Розумний підхід до створення сайтів!
» »

Приклади сайтів, створених у Jimdo

2017-04-23 1560 5.0

Jimdo – сучасний конструктор сайтів, що призначений для створення ресурсів різної тематичної спрямованості. Однак, найбільшою популярністю користуються інтернет-магазини та сайти-візитки, що були створені за допомогою цієї платформи. Що ж робить Jimdo досить відомим сьогодні? Відповідь на це питання ми отримаємо, проаналізувавши декілька прикладів сайтів, створених за допомого цього сервісу.

#1  МаксЕліс

MaksIAlisa.com - сучасний та зрозумілий інтернет-магазин для прихильників вишивки на тканині. Дизайн сайту суттєво не вирізняється з-поміж інших ресурсів подібної тематики. Однак, він характеризується простотою та стриманістю, що виражається у кольоровій гамі та основних елементах сайту. Акцент зроблений на асортименті та детальному описі продукції, що представлена на головній сторінці. Головне меню сайту досить змістовне та дозволяє без жодних проблем знайти необхідний розділ та дізнатися усю інформацію щодо оформлення замовлення, способів оплати та доставки та інших важливих нюансів. Контакти інтернет-магазину розміщені як у меню, так і у верхній частині головної сторінки. Це досить зручно та дозволяє економити час.

#2 BrisArt NorDom

BrisArtNorDom.com - стильний та цікавий сайт, що з першого погляду привертає увагу користувача своєю неординарністю та функціональністю. Основним елементом дизайну сайту є яскравий слайдер, що одразу розкриває суть та специфіку ресурсу.  На головній сторінці викладені останні новини та важлива інформація, доступність якої є однією з переваг даного сайту. Основне меню знаходиться з  правого боку головної сторінки та містить велику кількість розділів та категорій. Таким чином, вам не потрібно витрачати час на пошуки необхідної інформації. Відповіді на усі запитання ви отримаєте, обравши ту категорію, яка вас цікавить на даний момент. Контактну інформацію можна знайти як у основному меню, так і у нижній частині головної сторінки, що також досить зручно.

#3 ГалІзоТерм

GalIsoTerm.com - змістовний сайт, дизайн якого характеризується гармонійним поєднанням простоти, функціональності та легкості у використанні. Основною перевагою ресурсу є його інформативність, що підтверджується наявністю на головній сторінці детального опису продукції компанії, а також рекомендацій та правил використання кожного товару. У головному меню, що знаходиться у верхній частині сторінки, користувачу пропонується широкий вибір розділів, де можна отримати ґрунтовну інформацію стосовно того чи іншого виду продукції. З цією ж метою, кожен може скористатися функцією швидкого пошуку, а також формою зворотного зв’язку. Умови доставки, сертифікати та контактні дані компанії представлені у боковій панелі, завдяки чому покупець має змогу швидко дізнатися необхідну йому інформацію.

#4 Бізнес Село

BiznesSelo.com - дизайн сайту виконаний у простому та доступному для кожного користувача форматі. Вашій увазі пропонується не тільки каталог продукції та інформативні статті, що стосуються тематики сайту. Основний акцент зроблено на бізнес ідеях для села, перелік та детальна характеристика яких знаходиться на головній сторінці. Завдяки цьому, користувач має змогу одразу перейти до того пункту, що його цікавить, не відволікаючись на сторонні елементи.  Контакти, відгуки клієнтів, пропозиції та фотоальбом знаходяться у верхній та нижній частинах головної сторінки, тому вам не доведеться довго їх шукати. Контент можна переглядати у декількох мовах, перелік яких також можна знайти на головній сторінці сайту.

#5 Лоскутіка

Loskutika.com.ua - інтернет-магазин тканин, дизайн якого характеризується поєднанням простих та мінімалістичних елементів. Це полегшує сприйняття клієнтами важливої інформації, що міститься на сайті, та дозволяє зосередити увагу покупця на асортименті продукції. Зважаючи на широкий вибір товарів, дуже зручною та необхідною є функція пошуку тканин за номером, що суттєво економить час та сили клієнтів. У основне меню, що знаходиться у верхній частині головної сторінки, винесені найбільш важливі для інтернерт-магазину пункти, а саме: «Усі тканини», «Новинки», «Контакти», «Доставка/Оплата», «Відгуки» та «Корзина».

Висновки

Як бачите, Jimdo справді є непоганим варіантом для створення інтернет-магазинів. Однак, це зовсім не означає, що ви не можете використовувати цю платформу для створення сайтів інших видів. Jimdo дозволяє розробляти сучасні, зрозумілі та прості у використанні сайти, які повністю відповідають потребам користувача та пропонують безліч можливостей та функцій. Отже, якщо вас зацікавив цей конструктор сайтів, ви можете особисто переконатися у його перевагах, скориставшись ним для створення власного сайту просто зараз.


Рейтинг:

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
Правильні налаштування індексації інтернет-магазинів
Створення сайту візитки за допомогою uKit
Який конструктор сайтів краще обрати?
Як створити Лендінг самому - покрокова інструкція
Приклади сайтів, створених в uCoz
Створення сайту в конструкторі uKit - покрокова інструкція
avatar