Розумний підхід до створення сайтів!
» »

Огляд конструктора сайтів Nethouse

2016-10-04 255 5.0

Nethouse - конструктор від російських розробників, який встиг завоювати серйозну частку ринку, незважаючи на свою молодість. Позиціонується як сервіс для швидкого створення сайтів для бізнесу, проте на практиці більше пристосований під розробку невеликих комерційних майданчиків (інтернет-магазин, лендінг). Існує можливість перенесення готового сайту на Nethouse, зі збереженням позиції в пошуковій видачі і кількості відвідувачів.

Переваги

Сайт редагується в реальному часі - всі зміни, що вносяться веб-майстром, відображаються у вікні конструктора, дозволяючи відразу оцінити правильність рішення. Є 7 категорій додатків, доступних для виокристання: від прийому платежів до ремаркетингу в Google.

Розташування елементів і набір блоків змінюється в залежності від обраної структури. Тут потрібно дати коротке пояснення.

Створення сайту користувачі Nethouse починають з вибору одного з п'яти шаблонів. Кожен шаблон має власну структуру, яка підходить під виконання конкретних завдань. Для кожного шаблону є кілька тем оформлення, але першочергове значення має все ж сама структура майбутнього сайту.

На особливу увагу в Nethouse заслуговує функціонал інтернет-магазину. Конструктор надає всі необхідні можливості, в тому числі:

  • Завантаження товарів з Excel, що дозволяє значно прискорити процес наповнення магазину.
  • Прийом онлайн-платежів (при підключенні платного тарифу).
  • Налаштування кошика та інших сервісів, необхідних для здійснення замовлення.

Оскільки вже ми згадали платний тариф, розглянемо його докладніше. Він всього один - «Бізнес». За фіксовану ціну на місяць ви отримуєте доступ домен в зоні .ua, можливість підключення власного доменного імені, пошту, статистику, онлайн-платежі і ще близько 50 функцій, недоступних в безкоштовному режимі.

Недоліки

Головний недолік Nethouse - намагання розробників зробити конструктор «не як у всіх». В результаті, редактор сайтів зроблений так, що якщо ви раніше працювали з іншими конструкторами, то вам доведеться вчитися робити елементарні речі заново. Наприклад, щоб дістатися до вибору шаблону, потрібно спочатку перейти в режим налаштувань, а потім в розділі «Дизайн сайту» відкрити список доступних варіантів.

За бажання в цьому можна побачити певний сенс: в інших конструкторах вибрати шаблон сайту пропонується відразу після реєстрації, і користувачі надовго застряють на зовнішньому оформленні, забуваючи про наповнення. Однак такий підхід є, скоріше, мінусом, оскільки веб-майстри початківці можуть піти з Nethouse, не розібравшись у всіх тонкощах конструктора. Про інші нюанси цього конструктора можна дізнатися з рецензії на Nethouse від Site-builders.ru.

Висновок

Nethouse добре підходить для запуску комерційних проектів, але для створення цікавої візитки, як, наприклад, в uKit, або інформаційного порталу, як в uCoz, у нього не вистачає функціональних можливостей. Хочете швидко створити лендінг або невеликий інтернет-магазин - без проблем, це можна зробити, навіть безкоштовно. Однак працювати такий майданчик нормально не буде: в безкоштовному пакеті немає можливості підключити онлайн-платежі, зате є обмеження на кількість опублікованих фотографій (20) і доданих товарів (10).

Для повноцінного функціонування сайту доведеться придбавати тариф «Бізнес» - ситуація, типова для всіх сучасних умовно-безкоштовних конструкторів. Ціна тарифу трохи нижче, ніж у конкурентів. До того ж немає тієї плутанини з преміум-планами, як у Wix. За фіксовану ціну користувачі отримують доступ до всіх можливостей конструктора. Однак, будьте уважні - деякі послуги (наприклад, приховування значка копірайту Nethouse), оплачуються додатково. Детальніше про них ви зможете дізнатися у огляді Nethouse на uGuide.ru. Щоб не зіткнутися з неприємними несподіванками, уважно ознайомтеся з розділом «Ціни». 


Рейтинг:

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
Приклади інтернет-магазинів, створених в uCoz
Як зробити веб-сторінку привабливою
Як створити форум безкоштовно? В uCoz!
Що таке доменне ім'я: види та рекомендації
Приклади сайтів фотографа, створених в uKit
Як створити сайт без використання WordPress
avatar