Розумний підхід до створення сайтів!

Найкращі VPN-сервіси для України

2023-04-03 388 3.2

VPN – віртуальна приватна мережа, програма, що призначена для захисту конфіденційності та створення умов для безпечного користування інтернетом. Суть роботи ВПН у тому, що він надсилає файли-журнали дій користувача з власних серверів, причому у процесі передачі відбувається їх шифрування. Результат – користувача неможливо ідентифікувати, як і місце його перебування, історію переглядів та сайти, що відвідуються найчастіше.

Крім того, VPN може використовуватись для отримання доступу до інтернет-ресурсів, якщо він з тієї чи іншої причини обмежений. Наприклад, якщо ВПН налаштований показувати, що ви знаходитесь у США, це означає, що ви матимете доступ до сайтів та програм, доступних лише у цій країні, причому фактичне перебування не має значення.

Але щоб усе це отримати та мати впевненість у VPN, треба обирати надійний сервіс, і це якраз той випадок, коли надмірна економія зайва. Далі пропонуємо вам топ-5 кращих ВПН для українців.

Топ-5 VPN-сервісів для України

Розглянемо найкращі ВПН сервіси для України, які гарантують конфіденційність і мають необхідний рівень надійності.

NordVPN

NordVPN – один з найшвидших, найбезпечніших та найдешевших сервісів на ринку. Відрізняється відмінними функціями і гарантує безпеку та конфіденційність в інтернеті. На цей час наявні 5300+ серверів в 59 країнах світу.

Переваги NordVPN

Кількість даних для реєстрації на NordVPN мінімальна. Сервіс реєструє лише адресу електронної пошти, платіжні реквізити та контакти служби підтримки. До того ж він знаходиться в Панамі, тому не є частиною коаліції зі спостереження, а отже його не можуть примусити передати інформацію уряду чи підприємствам. Разом із політикою відсутності журналу це робить NordVPN ідеальним рішенням для тих користувачів, які турбуються про власну безпеку. Стандарти шифрування у NordVPN суворі, використовується виключно золотий.

Також у сервісу значно покращений користувацький інтерфейс, преміальний дизайн, додатки для Windows, Mac, Android, iOS, Linux, які мають чудовий вигляд та дуже швидко підключаються.

Окрім того, NordVPN гарантує роботу з Netflix та Torrenting та може підключатися до шести пристроїв одночасно. Цей показник вищий, ніж на інших подібних йому сервісах.

Недоліки NordVPN

Із недоліків сервісу: статичні IP-адреси та необхідність встановлення додаткового ПЗ. Це може призвести до фізичного руйнування мережевого з’єднання. Також є складнощі встановлення на iOS, а OpenVPN маршрутизатор потрібно самостійно конфігурувати та налаштовувати.

Вартість

Запропоновано декілька тарифів, їхня ціна варіюється від 4,99 до 7,49$/міс при оплаті одразу на рік. Також є тарифи з оплатою за місяць або за 2 роки. Останній варіант є найбільш економічно вигідним.

Atlas VPN

Цей VPN чудово підійде для початківців, у нього добре продумані додатки для мобільних операційних систем. Atlas VPN відмінно впорається із розблокуванням Netflix та BBC, захищає серфінг у інтернеті за допомогою інстальованого блокувальника реклами та попереджає витік даних завдяки потужному шифруванню. Крім того, VPN має 750 серверів у 45 локаціях.

Переваги Atlas VPN

Atlas VPN – один з найшвидших ВПН у світі на сьогодні. Це відмінний бюджетний варіант, один з найдешевших, при цьому він має додаткову опцію конфіденційності із серверами SafeSwap. ВПН не збирає інформацію про дії користувачів, дані чи DNS-запити будь-якого типу. Відбувається збір виключно тих даних, які необхідні для запуску служб та більше нічого, навіть обліковий запис створювати не доведеться. Наявні веб-фільтри для захисту від перегляду шкідливих сайтів.

Серед інших переваг:

 • скорочений список протоколів;
 • безкоштовна версія до 10 Гб трафіку на місяць;
 • відмінні опції безпеки і конфіденційності;
 • чудова робота служби підтримки клієнтів;
 • доступно багато потокових сервісів, передача 4k;
 • поставляється із вбудованим блокувальником реклами та серверами MultiHop+;
 • 30-денна гарантія повернення грошей;
 • необмежена кількість одночасних підключень до будь-якої кількості пристроїв.

Недоліки Atlas VPN

Мінусів небагато, серед головних - невелика мережа VPN-серверів та аварійний вимикач, що іноді не працює. Також трапляються незначні помилки у застосунку.

Вартість

За 1,99 долара на місяць ви отримуєте необмежену кількість пристроїв, відстежування зломів, захист пристроїв від фішингу, вихід з одного і того ж серверу. На відміну від багатьох сервісів Atlas VPN пропонує безкоштовну версію, причому вона досить ефективна, зокрема якщо потрібен тимчасовий ВПН, який ви використовуєте не дуже часто.

Surfshark

На сьогодні Surfshark – це сервіс VPN, що масштабується найшвидше у світі. Ви гарантовано отримаєте доступний, швидкий та безпечний інструмент, якщо порівнювати його з конкурентами. Крім того, він відкриває найпопулярніші потокові платформи та може використовуватись на необмеженій кількості пристроїв.

Переваги Surfshark

У сервісу відмінне співвідношення ціни та якості. Цей ВПН без сумніву є одним з найбільш рентабельних та дешевих. Підписка на 24 місяці дає можливість суттєво заощадити. Також Surfshark пропонує ефективне розблокування потокового контенту з геоблокуванням. Зараз існує безліч інтернет-розваг, немає сенсу блокувати якісь із них, залежно від географічного положення. ВПН допоможе у цьому. Ви без проблем розблокуєте такі платформи як Netflix, Hulu, Disney+, Amazon Prime, BBC iPlayer+ та багато інших.

Крім того, Surfshark дозволяє використання торентів. Причому це не впливає на швидкість завантаження чи вивантаження.

Варто зазначити ще кілька плюсів:

 • Сервери в 65 місцях у різних країнах світу. Є змога використовувати 2 ВПН для додаткового рівня захисту.
 • Бездискове зберігання. Дані VPN сервера зберігаються виключно у оперативній пам’яті та автоматично видаляються після вимкнення VPN.
 • Одну підписку можна використовувати на необмеженій кількості пристроїв.

Недоліки Surfshark

Використовувати безкоштовну пробну версію можна лише після надання фінансової інформації. Назвати це зручним навряд чи можна. Блокувальник реклами досить повільний. Від нього краще відмовитись і користуватись власним, штатним. Окремі функції доступні лише на пристроях з операційною системою Android.

Вартість

При оплаті за 2 роки в перерахунку на місяць потрібно буде заплатити 2,49$/міс. При оплаті за 1 рік тариф складатиме 3,99$/міс, при щомісячній – 16,95$/міс.

CyberChost

VPN CyberChost є досить відомим, сервіс регулярно потрапляє в топи рейтингів, і це не випадково. Компанія пропонує тематичні послуги з 2004 року. Інтерфейс інтуїтивно зрозумілий, регулярно з’являються нові позитивні відгуки. Є безкоштовний пробний період. На тестовому режимі є можливість завантажити софт та перевірити його роботу перед купівлею. Щоб продовжити користуватись повним спектром, потрібно оплатити тариф.

Переваги CyberChost

Сервіс має одну з найбільших серверних мереж, що охоплює практично всю земну кулю. Сервери можна використовувати для потокової передачі ігор чи торентів. Запропоновані високо захищені сервери, які зараз знаходяться в штаб-квартирі CyberChost у Румунії.

На відміну від більшості ВПН-сервісів, CyberChost не зменшує швидкість передачі даних, по цьому показнику в значній мірі переважає конкурентів. Ви отримаєте доступ до великої кількості потокових платформ. Вони мають власні системи безпеки, що виявляють декількох користувачів, які заходять в систему з одного IP, використовуючи ВПН. CyberChost має змогу обходити цей етап захисту та розблокувати більшість потокових платформ.

Також вашій увазі безкоштовні доповнення до браузерів. Замість завантаження додатка, кожного разу сервіс дає змогу безкоштовно додавати розширення у свій браузер, ніяка ідентифікація не знадобиться.

На додачу CyberChost пропонує:

 • Забезпечення безпеки за допомогою WireGuard Tunneling. Тунелювання доступне у всіх основних операційних системах. Це гарантує практично оптимальну безпеку без зменшення швидкості.
 • Можливість оплати в криптовалюті.
 • Гарантію повернення грошей до 45 днів.

Недоліки CyberChost

Слід зазначити відсутність стороннього аудиту. Компанія не поспішає залучати треті сторони до вивчення своїх серверів, щоб переконатись у тому, що вони відповідають заявленим опціям. Ще один недолік – якість підключення не ідеальна, сигнал може втрачатись, у деяких випадках користувач навіть не буде про це знати.

Не всі платформи розблоковуються. Ви отримаєте доступ до більшості, але не до всіх.

Вартість

Запропоновано декілька варіантів ціни. Підхід стандартний – чим надовше купуєте, тим вигідніше виходить. При щомісячній оплаті – 11,99 євро, при внесенні платежу одразу на 6 місяців – 6,99 євро/міс, при оплаті одразу на 2 роки – 2,11 євро/рік.

ExpressVPN

ExpressVPN – це британський постачальник ВПН на Віргінських островах. Він займає перші позиції у наданні послуг, орієнтованих на потреби клієнтів. Сервіс пропонує просте використання, чуйну службу підтримки, яка завжди на зв’язку та 30-денну гарантію повернення коштів. Цей ВПН часто називають одним з найшвидших, найбезпечніших та просто кращим. Однак, його вартість порівняно вища.

Переваги ExpressVPN

Співвідношення ціни та послуг у ExpressVPN чудове. Хоча цей ВПН дорожчий за інші, він коштує своїх грошей. Ви отримуєте високу швидкість, що особливо важливо для стримінгу та торентів, велику мережу серверів – їх понад 3000 у 94+ точках, найкращі технології VPN і обладнання на ринку, а також швидкий та безпечний протокол Lightway VPN, що тепер має відкритий код.

Щодо інших переваг:

 • доступні додатки для Windows, Mac, Android, iOS, Linux та роутерів;
 • ВПН працює на розблокування сайтів і потокових сервісів із регіональною прив’язкою, зокрема у Китаї, Ірані та ОАЕ.

Недоліки ExpressVPN

Головний недолік – ExpressVPN дорожчий, порівняно з конкурентами, а юрисдикція у майбутньому може стати проблемою.

Вартість

При оплаті одразу за рік, вартість у перерахунку за місяць складатиме 8,32$.

Висновки

Використання VPN – це ефективний захист власного трафіку та історії переглядів. Тобто VPN є важливим інструментом захисту вашої конфіденційності в інтернеті. Якщо використовуєте ВПН, то можете не турбуватись про те, що треті особи отримають доступ до інформації про вашу активність в інтернеті.

Асортимент якісних сервісів в Україні на сьогодні широкий та обмежується лише вашим бюджетом. Якщо не плануєте використовувати ВПН постійно, AtlasVPN із безкоштовними 10 Гб трафіку буде ідеальним варіантом. Але якщо ви по-справжньому цінуєте безпеку, а гроші – не проблема, вибір однозначно за ExpressVPN.


Рейтинг:
avatar