Розумний підхід до створення сайтів!
» »

Як створити форум безкоштовно? В uCoz!

2017-04-24 935 5.0

Форуми були і залишаються основою спілкування тематично об’єднаних спільнот людей. Ні соціальні мережі, ні можливість коментування на сайтах не зможуть їх замінити. Вони такі ж популярні та корисні, як і раніше. Їх кількість продовжує збільшуватися із кожним днем.

Як же їх створюють? Існує досить багато способів. Але найбільш простий та перспективний – використання uCoz. Чому так? Тому що даний движок не потребує встановлення, складного налаштування хостингу та може масштабуватися у сайт будь-якого типу, якщо у цьому виникне потреба. На ньому побудовано безліч потужних форумів. Напевне, ви не раз потрапляли на них, навіть не знаючи, на чому вони зроблені. 

Ви можете використати одну із спеціализованих систем для створення форумів (MyBB, vBulletin, phpBB або, наприклад, DLE Forum). Для цього вам потрібно буде придбати доменне ім’я, проплатити хостинг, налаштувати його та сам движок. До того ж, такі системи мають безліч тонких налаштувань, одразу розібратися з якими не кожен зможе. Там потрібні спеціалізовані знання, досвід. Як не крути, цього не уникнути. Саме тому uCoz виглядає набагато привабливішим за них. Він позбавлений усіх цих недоліків в очах новачка. Ви досягнете досить швидко результату правильної якості. А чи не саме це вам потрібно?

Отже, Юкоз. Давайте докладно розберемося, як можна швидко створити форум на даній платформі.

Створення форуму на uCoz

Нічого складного на вас тут не чекає. Достатньо зробити кілька простих кроків, і ваш форум буде готовий. Спочатку, звісно, треба зареєструватися на uCoz. Думаю, труднощів із цим не виникне. Після цього треба буде вибрати назву сайту і шаблон. Там же зможете обрати українську мову як основну для сайту. Далі вам запропонують вибрати модулі для сайту. Ставите галочку навпроти «Форум» і тиснете «Далі».

Підготівельні роботи ми завершили. Тепер давайте налаштуємо форум. Порядок дій буде таким:

  • Оскільки форум буде основною частиною сайту, треба зробити його головною сторінкою. Для цього ідемо у загальні налаштунки та призначаємо форум головною сторінкою сайту.
  • За замовчуванням ваш у вас буде лише тестовий форум. Нам потрібно створити розділи для форумів. Для цього вибираємо у лівій колонці «Форум», потім «Управління форумами», далі «Додати розділ». Додайте стільки, скільки потрібно.
  • Тепер у кожному розділі треба створити форуми. Наприклад, розділ «Кішки» може мати форуми на зразок «Котята», «Персидські», «Британські» і т. д. Тобто загальну тематику подрібнюємо на більш детальні складові. Це і будуть наші форуми. Можна увести і підфоруми, якщо потрібно. Робимо таке з усіма розділами.
  • Тепер можна попрацювати над більш тонкими налаштуваннями. Заповніть описи розділів/форумів (вони будуть відображатися під їх назвами на сайті), призначте модераторів та права груп користувачів. Думаю, не має сенсу описувати всі налаштування: за їх назвами ви зрозумієте, на що впливають різні пункти налаштувать.

В принципі, це все. Можете також придбати унікальний шаблон у фірмовому магазині, якщо захочете. Прикріплення домену 2 рівня теж не завадить – це допоможе у просуванні. uCoz дозволяє зробити це навіть на безкоштовному тарифі. Ви можете взагалі нічого не платити і не купувати, але при цьому мати свій форум. Просування – інша річ. Тут вам доведеться попрацювати, але це не тема даної статті.

Така от проста інструкція допоможе вам за якусь годину отримати власний форум. Реалізувати описані дії зможе будь-хто, у вас точно все вийде правильно. Успіху!


Рейтинг:

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
Технічна оптимізація сайту
Як створити блог вчителя? В uCoz! Це безкоштовно
Огляд конструктора сайтів Wix
Як відкрити свій інтернет-магазин?
Приклади сайтів, створених у Webnode
Огляд конструктора сайтів Nethouse
avatar