Розумний підхід до створення сайтів!
» »

Створення сайту в конструкторі uKit - покрокова інструкція

2017-04-23 2132 5.0

Користувачам, які коли-небудь цікавилися конструкторами сайтів, напевно, знайома мегапопулярна SaaS-платформа uCoz, що функціонує на ринку сайтобудування більше 11 років. У 2015 році її розробники створили новий проект – конструктор бізнес-сайтів uKit.com, який поєднує в собі перевірені часом технології та останні тренди у сайтобудуванні.

На фоні великої кількості конструкторів сайтів, uKit вигідно вирізняється саме завдяки своїм перевагам:

 • відсутність HTML та CSS кодів, завдяки чому недосвідчені користувачі позбавлені можливості завдати шкоду сайту;
 • інтегрований інструмент для перевірки готовності створеного ресурсу до просування в пошукових системах;
 • галерея готових адаптивних тематичних шаблонів з відповідними зображеннями та текстами, а також детально продуманою структурою;
 • спрощена процедура прикріплення до сайту власного домену;
 • великий набір віджетів, які можна інтегрувати для розширення функціоналу;
 • інтуїтивно зрозумілий візуальний редактор та панель управління;
 • необмежена кількість сторінок, дискового простору та трафіку на усіх тарифах;
 • подвійний ступінь захисту інформації (автоматичне та ручне резервування даних).

Етапи створення сайту на платформі uKit

1. Реєстрація

Окрім звичайної реєстрації за допомогою e-mail, можна скористатися власним профілем в одній із соціальних мереж (ВКонтакті, Однокласники, Facebook, Google+, Twitter), Disqus, LinkedIn, поштою Яндекс-акаунту або системі uCoz. Завдяки такому вибору, авторизуватися у системі можна буквально у два кліки.

2. Вибір шаблону

Обрати необхідний шаблон допоможуть наявні фільтри: за кольоровою гамою, світлими або темними тонами, тематикою. Окрім того, найкращі, нові та односторінкові макети виокремлені у відповідні категорії. Якщо у галереї відсутній шаблон необхідної тематики, можна скористатися вкладкою «універсальні».

Усі шаблони мають адаптивний дизайн, тобто, вони однаково коректно відображаються не тільки на моніторах, але й на сучасних мобільних пристроях.

Перед тим, як зробити вибір, можна продивитися, як саме виглядатиме сайт на різних екранах, а також обрати одну з можливих кольорових гам (кожен макет представлений декількома варіантами кольорового оформлення).

Власникам тарифу Преміум доступні преміум-шаблони, для інших користувачів їх вартість складає $20.

3. Завершення реєстрації

Після вибору шаблону варто завершити процедуру реєстрації нового сайту та зазначити такі дані:

 • назву компанії;
 • юридичну адресу фірми (якщо вона є), номер телефону, e-mail або будь-які інші контакти для зв’язку з клієнтами;
 • посилання на відповідні групи або бізнес-сторінки у соціальних мережах.

Усі заповнені поля в подальшому будуть доступні для редагування.

4. Редагування шаблону

Оскільки конструктор зорієнтований на створення сайтів для бізнесу, усі макети розроблені за типом лендінгу та складаються з окремих блоків, які можна додавати/видаляти/копіювати/міняти місцями. Кожен блок має структуру, яку можна налаштувати (резиновий або за типом контейнеру, з полями та без них), вирівняти висоту блоку за контентом або екраном, змінити фон.

У вкладці Блоки бокової панелі інструментів представлені варіанти різноманітних блоків (Заголовки, Контент, Тематичні, Контакти), які можна повністю кастомізувати шляхом зміни зображень та тексту.

У налаштуванні дизайну одним кліком можна змінити кольорову схему сайту та його фон. При  цьому, фон можна задати як для поточної сторінки, так і для усього сайту одночасно. Також, тут можна активізувати анімацію появ віджетів та версію для людей з вадами зору.

5. Налаштування функціоналу

Робота з сайтом здійснюється у зручному візуальному редакторі. Проект збирається з окремих елементів (віджетів), які представлені на боковій панелі редактору та розділені на окремі категорії:

 1. Основні. Елементи для оформлення сайту: текстові (Заголовок, Текст), мультимедійні (Картинка, Галерея, Слайдер, Іконка), а також елемент Кнопка для здійснення користувачами цільової дії.

 2. Контент. Використовуються для наповнення сайту та дозволяють додавати карточки товарів, прайс-лист, таблиці, відгуки клієнтів, цитати, рядок пошуку від Яндекс та Google, таймер зворотного відліку часу, віджет погоди.  Для користувачів тарифу Про доступна можливість вставки довільного HTML-коду. Віджет Магазин Ecwid призначений для створення на сайті інтернет-магазину.

 3. Медіа. Віджети для розміщення та подальшого завантаження користувачами медіаконтенту (файлів, відео, музики, презентацій).

 4. Контакти. Інструменти для взаємодії адміністрації сайту з відвідувачами: контактна інформація, інтерактивна карта, форма зворотного зв’язку, підписка на розсилку новин (MailChimp), онлайн-чат (LiveChat, LiveAgent, JivoSite), замовлення зворотного дзвінку.

 5. Соціальні. Розміщення посилань на акаунтах та групах у соціальних мережах, а також на панелі з кнопками «Поділитися» (AddThis сайдбар).

Для встановлення будь-якого віджету достатньо перетягнути його у необхідне місце за допомогою мишки.

6. Вибір доменного імені

У процесі створення сайту система запропонує прикріпити до нього милозвучний піддомен сервісу. Якщо пропустити цей крок, проект буде розміщений на технічному домені на кшталт vu13tyl35.ulcraft.com та змінити його вже не буде можливості.

У вкладці Домени панелі управління сайтом можна прикріпити власне доменне ім’я, вказавши його назву та прописавши dns-сервера конструктора у реєстраторі домену. Також, тут можна перевірити на зайнятість та придбати у декілька кліків новий домен.

7. SEO-налаштування

Незважаючи на наявні інтегровані інструменти (мікророзмітка, оптимізація графіки і т.д.), необхідно провести деякі заходи щодо підготовки сайту до просування:

 • наповнення унікальним контентом (авторськими статтями, зображеннями, аудіо- та відеоматеріалами);
 • заповнення метатегів (Title, Description, Keywords) у вкладці Seo налаштування сторінок;
 • здійснення перелінкування сторінок;
 • приєднання домену другого рівня;
 • додавання сайту до Google Search Console та Яндекс.Вебмастер для прискорення індексації, а також до Яндекс.Довіднику и Google-карт для збільшення кількості відвідувачів (вкладка Просування панелі управління);
 • підключення інструментів аналітики від Яндекс.Метрика та Google Analytics для аналізу відвідуваності та налаштування ключових слів (вкладка Статистика панелі управління).

Конструктор має унікальний інструмент Просування, що дозволяє на основі аналізу текстів, картинок, віджетів та доменного імені визначити ступінь готовності сайту до просування.

Висновки

Простоту та зручність використання конструктора uKit у поєднанні з широкими функціональними можливостями вже гідно оцінили тисячі користувачів. Більшість з них є інтернет-підприємцями малої та середньої ланки, метою яких є швидкий розвиток бізнесу з мінімальними інвестиціями грошей та часу. Оволодіти навичками роботи з платформою не складно навіть для початківців. У той же час, досвідчені веб-розробники отримають можливість застосувати свої знання, створивши гідний конкурентоздатний веб-проект.


Рейтинг:

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
Внутрішня SEO-оптимизація сайтів, створених за допомогою конструктора
Огляд конструктора сайтів Wix
Яким має бути сайт для заробітку?
Приклади сайтів фотографа, створених в uKit
Робота на дому в інтернеті
Що таке доменне ім'я: види та рекомендації
avatar