Розумний підхід до створення сайтів!
» »

Приклади українських бізнес-сайтів, створених в uKit

2017-04-22 2560 5.0

Створення сайту для малого чи середнього бізнесу – це не примха, а необхідність, що значно підвищує шанси на успіх майже будь-якої компанії. Це є досить важливим аспектом в умовах швидкого розвитку ринкової конкуренції сьогодні.

Ще декілька років тому створення власного сайту було кропітким процесом, що потребував багато часу та зусиль. Сьогодні ж ситуація змінилася на краще, адже з появою конструкторів сайтів кожен власник бізнесу, не зважаючи на досвід та знання у цій сфері, може створити власний сайт без особливих витрат часу та, що найголовніше, без значних фінансових інвестицій.  

uKit – це конструктор сайтів, що пропонує увесь необхідний функціонал для створення якісних бізнес ресурсів. Не будемо занурюватися у особливості даного інструменту. Краще поглянемо на приклади українських бізнес-сайтів, створених за його допомогою.

№1. Сайт магазину меблів «Дом Сервіс»

Сайт ooo-domservis.com.ua  є яскравим прикладом того, як повинен виглядати бізнес сайт. У ньому поєднується функціональність та приємний для сприйняття дизайн, що спонукає користувача до подальшого пошуку.

Ресурс виконаний у спокійних тонах з акцентом на якісних фото та інших важливих елементах сайту. На головній сторінці є об’ємний слайдер, який пропонує до уваги користувача перелік основних послуг компанії. Окрім цього, кожен може скористатися інтерактивним віджетом замовлення зворотного  дзвінку, що суттєво економить час.

Однією  з основних переваг сайту є наявність каталогу меблів та перелік послуг, які можна замовити у компанії. Є тут і контактні дані зі зручним додатком від Google Maps, онлайн форма зворотного зв’язку, а також бокова панель з кнопками доступу до соціальних мереж. Цих елементів більш, ніж достатньо для того, щоб кожен бажаючий міг скористатися послугами компанії  в будь-який час.

№2. Сайт магазину «СтройМайстер»

Сайт stroimaster.kiev.ua пропонує до уваги користувача широкий асортимент продукції для вирівнювання стін та підлоги в процесі ремонту. Сайт розроблений таким чином, щоб покупці могли не тільки обрати необхідні їм товари, але й дізнатися більше про те, як саме ними користуватися для досягнення максимального результату.

Дизайн сайту відповідає його тематичній направленості. Тут немає нічого зайвого – все просто, доступно та зрозуміло. Вже на головній сторінці можна ознайомитися з найбільш популярними та корисними в процесі ремонту товарами, їх характеристиками та умовами замовлення й доставки. Якщо ж вам щось не зрозуміло, можна скористатися віджетом замовлення зворотного зв’язку або ж продивитися корисні відео щодо особливостей використання того чи іншого товару.

Ще однією перевагою сайту є наявність детальної контактної інформації. Тут ви зможете ознайомитися з адресами  усіх магазинів компанії та навіть дізнатися їх точне місце розташування завдяки додатку від Google Maps. Загалом, цей сайт є досить зручним та зрозумілим, що й необхідно пересічному користувачеві.

№3. Сайт магазину рулонних шпалер «Rulonki»

Сайт Rulonki.zp.ua вирізняється з-поміж інших подібних ресурсів простотою навігації, інформативністю та примітним дизайном. Потрапивши на нього, ви одразу зрозумієте, що й до чого. Вам не потрібно буде витрачати багато часу для пошуку необхідної інформації – головні відомості про асортимент продукції та її переваги запропоновані до вашої уваги прямо на головній сторінці.

Сайт створений з урахуванням потреб користувача. Для того, щоб дізнатися максимум корисної інформації, достатньо лише ознайомитися з головною сторінкою. До вашої уваги тут запропонований об’ємний слайдер з переліком основних послуг компанії, а також якісними зображеннями продукції компанії. Є тут і функція безкоштовного замовлення консультації спеціаліста, віджет зворотного зв’язку та контактні дані.

Якщо ж ви хочете якомога швидше ознайомитися з асортиментом товарів, достатньо просто перейти до сторінок з переліком тканин та систем. Все дуже швидко, зручно та практично!

№4. Сайт кондитерської майстерні «Солодкий Блюз»

Сайт sweet-blues.com просто не може не привертати увагу ласунів, які просто не уявляють свого життя без солодощів! Яскравий дизайн сайту, структурність та кмітливе поєднання функціональних елементів створюють приємне враження та заохочують користувача до продовження пошуку.

«Родзинкою» сайту є, безумовно, яскраві, якісні та неймовірно «смачні» фото продукції майстерні. Ознайомившись з асортиментом та детальними характеристиками тортів та тістечок на головній сторінці, ви просто не зможете не зробити замовлення – настільки апетитно вони виглядають.

Окремо слід зазначити наявність сторінки під назвою «Тортфоліо» (так-так, це не помилка, саме – Тортфоліо!). Такий підхід до оформлення сайту є кмітливим маркетинговим ходом для того, щоб привернути увагу покупців. Погодьтеся, це того варте!

№5. Сайт косметолога Олійник Юлії

Сайт Kosmetologlviv.com пропонує широкий асортимент косметологічних послуг. Він створений у приємній та спокійній кольоровій палітрі, що дозволяє зосередитися на основній інформації, не відволікаючись на сторонні елементи.

На сайті представлений перелік основних процедур, які можна отримати у  косметологічному кабінеті Юлії Олійник. Ця інформація відображена на головній сторінці, що забезпечує швидкий та якісний пошук. Якісні зображення, які ілюструють перелік, характеристики та вартість послуг, підібрані зі смаком та підкреслюють основну ідею сайту.

Ті ж користувачі, яким не вистачає часу для повноцінного пошуку необхідної інформації на сайті, можуть знайти дані на головній сторінці, а також скористатися контактами косметологічного кабінету та додатку від Яндекс.Карти. Це досить зручно та ефективно.

Підсумки

Як бачите, за допомогою uKit сьогодні можна створити сайт будь-якої складності для малого та середнього бізнесу. Цей інструмент пропонує достатній функціонал для розробки та ефективного просування бізнес проектів в Інтернеті. Процес створення сайту на uKit зрозумілий та простий. Він не займає багато часу та витрат. Навпаки, зручність та функціональність конструктора сайтів дозволяє отримати якісний результат з мінімальними затратами часу. Таким чином, цей інструмент стане у нагоді як починаючим веб мастерам, так і досвідченим у галузі створення сайтів спеціалістам.


Рейтинг:

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
Як створити сайт без використання WordPress
Безкоштовний хостинг - переваги та недоліки
Створення сайту в конструкторі uKit - покрокова інструкція
Як створити власний блог в інтернеті? Самостійно!
Яким має бути сайт для заробітку?
Створити сайт самостійно — скільки це коштує?
avatar