Розумний підхід до створення сайтів!
» »

Заробіток на кліках: Що? Де? Як?

2017-04-24 3335 4.8

Одним із поширених способів заробітку для починаючих в Інтернеті є заробіток на кліках. Для багатьох людей таке заняття стало відправною точкою для подальшого розвитку онлайн-кар’єри. Нічого більш простого у Мережі вам знайти не вдасться. Під час серфінгу ми тільки тим і займаємося, що клікаємо за посиланнями. Можна робити те ж саме, але ще й отримувати за це гроші. Нехай і невеликі, але все ж таки гроші. Така робота корисна, насамперед, не розміром доходів, а тим, що вона може стати вхідною точкою до більш серйозної спеціалізованої діяльності в Інтернеті. Треба ж із чогось починати.

Більшість людей взагалі не уявляють, як можна заробляти в Мережі. Для них вона асоціюється, перш за все, із соцмережами, Вікіпедією, переглядом фільмів онлайн тощо. Тобто розваги та знання. Але ж за всією цією індустрією сайтів стоять люди та компанії, які досить серйозно заробляють на тому, що мають трафік відвідувачів. Ви теж можете стати частиною цього руху коштів. Але без кваліфікації ви просто не зможете пристойно заробляти. Спочатку треба зрозуміти, як ця система працює, за рахунок чого з’являються прибутки, які складові частини Інтернет-маркетингу і т. д. 

Для того, щоб заробити свої перші гроші на кліках, вам достатньо буде створити аккаунт у Webmoney та зареєструватися на одному із спеціалізованих майданчиків, де будете отримувати закази на кліки та суміжні за сенсом завдання. Ваша перша робота в Інтернеті, яка допоможе оглядітися та перейти через деякий час до більш серйозних та прибуткових справ.

Для прикладу перерахую декілька популярних сайтів, де ви можете почати: seosprint.net (найбільш відомий та густонаселений користувачами сервіс), wmmail.ru (сервіс поштових розсилок), wmrub.com, vip-prom.net та інші. Немає сенсу перераховувати всі існуючі сервіси такого плану, ви без зусиль знайдете їх через пошуковик, якщо захочете. Це були лише деякі з них, одні з найбільш популярних. Всі вони дають можливість заробляти на серфінгу у різних форматах без вкладань коштів із вашого боку.

Хто платить за кліки?

Можливо, ви вже встигли подумати, кому ж може бути потрібно оплачувати кліки по банерам або читання поштових розсилок? Тут все просто: люди просувають сайти, яким потрібен трафік з великої кількості IP-адрес, щоб створити видимість ажіотажу в очах пошуковиків. Одним словом, це просування сайтів для замовників подібних послуг. Переходячи по вказаним посиланням або дивлячись рекламу, ви приносите трафік та покращуєте поведінкові фактори сайту. Так що не дивуйтеся простоті завдань та тому факту, що вам за їх виконання щось платять. Небагато, але ж краще, ніж зовсім нічого. Ви комусь принесете користь своїми діями. 

Висновки

Заробіток на кліках – це простий технічно, але малоприбутковий та монотонний спосіб заробітку. Хоча для початківця, що не має поки що більш серйозних навичок, він підійде ідеально. Навряд чи ви у перший день після прийняття рішення податися за грошима у Мережу станете веб-мастером або відомим дизайнером. Треба починати з меншого. Кліки допоможуть вам отримати перший пакет необхідних для заробітку в Інтернеті навичок, оглядітися у цій ніші та зрозуміти потоки, на яких тримається комерція в Мережі. 

Назвемо це оплачуваним стажуванням. Ви будете виконувати просту роботу, вчитися, а вам за це ще й заплатять. Далі вже все залежить від вас. Зазвичай люди, що починають із кліків, не зупиняються на них та згодом знаходять собі значно більш прибуткову кваліфіковану роботу в Мережі. Багато успішних блогерів та веб-майстрів пам’ятають, що таке заробіток на кліках. У вас теж може вийти, спробувати не завадить, ви нічого не втратите, окрім часу у випадку невдачі.


Рейтинг:

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
Як створити сайт самостійно
Система управління контентом (CMS)
Огляд конструктора сайтів uCoz
Яким має бути сайт для заробітку?
Який конструктор сайтів краще обрати?
Як створити сайт без використання WordPress
avatar