Розумний підхід до створення сайтів!

Як вибрати хороший хостинг для свого сайту

2017-04-25 12050 3.4

Вибір майданчика для розміщення сайту - ще один головний біль веб-майстра початківця. Пошукова система видає десятки варіантів, реклама розписує переваги різних хостингів, у відгуках користувачів купа незрозумілих слів. Легко заплутатися, якщо не знати, на що звертати увагу.

Вибираємо хостинг правильно

Вибираючи хостинг, перед тим, як створити сайт, перш за все дивіться на майданчики, які працюють не один рік і мають багато позитивних відгуків. Можна знайти дешевий, нікому невідомий хостинг, але завжди є ймовірність, що він пропрацює менше, ніж ви планували, тому не ризикуйте і вибирайте авторитетні компанії, що спеціалізуються на наданні хостингу або ж SaaS-платформи, на кшталт uKit (читати огляд uKit), які включають веб -хостинг в пакет послуг, що надаються.

Параметри, на які потрібно звернути увагу:

  • Підтримка бази даних MySQL, необмежений трафік, якомога можна більше місця на диску для розміщення файлів сайту.
  • Високий Аптайм і низький пінг. Аптайм - це час доступності сайту. В ідеалі Аптайм має дорівнювати 100% (сайт завжди доступний), але на практиці відсоток трохи нижче. Пінг - це час відгуку сервера на дію клієнта. Чим він нижчий, тим краще, але вимірювати швидкість завантаження сайту по одному тільки пінг не можна. Якщо значення менше 100 мс, то сторінки будуть завантажуватися нормально.
  • Зручна панель керування. Якщо не знаєте англійську мову, не використовуйте закордонні хостинги, які не мають локалізованого інтерфейсу.
  • Служба підтримки - читаючи відгуки про хостинг, звертайте увагу на ставлення служби підтримки до користувачів. Або візьміть тестовий безкоштовний період і зверніться до підтримки з яким-небудь питанням. Служба підтримки потрібна для вирішення проблем, тому адекватність її співробітників - важлива характеристика хостера. У разі, якщо ви вибрали безплатний хостинг, підтримка користувачів може мати обмежену функціональність.

Обов'язково подивіться доступні способи оплати - шукайте такий варіант, використання якого не вимагає зайвих рухів типу відвідування найближчого банку або терміналу. Електронні гроші, оплата з карти - чим більше способів, тим краще.

 

Shared, VPS або Dedicated?

Shared - найпоширеніший тип хостингу. Його можна порівняти з однокімнатною квартирою, в якій ви живете з друзями. Ви платите за житло разом, тому виходить дешево. «Проживання» з іншими сайтами накладає деякі обмеження: на поштові адреси, швидкість завантаження сторінок, кількість відвідувачів. Крім того, якщо заблокують один із сайтів, з якими ви ділите хостинг, то ваш веб-ресурс теж може виявитися в чорному списку. Цей тип хостингу підходить для невеликих проектів з невисокою відвідуваністю.

VPS - користувач отримує повний контроль над віртуальним сервером. Кілька VPS розміщуються на одній фізичній машині, тому вам доводиться ділити ресурси з іншими користувачами, але ви вільні в своїх діях на виділеному для вас просторі. Це як мати власний будинок в селі: населений пункт один, але у кожного будинку є окремий господар, який встановлює в його межах свої порядки. VPS використовується для розміщення великих проектів з високою відвідуваністю.

Dedicated - виділений сервер, тобто користувачеві надається окрема фізична машина, на якій він буде повноправним і одноосібним господарем. «Дедик» потрібно брати тільки в тому випадку, якщо сайт буде сильно навантажуватися - наприклад, на нього за добу заходить кілька десятків тисяч відвідувачів. Залежно від обраної платформи навантаження може зменшуватися або збільшуватися, але виділений сервер варто брати тільки в тому випадку, якщо VPS вже не справляється.

 

Висновки

Вибирати потрібно такий хостинг, який відповідає поставленій меті. Використовуйте безкоштовний тестовий період, щоб на практиці оцінити, як буде працювати сайт. Якщо рівень наданих послуг вас не влаштовує, то єдиною проблемою буде перенесення сайту на інший хостинг.


Рейтинг:
Коментарів: 1
avatar
1 kuzinval • 06:59, 2016-10-15
Сама користуюсь для створення сайтів веб-сервісом Юкоз, зручно те, що хостинг входить у вартість конструктора, я задоволена))
avatar