Розумний підхід до створення сайтів!
» »

Приклади інтернет-магазинів, створених в uCoz

2017-04-23 1705 4.4

Існує думка, що створити власний інтернет-магазин є непідйомною справою для однієї людини. Що потрібно обов’язково наймати веб-студію або команду програмістів та дизайнерів, які будуть працювати над вашим проектом, при цьому використовуючи складні програмні комплекси. Але сьогодні ми розвіємо цей міф та покажемо вам  достойні приклади інтернет-магазинів, створених в конструкторі сайтів uCoz.

 

#1 Baby Love

BabyLove.net.ua - яскравий приклад того, як за допомогою uCoz можна створити магазин дитячих товарів. Оформлення магазину зроблено у повній відповідності до дитячої тематики. Привабливі кольори, мультяшні герої, зручний інтерфейс роблять навігацію цим сайтом доволі-таки приємною. Також доречною є інтеггація на сайт віджету Jivosite, за допомогою якого відвідувачі можуть дуже швидко отримати відповіді на всі питання, що виникають під час здійснення покупки.  А те, що цей магазин існує з 2011 року тільки підтверджує якість конструктора сайтів uCoz.

 

#2 RESTBAR Company

RectBar.com.ua - інтернет-магазин B2B (Business to Business) спрямування. Цей комерційний сайт зроблено у діловому стилі, ніяких зайвих елементів, які б заважали покупцям обрати потрібну їм категорію товару та здійснити замовлення. Доречне рішення - коли у праву частину сайту винесені товари, які користуються найбільшою популярністю. Простота і прозорість - ось який би слоган ми дали цьому сайту.

 

#3 Pirouette Comfort

Dance-Sport.com.ua - “Танюцвальний інтернет-магазин” - так називають свій торговельний майданчик власники проекту. Сайт “Пірует комфорт” орієнтований на вузьку категорію споживачів - тих людей, для яких танці є стилем життя. Стильний сучасний шаблон, втім, не переобтяжений зайвими графічними елементами, покликаний зробити процес вибору необхідного товару якомога швидшим та простішим. Заслуговує уваги опція оформлення підписки на оновлення та акції від цього магазину, що свідчить про турботу не тільки про постійних відвідувачів, а й про випадкових гостей сайту.

 

#4 Магазин зацепів для скелелазних тренажерів

LeoHolds.com - з першого погляду на головну сторінку цього магазину видно, що він створений для професіоналів. Обраний шаблон поєднує функціонал інтернет-магазину та сайту-візитівки, коли окрім товарів, на сайті представлено цілий ряд послуг, що надає його власник. Таке поєднання є логічним, оскільки для повного охоплення цільової аудиторії (яка, на наш погляд є нечисленною), немає необхідності створювати декілька окремих сайтів. До того ж, таким чином суттєво зменшуються витрати та час на адміністрування проекту.

 

#5 Moda Style

ModaStyle.ucoz.ua - і на завершення нашого огляду, демонструємо вам сайт українського магазину одягу. Цей сайт можна брати за взірець іншим інтернет-магазинам подібного спрямування, оскільки вся його структура є зручною та інтуітивно зрозумілою з точки зору відвідувача. Перший екран на ⅔ займає слайдер з демонстрацією найпопулярніших товарів магазину. При цьому навігація головного меню дозволяє в один клік перейти до потрібного розділу. Вдалим варіантом є розміщення дублюючого випадаючого меню в сайдбарі при переході з головної сторінки на інші розділи сайту

Сподіваємося, що переконали вас у тому, що процес створення сайту інтернет-магазину за допомогою конструктора сайтів є зовсім не складним. А якщо в ролі конструктора виступає такий потужний інструмент, як uCoz, то створити власний інтернет-магазин взагалі дуже просто.


Рейтинг:

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
Приклади сайтів, створених в uCoz
Приклади сайтів, створених у Webnode
Рейтинг: Найпопулярніші сайти України
Треба зробити сайт для фірми?
Як зробити веб-сторінку привабливою
Як створити блог вчителя? В uCoz! Це безкоштовно
avatar