість, яка цікава багатьом людям в Україні. На хвилі популярності з’явилось чимало шахраїв, що готові «збивати» гроші з довірливих шукачів роботи. Відповідно, перестороги стосовно того, чи взагалі реально отримати гроші, працюючи в інтернеті, виникають із завидною регулярністю. То ж чи можливо заробляти онлайн і не вкладати в це кошти, розберемося далі.

Заробіток в інтернеті: чому це так привабливо

Робота в інтернеті чи дистанційна дуже приваблива тим, що не потрібно щодня збиратись в офіс чи йти в інше місце, годинами добиратись туди та назад. На такій роботі немає особливого значення, у що ви вдягнуті, а коли прокидаєтесь, не потрібно турбуватись, що поїсти, адже все завжди буде під рукою.

Така картинка є дуже привабливою, тому багато людей намагаються зайти віддалені вакансії. Пропозиція досить широка, так само, як і попит. Таких працівників шукають. Ринок заробітку в інтернеті в останні 5-10 років стрімко розвинувся, в онлайн перейшло багато спеціалістів, які раніше були вимушені їздити в офіс та знаходитись там з 9 до 18.

Працювати через інтернет дійсно зручно, тому цей напрямок з роками лише розширюватиметься. Адже це вигідно і роботодавцям – не потрібно винаймати офіс, оплачувати його оснащення та витрачати кошти на інші подібні статті.

Робота в інтернеті: як формувалася репутація

В мережі можна знайти чимало оголошень на кшталт: «Заробляйте 1000$, сидячи на дивані», «Отримуйте 2000$ за простий дзвінок нам» і тому подібні. Заманливі пропозиції, які не мають під собою жодного підґрунтя. Зазвичай, для таких чудо-вакансій не потрібні якісь особливі кваліфікації та навіть досвід.

Якщо уявити собі це в оффлайні, то людині без досвіду навряд чи будуть платити великі гроші. Так чому ж тоді так може бути в інтернеті? Про це люди задумуюся вже після того, як потрапляють на гачок аферистів. Відповідно, засилля подібних вакансій не дає змоги довіряти роботі в інтернеті.

Не дуже багато позитиву дають і ті роботодавці, які постійно в пошуках працівників. Відповідно, кількість тих, хто пройшов через такі компанії постійно зростає. Невдоволених робітників стає більше.

Загалом, репутація у більшості вакансій, запропонованих в інтернеті, не дуже позитивна. При тому, що є дуже багато варіантів реального заробітку без вкладень.

Поширені міфи про заробіток в інтернеті

Існує чимало міфів, пов’язаних із роботою в інтернеті. В які з них потрібно перестати вірити, варто розібратись. Основні міфи:

  • Багато заробляти неможливо. Ні, це не так, по мірі отримання навичок, зарплата росте. На сьогодні існує чимало способів, працюючи в інтернеті, отримувати значно більше, ніж ходячи щодня на роботу в офіс. Звісно, це буде не на старті, хоча багато що залежить від напрямку, який ви обрали та які маєте компетенції.
  • В інтернеті багато шахраїв та є ризик зовсім не отримати оплату. Частково це дійсно так, адже в мережі чимало тих, хто прагне заробити на довірливих новачках. Просять заплатити невеликий внесок і потім зникають. Здається сума в 50-100 гривень – це небагато, але якщо уявити, що таких довірливих людей в мережі за день вдасться «обкрутити» 10-20 осіб, то заробіток таких шахраїв буде чималий. Багато людей думають, «ну що ж тут такого, всього 50 гривень, я що на них обіднію, а раптом це мій шанс». А як же тоді знайти надійного роботодавця? Це реально, але найголовніше – не довіряти шахраям.
  • В інтернеті величезна конкуренція, пробитись неможливо. Це не зовсім так, адже є багато напрямків, де поріг входу низький, тому кожен може спробувати.

Міфів насправді значно більше, але це основні, які формують враження про роботу в інтернеті. Оскільки цей напрямок постійно розвивається, то подібних помилкових суджень з’являтиметься тільки більше. Варто тверезо оцінювати ситуацію та критично мислити.

Що потрібно, щоб почати працювати в інтернеті

Робота в інтернеті – це можливість заробляти, не виходячи з дому. Однак потрібно з чогось починати. Отже порядок такий:

  • випишіть усі навички, які маєте. Записуйте навіть мінімальні здобутки;
  • напишіть професії, якими ви володієте;
  • проаналізуйте отримані дані та оцініть, які з них можуть бути корисні в тій чи іншій дистанційній роботі.

Це лише старт, адже варто зрозуміти, що навіть маючи необхідні компетенції, працювати через інтернет виходить не у всіх. Справа в тому, що дистанційна робота – це не лише зручно та комфортно, це ще і необхідність самоорганізації, потреба вироблення графіку, бо вам ніхто його складати не буде. Насправді, у більшості людей не виходить працювати через інтернет саме через те, що вони не вміють організувати свою працю та не розслаблятись надміру.

Як заробляти в інтернеті без вкладень: способи, що працюють

Дізнавшись базову інформацію про заробіток у мережі, пропонуємо досить надійні та перевірені способи, вкладатися в які не потрібно. Єдина інвестиція – це комп’ютер чи ноутбук, а також швидкісний інтернет.

Біржі завдань

Існує понад 100 подібних бірж, де запропоновані прості завдання, за виконання яких ви отримуватимете реальні гроші. Вони виглядають на кшталт:

  • «поширити відео на своїй сторінці»;
  • «створити акаунт на сайті Х»;
  • «встановити додаток та залишити відгук».

Варіанти можуть бути різноманітні, знайти їх можна з легкістю через пошукову систему. Про те, що завдання виконане потрібно певним чином відзвітуватись, як саме – прописано в умовах. Для старту треба зареєструватись на майданчику (це безкоштовно) та завести електронний гаманець (на нього зараховуватиметься оплата). Серед переваг – можливість досить швидко та легко заробити невеликі гроші. Недоліки – ніякого кар’єрного зростання та низька ефективність – робити доведеться багато, а оплата дуже скромна.

Транскрибація аудіо, відео

Суть такого заробітку в переведенні відео або аудіо формату в текстовий. Подібні завдання не дуже поширені, однак вони дають змогу навчитись працювати з текстом. Частіше за все транскрибацію замовляють журналісти, редактори блогів, працівники ТВ та інші фахівці. Вони тим самим заощаджують свій час на рутинній роботі. Знайти пропозиції можна на тематичних фріланс-біржах, у групах Фейсбук та на інших майданчиках. Щоб стартувати, достатньо мати бажання, уважність та терплячість. Знання іноземних мов буде перевагою.

Серед плюсів – можливість дізнатись цікаву інформацію та покращити навички швидкодруку, точно станете уважнішими та зможете легше запам’ятовувати. Недоліки – також немає перспектив до кар’єрного зростання, підвищити рівень заробітку складно.

Заробіток на опитуваннях

Суть у проходженні опитувань – просто чесно відповідайте на питання дослідницьких центрів. За кожну таку анкету отримуватимете певну суму винагороди. Мета подібних опитувань – сформувати портрет споживача, оцінити рівень впізнаваності бренду, тощо. Розраховувати на можливість пройти опитування варто зважаючи на те, яку саме цільову групу досліджують. Також на неї може впливати вік, стать, регіон проживання, рівень доходу, користування тими чи іншими послугами, тощо. Тривалість проходження однієї анкети – від 5 до 30 хвилин.

Для старту нічого особливо робити не потрібно, лишень зареєструватись на відповідному сайті, де надаються опитування.

Переваги в простоті – ви лише відповідайте на питання. Немає жодних планів? Берете стільки анкет, скільки забажаєте. Недоліки також присутні – завжди є ризик не отримати нічого, якщо не підпадаєте під критерії ЦА, для якої створювалась анкета. Ще один недолік – високий поріг виведення, та відсутня стабільність – анкет надається не так багато і не систематично.

Дропшипінг

Популярний спосіб заробітку, при якому вам потрібно створити інтернет-магазин або розмістити товари на майданчику оголошень. Фото та опис надає виробник. Ви комунікуєте з покупцями, отримуєте замовлення та передаєте виробнику. Він запаковує та відправляє товари. Різницю в ціні між закупочною та встановленою вами отримуєте в якості винагороди.

При роботі по дропшиппингу не доведеться утримувати склад, закупати товари та відправляти їх. За все це відповідає виробник. Але варто врахувати, що якість товарів та правильність їх формування в замовленні від вас не залежатиме. А у разі виникнення претензій, їх будуть висловлювати на виробнику, а продавцю, тобто вам.

Щоб не потрапляти в неприємні ситуації, варто дуже уважно підібрати партнера-виробника, щоб розуміти, які саме товари продаватимуть.

Робота з контентом

Один з найстабільніших та найприбутковіших напрямків роботи в інтернеті – написання текстів. Можна знайти чимало вакансій з різними розцінками. Співпрацювати можнна з власниками магазинів чи з посередниками – студіям контенту. Можливості для росту практично безмежні – чим досвідченіше будете, чим більше навичок матимете, тим дорожче зможете продавати свої послуги.

Переваг дуже багато – наприклад, відсутність межі максимального заробітку – на це впливаєте лише ви. Серед недоліків – завжди є ризик потрапити на шахраїв, які запропонують заманливі умови, а через декілька тижнів роботи просто зникнуть, не заплативши.

Висновок: чи можна заробляти в інтернеті без вкладень?

Так, це цілком реально. Важливо лише не сподіватись на швидке збагачення і не довіряти оголошенням, що обіцяють золоті гори. Оцініть, чи було б таке реальним при працевлаштуванні оффлайн.

При виборі виду заробітку в інтернеті варто мати хоча б мінімальні компетенції або ж бути готовим до роботи на перших порах за невелику зарплату.

Ще раз нагадуємо, реальні роботодавці не проситимуть за початок роботи гроші, а якщо подібне є, то це на 100% шахраї. Не довіряйте їм.


Рейтинг:
Коментарів: 1
avatar
1 kl1981 • 16:12, 2017-02-04
Своїм розумом і без вкладень можна заробити на біржах копірайтингу. Пишіть статті або коментарі і отримуєте гроші. Заробляти можна до 300 гривень в день. Все залежить тільки від Вас.
avatar