Розумний підхід до створення сайтів!
» »

Створення сайту візитки за допомогою uKit

2017-04-25 2051 4.4

Створення сайту візитки – досить легка задача навіть для недосвідченого користувача. Дуже розповсюдженою є думка, що створення сайту – це завдання, виконати яке під силу лише спеціалісту високої кваліфікації, бувалому програмісту та дизайнеру. Такий міф грає на руку студіям та окремим розробникам сайтів, які заробляють на цьому чималі гроші.

Як визначити, чи можете ви створити сайт-візитку? Досить просто. Ви готові, якщо маєте наступні навички:

  • Вмієте читати/писати та користуватися комп’ютерною мишею;
  • Розумієте, для чого вам потрібна візитка, та хоча б приблизно уявляєте, що на ній повинно бути розміщено;
  • Володієте будь-яким графічним та тестовим редактором на базовому рівні;
  • У вас є хоча б краплина художнього смаку.

Не такі вже й суворі вимоги, чи не так? Але їх буде достатньо для отримання пристойного результату лише за умови вдалого вибору інструменту для розробки сайту. Дана задача дійсно може перетворитися у жахливий затяжний квест, якщо спробувати піти звичним для досвідчених розробників шляхом – використати CMS або ж писати сайт з нуля. Там вищевказаних навичок вистачить хіба що на невдалу спробу встановити движок. Цей шлях призначений явно не для початківця.

Якщо ж ви хочете швидко та легко створити візитку, оптимальним способом стане використання конструктора сайтів uKit. Що таке сайтбілдер і чому варто обрати саме цей? Платформ же багато, чим цей кращий за інші подібні? Спробуємо відповісти доречно.

uKit – що в ньому такого цікавого?

Багато чого. В цілому, переваги можна звести до наступного:

  • Він простий настільки, наскільки взагалі може бути простим інструмент для створення якісних сайтів. Будь-яка домогосподарка, знайома з основами роботи на ПК, зможе із ним впоратися;
  • Має величезний вибір чудових тематичних шаблонів. Чим би ви не займалися, напевно, зможете знайти тут одежу для майбутнього сайту до смаку;
  • Це спеціалізована платформа. Вона призначена саме для створення візиток. Тобто увесь функціонал заточений під одну мету – допомогти користувачеві реалізувати вражаючу візитку.
  • Невисока вартість тарифного плану – усього 48$ при оплаті за рік. 

Використовуючи uKit, вам не знадобляться послуги сторонніх спеціалістів, що зазвичай бувають платні. Ніяких складних налаштувань, програмування так малювання шаблонів власноруч. Ви отримаєте завершене в плані набору можливостей рішення. До того ж, на відміну від замовленої у студії візитки, ви зможете самі контролювати свій сайт. Самі зробили, розібралися що і до чого та керуєте на свій розсуд без сторонньої допомоги та зайвих витрат. Практично, зручно і вигідно. 

Як створити візитку в uKit?

Для початку слід зареєструватися в системі. Можете використати аккаунт соцмережі для цього – так буде швидше. Далі вам буде запропоновано обрати шаблон. Краще обирати із категорії вашої тематики, оскільки там вже будуть демо-дані та структура, заточені під створення саме вашого типу візитки. Наприклад, у портфоліо більше уваги буде приділено галереям та вартості категорій робіт, якщо ви, скажімо, фотограф. Так ви одразу отримаєте наполовину готовий сайт. Слід зазначити, шо всі шаблони в uKit є адаптивними – ваш майбутній сайт однаково чудово буде виглядати на усіх типах пристроїв.

Далі ви перейдете у зручний візуальний редактор. Рекомендуємо одразу замінити демо-дані на свої. По мірі просування у розробці ви зможете як-завгодно змінювати розташування і тип блоків у сторінках за допомогою однієї лише миші. Просто перетягуйте елементи з панелі управління на сторінки та пересувайте їх, а потім заповнюйте своєю інформацією.

Якщо ви створюєте сайт для бізнесу, то можете вивести віджет замовлення зворотного дзвінка. Також не завадить визначити своє місцеположення на картах Гугла та Яндекса – це допоможе при просуванні та зможе збільшити рівень довіри у потенційної аудиторії. Є тут і цікаво оформлений сайдбар із популярними сервісами, що допоможуть в один клік вашим відвідувачам ділитися посиланням на обрану сторінку. Використовуйте всі можливості для досягнення мети.

Демонстрація можливостей конструктора:

Після формування сторінок так наповнення їх контентом (тексти, відео, графіка) варто заповнити SEO-параметри (опис сторінки та ключові фрази для просування у пошуковиках) та підключити аналітику Гугла/Яндексу. Все це зможе прискорити просування сайту.

Не забудьте також виставити логотип (текстовий або графічний) та фавікон. Це важливо не тільки для іміджу та дотримання стандартного формату, але і для зручності відвідувачів. Дрібниць не буває. Ви можете просто пробігтися по адміністративній панелі, вивчаючи функціонал, а потім використати його увесь у доречних для цього місцях сайту. В uKit немає нічого зайвого, просто заповнюйте усі налаштування на свій розсуд і ви отримаєте гідний результат. Останнім штрихом після оплати тарифного плану та перед публікацією сайту стане вибір доменного імені

Висновки

Створення сайту візитки – це не той випадок, коли є сенс залучати сторонніх розробників. Це найбільш простий в реалізації тип сайту. Ви самі все зможете зробити. З uKit. За один вечір можна впоратися при належному рівні бажання з вашого боку.

Такий підхід збереже вам час, гроші та нерви. Варто лише спробувати – ваші сумніви розвіються.


Рейтинг:

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
Як зробити сайт для дитячого садочка безкоштовно
Правильні налаштування індексації інтернет-магазинів
Пошукові системи України
Як створити власний блог в інтернеті? Самостійно!
Обираємо конструктор сайтів з безкоштовним хостингом та доменом
Як створити свій форум безкоштовно?
avatar