Розумний підхід до створення сайтів!
» »

Огляд конструктора сайтів Jimdo

2017-04-24 1661 5.0

Jimdo - конструктор, не дуже пристосований для створення персональних сайтів. За даними огляду Jimdo з сайту uGuide.ru, велика частина користувачів, які створили тут свої сайти, є представниками малого і середнього бізнесу. Це люди, які знають ціну грошам, тому їх вибір на користь Jimdo сам по собі є непоганим показником якості сервісу.

Переваги

Навіть коротке знайомство з конструктором Jimdo дозволяє виділити ряд позитивних характеристик, які можна побачити на перший погляд:

  • Привабливий інтерфейс, доброзичливий до користувачів-новачків.
  • Збалансована адміністративна панель з необхідними інструментами
  • Можливість детальної настройки сайту (за умови переходу на платний тариф).

Шаблонів не так багато, як у Wix або uCoz, але вони все виконані на хорошому рівні. Редактор працює за технологією Drag - & - Drop: можна змінити структуру будь-якої сторінки, додавши / видаливши / змінивши розмір і місце розташування блоків. Ідеї ​​для наповнення конструктор пропонує сам, так що користувачам залишається тільки перевіряти, як виглядає сайт після чергового редизайну. Якщо є готовий шаблон, то можна завантажити його на Jimdo.

Ще одна цікава можливість - редагування стандартних шаблонів. При наявності певних навичок і знання HTML / CSS, можна безкоштовно створити неповторний дизайн, при погляді на який ніхто не зрозуміє, що з самого початку це був стандартний шаблон з конструктора.

Вітрини інтернет-магазину, як і в NetHouse, можна швидко наповнити товарами, використовуючи імпорт з таблиць. Головною умовою є наявність правильно підготовленого CSV-файлу — все інше сервіс зробить самостійно. Jimdo дозволяє вказати і налаштувати будь-які умови продажів: знижки, промо-коди, способи доставки тощо, що робить онлайн-магазин привабливим для потенційних покупців.

Недоліки

Безкоштовна версія існує тільки для того, щоб користувачі могли оцінити, чи зручно їм буде працювати з конструктором. Нічого корисного без придбання платного тарифу зробити не вийде. Тарифів усього два: Pro і Businnes. Незважаючи на те, що в описі тарифу Pro зазначено, що у вас з'явиться можливість створити інтернет-магазин, на практиці це практично нездійсненно - розмістити можна буде не більше 15 товарів.

Business коштує в два рази дорожче, ніж Pro, але при цьому надає всі можливості конструктора, знімаючи існуючі обмеження. Тому для нормальної роботи з Jimdo доведеться купувати найдорожчий тариф, що відлякує деяких користувачів.

Незважаючи на заявлену універсальність (візитка, блог, інтернет-магазин), в Jimdo акцент зроблено на бізнес-проекти. Хорошу візитку або якісний блог створити тут проблематично: не вистачає шаблонів і деяких інструментів, які можна знайти в інших конструкторах.

Крім того, інтерфейс конструктора хоч і відрізняється простотою, але іноді підносить сюрпризи. Наприклад, віджети для розширення функціоналу сайту знаходяться в розділі «Допомога».

Висновок

Jimdo є повністю комерційним проектом, тому тут за все потрібно платити. Хочете побачити якісні шаблони - переходьте на платний тариф. Бажаєте змінити доменне ім'я - безкоштовно це зробити не вийде. Але якщо ви перейдете на тариф Business, то всі обмеження будуть зняті, і тоді відразу стане ясно, чому Jimdo популярний серед представників комерції.

Використовувати цей конструктор для створення візиток не має особливого сенсу - можна знайти набагато дешевші і функціональні сервіси, на кшталт uKit. Але якщо ви плануєте запустити власний інтернет-магазин, то вибирайте Jimdo - він надає всі необхідні для цього інструменти.

В огляді використано інформацію про Jimdo з рейтингового сайту Site-builders.ru.


Рейтинг:

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
Як зробити сайт для дитячого садочка безкоштовно
Як вибрати доменне ім'я для сайту
Внутрішня SEO-оптимизація сайтів, створених за допомогою конструктора
Що таке хостинг та домен
Система управління контентом (CMS)
Створення сайту візитки за допомогою uKit
avatar