Розумний підхід до створення сайтів!
» »

Рейтинг: Найпопулярніші сайти України

2018-05-08 2222 4.3

Поспішаємо порадувати вас оновленим рейтингом найвідвідуваніших сайтів українцями станом на початок травня 2018 року. Організація зі збору статистики Alexa Internet склала черговий рейтинг найбільш популярних сайтів. Трійка лідерів виявилася передбачуваною. Вона ніяк не змінилася у порівнянні з тривалим попереднім періодом ведення статистики.

Давайте поглянемо на результати, оцінивши перші 15 позицій рейтингу.

Топ-15 популярних сайтів України (травень, 2018):

 1. Google.com.ua. Це найпопулярніший сайт в Україні. Навряд чи у когось могли бути сумніви. Це найпопулярніша в Україні пошукова система. У багатьох користувачів серфінг починається із переходу до улюбленого пошуковика.

   

 2. Youtube.com. Коментувати нічого. Це наш улюблений Ютуб – синонім слова «відео».

 3. Vk.com. Заблокували, але не допомогло. Найбільш популярна соціальна мережа займає третє місце у загальному заліку найвідвідуваніших сайтів.

 4. Olx.ua. Напевне, ви хоч раз щось купували або продавали через дану дошку оголошень. І не тільки ви. Популярність сервісу цілком закономірна. Зустрічайте - Інтернет-базар.  

 5. Facebook.com. Трохи дивно, що ця соціальна мережа ще не обігнала Вконтакте. Але Фейсбук все частіше зустрічається в стрічках новин та телепрограмах.

   

 6. Ukr.net. Потужний національний портал із інформацією на будь-який смак.

 7. Wikipedia.org. Знаходження у рейтингу найбільш відомої інтернет-енциклопедіїї відверто радує.

 8. Telegraf.com.ua. Останні новини з усіх куточків світу.

 9. Rozetka.com.ua. Потужний магазин з величезним асортиментом товарів на будь-який смак. Увага аудиторії до нього цілком зрозуміла.

 10. Sinoptik.ua. Про що ж ще говорити, окрім політки, як не про погоду.

 11. Mail.ru. Пошта, новини, знайомства, гороскопи та багато іншого. Все це та багато іншого наші співвітчизники звикли шукати на вказаному домені. Хоч і заблокований, але відвідуваний.

 12. Odnoklassniki(ok.ru). Хоч як би там не було, але ОК - соцмережа №3 в Україні. Теж без коментарів. 

 13. Privatbank.ua. У когось ще немає або ж не було картки Приватбанку? Навряд чи таке можливо. 

 14. Kinogo.club. Онлайн-кінотеатр.

 15. Instagram.com. Замикає пятнадцятку найбільш популярних сайтів сервіс Інстаграм, який останнім часом набирає все більше популярності.

Підсумки

Отже, чим найчастіше українці займаються в Інтернеті? Шукають із Google/Yandex, сидять у соціальних мережах, купують у магазинах та продають на Olx, читають Вікіпедію, останні новини та діляться файлами. Ну і, звичайно, куди ж без Youtube та відвідин розважально-новинних порталів. Досить стандартний набір рухів, з яким більшість із нас добре знайома. Українці в Інтернеті воліють, перш за все, розважатися і купувати/продавати, судячи із результатів рейтингу.

Обійшлося без сюрпризів. Кожна ніша у рейтингу представлена 1-2 найпопулярнішими сервісами свого напрямку. Загальне лідерство за Google, що і не дивно.

А якщо ви хочете створити проект, який би мав таку саму популярність, як і наведені вище сайти, то читайте наші поради про те, як створити сайт самостійно і скільки це коштує.


Рейтинг:

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
Що таке доменне ім'я: види та рекомендації
Внутрішня SEO-оптимизація сайтів, створених за допомогою конструктора
Огляд конструктора сайтів uKit
Заробіток в інтернеті без вкладень - міф чи реальність?
Приклади сайтів, створених у Jimdo
Яким має бути сайт для заробітку?
Коментарів: 4
avatar
4
olx
biggrin
avatar
3
Доки ге буде створено живих розважальних платформ достатньої інтеллектальної навантаженності, накшталт: dirty.ru fishki.net yahooeu.ru на Українській мові - нета нема....
avatar
2
Іще є SoundHost
SoundHost - це музикальна соцмережа. Яка дає можливість слухати музику, спілкуватися з користувачами, оцінювати, скачувати, коментувати, завантажувати на сайт треки і багато чого інакшого...
avatar
1
Вк форева, Фейсбук не зайшов мені, якось все дуже запутано і не зручно.
avatar