Розумний підхід до створення сайтів!
» »

Приклади сайтів, створених у Webnode

2017-04-22 1541 5.0

 

Безкоштовний конструктор сайтів Webnode був створений чеською компанією «Westcom» у 2008 році. Однак, його популярність серед вітчизняних користувачів була відмічена, починаючи з 2013 року. З того часу і до сьогодення, Webnode залишається одним із найбільш зрозумілих та простих у використанні сайтбілдерів. Нижче наведені приклади різних сайтів, створених за допомогою цього сервісу.

#1 ЦТП «Пром-Індустрія»

Prom-industry.com - Простий та сучасний сайт-візитка, дизайн якого виконаний у стриманій кольоровій гамі з акцентом на продукції компанії, перелік якої знаходиться на головній сторінці. У головне меню винесені найбільш необхідні користувачеві пункти, які дозволяють отримати максимальну кількість інформації, не витрачаючи часу на її пошуки на сайті. Контактні дані розташовані як у верхній, так і у нижній частині сторінки, що є дуже зручним та ефективним. Зв’язатися з представниками компанії можна й скориставшись онлайн-формою, яку можні заповнити на головній сторінці.   

#2 FarbyLakyUA

Farbylakyua.com - інформативний та зручний сайт, особливістю дизайну якого є орієнтація на потреби користувача та економія його часу. На перший погляд, здається, що головна сторінка сайту дещо перенасичена інформацією щодо продукції компанії. Однак, саме це і є головною особливістю дизайну сайту, що дозволяє покупцеві зробити правильний вибір, отримавши максимум інформації при мінімальних витратах часу на її пошуки. З лівого боку головної сторінки знаходиться детальне меню з довгим переліком основного асортименту продукції, фотогалерея та опис основних брендів, які пропонує компанія. Контактні дані також можна знайти у декількох варіантах, що суттєво економить ваш час.  

#3 Alexei Nabioulin

Alexeinabioulin.com - офіційний сайт піаніста Олексія Набіуліна, що характеризується мінімалістичним та досить простим дизайном. Однак, саме ця особливість дає змогу відвідувачам зосередитися на пошуках необхідної інформації, не відволікаючись на зайві деталі. У головне меню винесені основні пункти, що дають змогу користувачу знайти саме ті факти, які цікавлять його найбільше та задля яких він вирішив зайти на сайт. Основні категорії – це «Новини», «Біографія», «Публікації», «Фото», «Контакт», «Записи» та «Гостьова». Можна скористатися й функцією швидкого пошуку, що також доступна на головній сторінці. Цих можливостей більш, ніж достатньо для того, щоб дізнатися якнайбільше фактів з життя власника сайту.

#4 Торговий дім «Упаковка»

Deliya.com.ua - простий, але досить інформативний сайт, що максимально відповідає потребам споживачів. Основний акцент на головній сторінці зроблено на фотогалерею продукції компанії. З правого боку сторінки знаходиться головне меню з переліком основних категорій, контактні дані представників компанії у декількох містах та функція швидкого пошуку інформації. Особливістю дизайну сайту є наявність на головній сторінці декількох віджетів, а саме: погода, радіостанції, відео та кнопки доступу до сторінок компанії у соціальних мережах та інших онлайн спільнотах. Такі можливості роблять користування сайтом не тільки корисним, інформативним, швидким та ефективним, але й комфортним та приємним.

Висновки

Наведені вище огляди сайтів, створених у Webnode, дають змогу зробити висновок щодо того, що ця платформа призначена для дизайну сайтів різних видів. Вона дозволяє створювати прості, але досить інформативні та корисні ресурси, основною перевагою яких є орієнтація на потреби цільової аудиторії. Сайти, створені у Webnode, цікаві, змістовні та досить функціональні. А що ще необхідно користувачеві для того, щоб отримати якомога більше корисної та необхідної інформації стосовно його пошукових запитів?


Рейтинг:

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
Огляд конструктора сайтів Webnode
Огляд конструктора сайтів Weebly
Заробіток в інтернеті без вкладень - міф чи реальність?
Як зробити веб-сторінку привабливою
Створити сайт самостійно — скільки це коштує?
Як зробити сайт для дитячого садочка безкоштовно
avatar