Розумний підхід до створення сайтів!
» »

Огляд конструктора сайтів Weebly

2017-04-24 1289 5.0

Weebly - конструктор сайтів, який має 15 локалізацій, в тому числі і російську. За своєю функціональністю в деяких моментах його можна порівняти з uCoz, але Weebly має ряд недоліків, які нівелюють всі його достоїнства. Цей конструктор найкраще підійде для створення особистих сайтів, блогів, а також інтернет-магазинів.

Переваги

Для реєстрації можна скористатися акаунтом Facebook або обліковим записом Google. Після авторизації система пропонує одразу вибрати, що ви будете створювати - персональний сайт, блог або магазин. Від цього залежить, які шаблони будуть доступні. Всього представлено 24 варіанти дизайну, деякі шаблони доступні відразу у всіх трьох розділах.

У безкоштовній версії конструктора доступно 500 Мб на диску - серйозний обсяг, якщо врахувати, що на Setup він не перевищує 100 Мб. Зовнішній вигляд сторінки можна змінювати як штатними засобами (інша кольорова схема, фонове зображення, шрифт), так і за допомогою редактора коду. Щоправда, для роботи з редактором треба володіти деякими знаннями HTML / CSS, так що це інструмент не для всіх.

Всі дії проводяться в візуальному редакторі - ви відразу бачите, як змінюється сторінка. Елементи видаляються і додаються за технологією Drag & Drop, так не має бути проблем з формуванням структури сайту. Усюди є посилання на FAQ, де при бажанні можна дізнатися багато цікавого про роботу з конструктором. Про інші переваги цього конструктора можете дізнатися в огляді Weebly на сайті uGuide.ru

Недоліки

Після детального ознайомлення з інтерфейсом конструктора і його можливостями можна виділити декілька основних недоліків:

  • Недосконала локалізація.
  • Невелика кількість доступних шаблонів, порівняно з іншими конструкторами.
  • Високі ціни на платні акаунти.

Деякі розділи в повному обсязі є адаптованими. Але в більшості випадків, якщо і є переклад, то він зроблений машинним способом або людиною, для якого мова адаптації не є рідною. Перше враження жахливе - неузгоджені пропозиції, суміш російських і англійських слів. Тому користуватися Weebly, наприклад, російською мовою буде, щонайменше, не дуже комфортно, і щоб уникнути помилок від некоректного перекладу, краще вже використовувати англійську. Той же Wix не має ніяких проблем з локалізацією і виглядає в рази привабливіше.

Конструктор Weebly не відрізняється демократичністю цін - за пакет «Стартовий» доведеться викласти $8 щомісяця. Для порівняння, преміум-тариф в uKit коштує всього $4 щомісяця (за умови річної оплати), при цьому знімаються будь-які обмеження на використання сервісу. Якщо ж ви збираєтеся будувати великий інтернет-магазин з повністю інтегрованою електронною комерцією, то доведеться викласти $25/місяць за тариф «Бізнес».

Щоб додати пошук на сайт, потрібно купити як мінімум тариф «Професійний» ($12). Але якщо ви бажаєте створити портал, на якому користувачі матимуть можливість реєструватися, то на тарифі «Професійний» є обмеження в 100 користувачів. Бажаєте мати більше - переходьте на «Бізнес». Тоді кому потрібен тариф «Стартовий», взагалі незрозуміло - за $8 ви лише приберете рекламу Weebly на сайті, отримаєте доменне ім'я і зможете завантажити свій логотип.

Висновок

Weebly - відмінний конструктор, який за своєю функціональністю може змагатися з uCoz, а по зовнішній привабливості і простоті управління знаходиться, за рейтингом Weebly на сайті Site-builders.ru, на одному щаблі з uKit і Wix. Теоретично, це міг би бути ідеальний сервіс, але все псує цінова політика - без придбання тарифу «Бізнес» за $300 в рік зробити великий проект не вийде.

Недосконала локалізація теж негативно позначається на сприйнятті конструктора. Замість того щоб швидко розібратися, як тут працювати, користувачі змушені розбиратися в невдалій термінології перекладу. Це дещо дратує і явно не додає сервісу шанувальників. Але, якщо абстрагуватися від безглуздо перекладеного інтерфейсу і високої вартості, то Weebly заслуговує на увагу - в крайньому разі варто спробувати попрацювати з ним у безкоштовній версії.


Рейтинг:

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
Приклади сайтів фотографа, створених в uKit
Приклади інтернет-магазинів, створених в uCoz
Безкоштовний хостинг - переваги та недоліки
Приклади сайтів, створених в uCoz
Треба зробити сайт для фірми?
Якісне просування сайтів. Основні принципи та рекомендації
avatar