Розумний підхід до створення сайтів!
» »

Рейтинг: Найпопулярніші сайти України

2017-05-03 6398 4.1

Поспішаємо порадувати вас оновленим рейтингом найвідвідуваніших сайтів українцями станом на початок травня 2017 року. Організація зі збору статистики Alexa Internet склала черговий рейтинг найбільш популярних сайтів. Трійка лідерів виявилася передбачуваною. Вона ніяк не змінилася у порівнянні з тривалим попереднім періодом ведення статистики.

Давайте поглянемо на результати, оцінивши перші 15 позицій рейтингу.

Топ-15 популярних сайтів України (травень, 2017):

 1. Google.com.ua. Це найпопулярніший сайт в Україні. Навряд чи у когось могли бути сумніви. Це найпопулярніша в Україні пошукова система. У багатьох користувачів серфінг починається із переходу до улюбленого пошуковика.

   

 2. Youtube.com. Коментувати нічого. Це наш улюблений Ютуб – синонім слова «відео».

 3. Vk.com. Найбільш популярна соціальна мережа займає третє місце у загальному заліку, що також не дивно.

 4. Facebook.com. Трохи дивно, що ця соціальна мережа ще не обігнала Вконтакте. Але Фейсбук все частіше зустрічається в стрічках новин та телепрограмах.

   

 5. Yandex.ua. Пошуковик №2 в Україні стабільно утримує 5 сходинку рейтингу.

   

 6. Mail.ru. Пошта, новини, знайомства, гороскопи та багато іншого. Все це та багато іншого наші співвітчизники звикли шукати на вказаному домені.

   

 7. Olx.ua. Напевне, ви хоч раз щось купували або продавали через дану дошку оголошень. І не тільки ви. Популярність сервісу цілком закономірна. У цьому місяці OLX та Вікіпедія помінялися місцями.  

 8. Wikipedia.org. Знаходження у рейтингу найбільш відомої інтернет-енциклопедіїї відверто радує.

 9. Odnoklassniki(ok.ru). Соцмережа №3 в Україні. Теж без коментарів. 

 10. Ukr.net. Потужний національний портал із інформацією на будь-який смак.

 11. Privatbank.ua. У когось ще немає або ж не було картки Приватбанку? Навряд чи таке можливо. 

 12. Rozetka.com.ua. Потужний магазин з величезним асортиментом товарів на будь-який смак. Увага аудиторії до нього цілком зрозуміла.

 13. Aliexpress.com. Китайський торговий майданчик, що давно вже завоював серця вітчизняних покупців. Треба дешевше? Вам сюди. 

 14. Telegraf.com.ua. Останні новини з усіх куточків світу.

 15. Ex.ua - найпопулярніший в Україні сервіс обміну файлами. Дозволяє безкоштовно обмінюватися файлами надвеликих розмірів.  

Підсумки

Отже, чим найчастіше українці займаються в Інтернеті? Шукають із Google/Yandex, сидять у соціальних мережах, купують у магазинах та продають на Olx, читають Вікіпедію, останні новини та діляться файлами. Ну і, звичайно, куди ж без Youtube та відвідин розважально-новинних порталів. Досить стандартний набір рухів, з яким більшість із нас добре знайома. Українці в Інтернеті воліють, перш за все, розважатися і купувати/продавати, судячи із результатів рейтингу.

Обійшлося без сюрпризів. Кожна ніша у рейтингу представлена 1-2 найпопулярнішими сервісами свого напрямку. Загальне лідерство за Google, що і не дивно.

А якщо ви хочете створити проект, який би мав таку саму популярність, як і наведені вище сайти, то читайте наші поради про те, як створити сайт самостійно і скільки це коштує.


Рейтинг:

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
Робота на дому в інтернеті
Як створити Лендінг самому - покрокова інструкція
Як створити сайт самостійно
Як вибрати доменне ім'я для сайту
Скільки коштує зробити сайт?
Огляд конструктора сайтів Weebly
Коментарів: 1
avatar
1
wink
avatar