Розумний підхід до створення сайтів!
» »

Огляд конструктора сайтів Setup

2017-04-24 1316 4.0

Setup - сервіс для розробки сайтів, створений силами двох відомих майданчиків, що спеціалізуються на просуванні (за даними огляду Setup на Site-builders.ru). Виходячи з такої історії походження, обгрунтованим є припущення, що основний акцент на цьому сервісі зроблений на просуванні сайтів; конструювання ж інтернет-сторінок є, так-би мовтити, додатковою функцією.

Переваги

Після проходження реєстрації, Setup пропонує запустити оглядовий тур по особистому профілю. Невеликі пояснюючі написи біля основних кнопок дозволяють швидко зорієнтуватися в редакторі і приступити до створення сайту.

Перший крок - вибір одного з семи тисяч шаблонів. Всі шаблони розділені на два великі розділи:

Для Лендінгу є всього десять варіантів дизайнерських шаблонів; при створенні звичайного сайту є кілька тисяч варіантів, розподілених за категоріями. Для швидкої навігації є зручний рядок пошуку, куди можна написати сферу діяльності.

Основні переваги Setup:

  • домене ім'я другого рівня в безкоштовної версії;
  • простий в освоєнні інтерфейс;
  • безкоштовна розкрутка за низькочастотними запитами;
  • докладні інструкції зі скріншотами.
Про більше переваг конструктора можна дізнатися в огляді Setup на uGuide.ru.

У Setup діє акція, за якою ви можете отримати домен  типу .com.ua або .ru безкоштовно, якщо заповните три сторінки свого сайту контентом. Користуватися ним безкоштовно можна протягом року - далі буде звичайна процедура продовження з оплатою. Доменне ім'я можна відразу купити або прив'язати, якщо ви вже придбали ім'я на іншому майданчику. Поки ваш сайт не пройде модерацію і не отримає домен, він не буде опублікований в мережі.

Головний акцент в Setup зроблений на швидку розкрутку сайтів. Є можливість отримати безкоштовно ключові слова (низькочастотні запити), яких може вистачити для розкрутки в регіонах. Якщо безкоштовні ключові слова не допомагають піднятися вище в пошуковій видачі, система пропонує розрахувати оптимальну вартість просування і скористатися спеціальними (платними) інструментами.

Недоліки

Велику кількість доступних шаблонів відразу хочеться записати в достоїнства конструктора. Однак при детальному огляді приходить розуміння, що кілька тисяч варіантів - це просто рекламний хід. Насправді вибирати нема з чого - сотні ідентичних шаблонів, багато з яких соромно показати відвідувачам сайту.

У безкоштовній версії можна створити сайт, отримати домен другого рівня, але для збільшення дискового простору (безкоштовно дається всього сто мегабайт), видалення реклами та інших необхідних дій доведеться купувати один з платних тарифів. Тут виникає ще одна проблема - високі ціни.

Вартість тарифів порівнянна з ціною преміум-пакету на uKit. При цьому функціональність на порядок нижче - наголос зроблено на маркетингове просування, а не на створення зручного сайту для відвідувачів. Ці дві мети часто перетинаються, але, заплативши гроші, хочеться отримати більше можливостей для редагування сторінок, а не лише інструменти просування.

Висновок

В роділіл допомоги на сайті Setup.ru написано, що цей сервіс не є конструктором і не збирається їм ставати в майбутньому. Тому порівнювати Setup c Nethouse або тим же uCoz некоректно - творці сервісу чесно визнають, що рухаються в бік максимального спрощення (щоб всі дії можна було зробити в один клік), що дозволяє швидко зробити сайт для продажів в інтернеті.

Слова з ділом не розходяться: якщо ви хочете багато віджетів, додатків і додаткових функцій, то краще вибрати інші майданчики. Setup же ж пропонує простоту, що межує з убогістю. «Подарунки» у вигляді безкоштовного домена другого рівня ситуацію не виправляють - для повноцінного функціонування сайту все одно доведеться переходити на один з платних тарифів, які не відрізняються демократичністю цін і не пропонують нічого такого, чого не можна знайти в інших конструкторах.


Рейтинг:

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
Пошукові системи України
Огляд конструктора сайтів Setup
Як створити сайт без використання WordPress
Приклади сайтів, створених у Wix
Що таке біткоіни (Bitcoin)?
Приклади сайтів фотографа, створених в uKit
avatar